KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Kredyty i pożyczki > Kredyty bez BIK

KREDYT NA DOM BEZ BIK

 
Ocena: Ocena wątku: 5 głosów, 3.80 średnia.
Linki sponsorowane


stare 12-22-2011, 16:49   #1
zetProdukt Dobra Pożyczka Na Dom można traktować jako alternatywę na rynku kredytów hipotecznych i mieszkaniowych. Życie pisze różne scenariusze. Nie spłacenie nawet najmniejszego zobowiązania finansowego w terminie skutkuje negatywnym wpisem w Biurze Informacji Kredytowej.

Kredyt mieszkaniowy bez sprawdzania w BIK-u

Instytucja pozabankowa Dobra Pożyczka daje możliwość wzięcia kredytu na cele mieszkaniowe np. remont domu, zakup mieszkania. Osoby z negatywną historią kredytową mogą liczyć stałe oprocentowanie podczas całego okresu kredytowania oraz korzystne oprocentowanie.

Kredyt hipoteczny na budowę lub zakup domu bez Bik

Produkt ten jest dostosowany do szerokiego grona klientów. Szczegółowe informacje dotyczące kredytu mieszkaniowego bez BIK można otrzymać po wypełnieniu formularza online na stronie dobrapozyczka.com.pl/formularz.html.


zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 12-23-2011, 21:32   #2
Szalony
Kto wie, może sprawdzę dokładniej ofertę. Szukam najtańszego możliwych kredytów na dom. Nie mam problemów z BIK, ale warto wszystko przeanalizować.
Szalony jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-23-2011, 21:37   #3
zimorodek
 
No to faktycznie jak twój nick mówi,jesteś: Szalony!
zimorodek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-11-2012, 13:28   #4
dorotka11
Zgadzam się z Zimorodkiem ! Człowieku, jak nie masz problemów w BIK to udaj się do banku. Tam też wybór jest ogromny i na pewno znajdziesz odpowiednią ofertę. Kredyt mieszkaniowy to spore zobowiązanie na kilkanaście a nawet kilkadziesiąt lat. Nie zadłużaj się w firmach prywatnych - ich oferta jest dobra ale w przypadku krótkich okresów spłat.
dorotka11 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-11-2012, 15:48   #5
Isia68
od kiedy dobra pożyczka jest na prawdę dobra? Wystarczy poczytać na necie opinie o nich
Isia68 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-11-2012, 17:44   #6
zimorodek
 
Taa i wziąć sobie do serca i rozumu wypowiedzi innych.Zaoszczędzi to bólu głowy i straty kasy.
zimorodek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-14-2012, 19:59   #7
Pożyczki bez BIK
Dokładnie. Dobra Pożyczka już od jakiegoś czasu ma "problemy" i to dosyć poważne. Coraz więcej klientów skarży się na ich procedury. Po coś jest ten internet i zamiast szukać ofert, może lepiej dokładniej zapoznać się z opiniami oraz artykułami na temat konretnych firm, w końcu w każdej "plotce" jest zawsze cień prawdy.
Pożyczki bez BIK jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-05-2012, 10:06   #8
Wera_nika
Ja tam w ogóle nie rozumiem osób, które myślą o zapożyczeniu się na kilkanaście (jak nie więcej) lat w takiej instytucji jak Dobra Pożyczka. Kredyt na dom (jeśli w ogóle) to tylko w banku. Rozumiem jeszcze jakieś niewielkie kwoty, szybka pożyczka itp., ale kilkaset tysięcy złotych w takiej instytucji?! Nie spodziewałam się, że są jeszcze osoby, które na poważnie zastanawiają się nad takim produktem w takiej firmie, ech.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-29-2012, 21:51   #9
Karinka
Jak ktoś jest w BIK, a ma dochody i jakieś zabezpieczenie w postaci mieszkania lub innej nieruchomości to może jeszcze spróbować skorzystać z takich rozwiązań jak na przykład pożyczka od osób prywatnych na nowy dom. Jeśli zabezpieczenie jest rzeczywiście wartościowe i atrakcyjne to jestem przekonana, że spokojnie znajdzie się jakiś prywatny inwestor lub instytucja pozabankowa, która będzie w stanie sfinansować nam taką inwestycję.
Karinka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-08-2012, 10:01   #10
Mareczek33
Zgadzam się z Wera_niką. Rozumiem kredyt hipoteczny w banku, gdzie wszystko jest pewne i ma jakieś gwarancje. Co na przykład w przypadku, gdy taki parabank np. ogłosi upadłość? Jakaś inna firma odkupi od niej nasze długi i będzie ściągać jeszcze większy haracz? W przypadku banku takie praktyki są niemożliwe, a gdy mamy do czynienia ze zwykłą firmą jaką jest parabank, może być naprawdę różnie... Mogę się mylić, ale fajnie byłoby, gdyby ktoś to wytłumaczył.
Mareczek33 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Tagi
gdzie najtaniej dostanę kredyt hipoteczny, pożyczanie pieniędzy od osób prywatnych


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat: