KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Kredyty i pożyczki > Kredyty bez BIK

JAK OMINĄĆ BIURO INFORMACJI KREDYTOWEJ?

 
Ocena: Ocena wątku: 2 głosów, 3.50 średnia.
Linki sponsorowane


stare 01-18-2010, 14:24   #1
zetJeżeli bank odmówi nam udzielenia kredytu z powodu złej historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej, mamy jeszcze możliwość dokonać pożyczki w firmach pożyczkowych lub portalach społecznościowych.

Biuro Informacji Kredytowej to baza danych dotycząca wszystkich klientów kredytowych. Dla osób rzetelnie wywiązujących się ze swoich zobowiązań, to miejsce zbawienne – mogące poświadczyć o uczciwości i regularności w płaceniu rat kredytowych. Natomiast dla osób, które posiadają złą historię w Biurze Informacji Kredytowej to czarna dziura, eliminująca z otrzymania kolejnego zobowiązania.

Na rynku powstaje wiele firm pożyczkowych (np. Provident) oraz portali społecznościowych(np. Kokos), w których pożyczkobiorcą i pożyczkodawcą może być osoba fizyczna. Jednak firmy takie rekompensując sobie fakt udzielenia kredytu osobom z grupy podwyższonego ryzyka kredytowego, maksymalnie podwyższają koszt udzielonego zobowiązania. Prawdopodobnie więc nigdzie nie spotkamy oferty pożyczki gotówkowej z oprocentowaniem niższym niż 20% w skali roku (maksymalne dopuszczalne oprocentowanie obliczone na podstawie czterokrotności stopy lombardowej NBP) oraz prowizją przygotowawczą poniżej 5%. Dodatkowo obligatoryjnie będziemy musieli ubezpieczyć naszą pożyczkę, i tym samym koszt miesięcznej raty wzrośnie jeszcze bardziej.

Decydując się więc na pożyczkę bez sprawdzania naszej negatywnej przeszłości kredytowej, weźmy pod uwagę całkowity koszt przyszłego zobowiązania, które może znacznie pogrążyć nasz domowy budżet.


zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 01-26-2011, 13:34   #2
syla
Witam. Potrzebuję pilnie 8 tys.zł. Szukam osoby , która pożyczy taką kwotę prywatnie lub weźmie na siebie kredyt powiedzmy na 2 lata na kwotę 10.000 ( te 2 tys. Będą zadośćuczynieniem za pomoc ) – umowa cywilna lub weksel. Niestety jestem w z żoną w BIK – u i nie posiadamy hipoteki.
Ewentualne propozycje pomocy , lub konkretne oferty


syla jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-05-2011, 10:27   #3
dorotka11
Ominięcie BIKu może nastąpić tylko i wyłącznie podczas korzystania z usług prywatnych firm...
__________________________________________________ _______________________
dowiedz się więcej o


!
dorotka11 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-22-2012, 00:59   #4
bezbik48h
Pożyczki bez bik, małe kwoty na sam dowód.Rejon-Poznań i okolice.Pożyczki też dla emerytów i rencistów, także z komornikiem.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt na maila:
W tresci proszę podac:
-imię i nazwisko
-nr tel,nr pesel i nr dowodu
-adres zameldowanie i zamieszkania
-dochód netto,żródło dochodu i czy jest zajęcie komornicze
-kwota pozyczki
Odpowiem w 24h.
bezbik48h jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-20-2012, 19:35   #5
dorotka11
Panie "bezbik48h" prosimy nie spamować forum i dodawać swoje reklamy w odpowiednich postach i miejscach do tego przeznaczonych.
dorotka11 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-06-2012, 11:48   #6
Wera_nika
Zastanawiam się czy aby na pewno tyle osób decyduje się na zaciągnięcie pożyczki pozabankowej. Bo jak przeglądam to i inne fora finansowe to odnoszę wrażenie, że Polacy ostatnimi czasy to nic innego nie robią tylko się zapożyczają i szukają pożyczek w Internecie. Zamiast dbać o to, żeby być wiarygodnym dla banku, wyrobić sobie pozytywną historię kredytową to każdy tylko psioczy na BIK i szuka pożyczki bez sprawdzania w BIK-u.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-26-2012, 19:30   #7
Bartula
 
Tak Wera_niko: naprawdę mnóstwo osób decyduje sina pożyczki bez BIK. Co prawda nie ma chyba danych zbiorczych dla całego rynku, ale Profi Credit regularnie publikuje swoje wyniki sprzedażowe, tu są najnowsze:Jak widzisz, Profi Credit zwiększył wartość pożyczek ponad dwukrotnie w ciągu 2 lat, i z pewnością można zakładać, że jest to ogólna tendencja na rynku.
Bartula jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-01-2012, 12:03   #8
ElciaMM
 
Moja firma również nie sprawdza klienta (firmy) w Biurze Informacji Kredytowej, ale sprawdzamy klienta w bazie INFO MONITOR Biura Informacji Gospodarczej.
Baza gromadzi dane nierzetelnych klientów – posiadających aktualne zaległości w płatnościach gospodarczych lub kredytowych.
ElciaMM jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-18-2012, 13:07   #9
WymażBIK
 
Jeśli ktoś miał problemy z terminowymi spłatami i wylądował w BIKu, a jest prawdopodobne, że będzie potrzebował kiedyś większej pożyczki czy kredytu to lepiej pomyśleć o tym zawczasu i spróbować poprawić sobie zdolność kredytową chociażby poprzez usunięcie tych negatywnych wpisów.

Usługa zazwyczaj trochę kosztuje, ale patrząc na to jakie są opłaty za uzyskanie pożyczki prywatnej oraz oprocentowanie w porównaniu z bankami, to opłaca się wydać te pieniądze i mieć czyste konto na przyszłość, niż płacić lichwiarskie raty prywatnym firmom pożyczkowym.
WymażBIK jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-07-2012, 14:15   #10
Investeam
Zapraszamy na stronebądź zapytania kierować na maila
udzielamy kompleksowej pomocy aby uzyskać finansowanie !
oddłużamy przedsiębiorstwa !
pomagamy wyjść z opresji !
po prostu ZAPRASZAMY do współpracy !
Investeam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Tagi
które firmy pozabankowe są bezpieczne


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Ocena zdolności kredytowej A.G. 9 08-15-2015 12:34
Brak historii kredytowej M.W. 12 08-05-2014 15:29
Przelewy z karty kredytowej M.W. 5 06-11-2014 13:40
Wyciąg z konta - źródłem informacji dla banków M.W. 1 07-31-2012 17:06