Opinie, forum

Opinie, forum (https://www.kredyciak.pl/)
-   bez BIK (https://www.kredyciak.pl/bez-bik/)
-   -   Jak ominąć Biuro Informacji Kredytowej? (https://www.kredyciak.pl/bez-bik/73-jak-omin-ae-biuro-informacji-kredytowej.html)

zet 01-18-2010 14:24

Jak ominąć Biuro Informacji Kredytowej?
 
Jeżeli bank odmówi nam udzielenia kredytu z powodu złej historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej, mamy jeszcze możliwość dokonać pożyczki w firmach pożyczkowych lub portalach społecznościowych.

Biuro Informacji Kredytowej to baza danych dotycząca wszystkich klientów kredytowych. Dla osób rzetelnie wywiązujących się ze swoich zobowiązań, to miejsce zbawienne – mogące poświadczyć o uczciwości i regularności w płaceniu rat kredytowych. Natomiast dla osób, które posiadają złą historię w Biurze Informacji Kredytowej to czarna dziura, eliminująca z otrzymania kolejnego zobowiązania.

Na rynku powstaje wiele firm pożyczkowych (np. Provident) oraz portali społecznościowych(np. Kokos), w których pożyczkobiorcą i pożyczkodawcą może być osoba fizyczna. Jednak firmy takie rekompensując sobie fakt udzielenia kredytu osobom z grupy podwyższonego ryzyka kredytowego, maksymalnie podwyższają koszt udzielonego zobowiązania. Prawdopodobnie więc nigdzie nie spotkamy oferty pożyczki gotówkowej z oprocentowaniem niższym niż 20% w skali roku (maksymalne dopuszczalne oprocentowanie obliczone na podstawie czterokrotności stopy lombardowej NBP) oraz prowizją przygotowawczą poniżej 5%. Dodatkowo obligatoryjnie będziemy musieli ubezpieczyć naszą pożyczkę, i tym samym koszt miesięcznej raty wzrośnie jeszcze bardziej.

Decydując się więc na pożyczkę bez sprawdzania naszej negatywnej przeszłości kredytowej, weźmy pod uwagę całkowity koszt przyszłego zobowiązania, które może znacznie pogrążyć nasz domowy budżet.

syla 01-26-2011 13:34

Witam. Potrzebuję pilnie 8 tys.zł. Szukam osoby , która pożyczy taką kwotę prywatnie lub weźmie na siebie kredyt powiedzmy na 2 lata na kwotę 10.000 ( te 2 tys. Będą zadośćuczynieniem za pomoc ) – umowa cywilna lub weksel. Niestety jestem w z żoną w BIK – u i nie posiadamy hipoteki.
Ewentualne propozycje pomocy , lub konkretne oferty [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

dorotka11 06-05-2011 10:27

Ominięcie BIKu może nastąpić tylko i wyłącznie podczas korzystania z usług prywatnych firm...
__________________________________________________ _______________________
dowiedz się więcej o [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] !

bezbik48h 01-22-2012 00:59

pozyczka bez bik
 
Pożyczki bez bik, małe kwoty na sam dowód.Rejon-Poznań i okolice.Pożyczki też dla emerytów i rencistów, także z komornikiem.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt na maila:
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
W tresci proszę podac:
-imię i nazwisko
-nr tel,nr pesel i nr dowodu
-adres zameldowanie i zamieszkania
-dochód netto,żródło dochodu i czy jest zajęcie komornicze
-kwota pozyczki
Odpowiem w 24h.

dorotka11 02-20-2012 19:35

Panie "bezbik48h" prosimy nie spamować forum i dodawać swoje reklamy w odpowiednich postach i miejscach do tego przeznaczonych.

Wera_nika 06-06-2012 11:48

Zastanawiam się czy aby na pewno tyle osób decyduje się na zaciągnięcie pożyczki pozabankowej. Bo jak przeglądam to i inne fora finansowe to odnoszę wrażenie, że Polacy ostatnimi czasy to nic innego nie robią tylko się zapożyczają i szukają pożyczek w Internecie. Zamiast dbać o to, żeby być wiarygodnym dla banku, wyrobić sobie pozytywną historię kredytową to każdy tylko psioczy na BIK i szuka pożyczki bez sprawdzania w BIK-u.

Bartula 07-26-2012 19:30

Tak Wera_niko: naprawdę mnóstwo osób decyduje sina pożyczki bez BIK. Co prawda nie ma chyba danych zbiorczych dla całego rynku, ale Profi Credit regularnie publikuje swoje wyniki sprzedażowe, tu są najnowsze: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
Jak widzisz, Profi Credit zwiększył wartość pożyczek ponad dwukrotnie w ciągu 2 lat, i z pewnością można zakładać, że jest to ogólna tendencja na rynku.

ElciaMM 08-01-2012 12:03

Moja firma również nie sprawdza klienta (firmy) w Biurze Informacji Kredytowej, ale sprawdzamy klienta w bazie INFO MONITOR Biura Informacji Gospodarczej.
Baza gromadzi dane nierzetelnych klientów – posiadających aktualne zaległości w płatnościach gospodarczych lub kredytowych.

WymażBIK 10-18-2012 13:07

Jeśli ktoś miał problemy z terminowymi spłatami i wylądował w BIKu, a jest prawdopodobne, że będzie potrzebował kiedyś większej pożyczki czy kredytu to lepiej pomyśleć o tym zawczasu i spróbować poprawić sobie zdolność kredytową chociażby poprzez usunięcie tych negatywnych wpisów.

Usługa zazwyczaj trochę kosztuje, ale patrząc na to jakie są opłaty za uzyskanie pożyczki prywatnej oraz oprocentowanie w porównaniu z bankami, to opłaca się wydać te pieniądze i mieć czyste konto na przyszłość, niż płacić lichwiarskie raty prywatnym firmom pożyczkowym.

Investeam 11-07-2012 14:15

Zapraszamy na strone [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
bądź zapytania kierować na maila [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

udzielamy kompleksowej pomocy aby uzyskać finansowanie !
oddłużamy przedsiębiorstwa !
pomagamy wyjść z opresji !
po prostu ZAPRASZAMY do współpracy !


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 03:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.