KREDYCIAK-Opinie, forum

  Kredyciak.pl > Kredyty i pożyczki > Kredyty bez BIK

KREDYTY I POŻYCZKI DLA POLAKÓW MIESZKAJĄCYCH W ANGLII

 
Oceń temat
Linki sponsorowane


stare 07-27-2015, 11:12   #1
Andrew LondonSzukam informacji na temat możliwości pożyczenia pieniędzy w Anglii. Rozumiem, że jak ktoś jest tam długo, ma dobrą,stałą pracę, to bez problemu pożyczy z banku. ja natomiast dopiero startuję. Pracuję różnie tu i tam, jeszcze niczego konkretnego nie znalazłem, ale potrzebował bym małej pożyczki. Może mieliście już do czynienia z podobną sytuacją ? Gdzie pożyczyć w Anglii ?


  Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 07-27-2015, 13:43   #2
Ekspert
Wiesz co, tutaj raczej jest dużo ludzi znających się na rynku pożyczkowym w Polsce. Nie sądzę, że ktoś udzieli ci konkretnej informacji dotyczącej ofert w Anglii. Wzoruj się może tak jak w Polsce na Provident. Może tam dostaniesz od nich pożyczkę - chyba są w końcu z Wielkiej Brytanii.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-12-2021, 13:52   #3
zet
Wielu Polaków wyjechało z naszego kraju do Wielkiej Brytanii w poszukiwaniu lepszego życia, wyższych zarobków, pracy, która daje korzyści majątkowe, pozwala normalnie funkcjonować i nie trzeba martwić się o to, co jutro włożyć do garnka. Są tacy, którym się poszczęściło, którzy pracują w zawodzie, a UK stała się dla nich nowym domem.

Ale trudno oderwać się od korzeni, zapomnieć o kraju ojczystym, znajomych czy pozostawionej w Polsce rodzinie. Niektórzy traktują wyjazdy UK tylko czysto zarobkowo. Zależy im na tym, żeby jak najwięcej zarobić i wrócić do kraju. Jednakże jak w każdej grupie, tak i tutaj są i tacy, którzy oczekują wsparcia finansowego od polskich instytucji finansowych, żeby móc ułożyć sobie życie w Anglii. Oni to bardzo często szukają informacji o pożyczkach dla Polaków w UK.

Ofert na polskim rynku jest niewiele, jednakże z każdym kolejnym miesiącem ich przybywa. Wystarczy bliżej przyjrzeć się szczegółom ofert w Getin Banku. Banki zauważyły, że jest zapotrzebowanie na tego typu pożyczki. Polacy szukający tego konkretnego produktu powinni pamiętać, że muszą spełniać te same wymogi co pożyczkobiorcy zamieszkujący na terenie Polski. A niestety ostatnimi czasy banki wprowadziły liczne obostrzenia.

Tym samym pożyczka dla Polaków pracujących w UK** bez udokumentowanych dochodów w banku będzie niedostępna. Są jednak instytucje pozabankowe, istnieje możliwość zapożyczenia się u osoby prywatnej. A tego typu transakcje można dokonać za pośrednictwem Sieci, są więc łatwo dostępne dla osób przebywających poza granicami naszego kraju.
zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Szybki kredyt dla Polaków w Anglii zet 13 02-01-2021 10:56
Kredyty bez bik dla bezrobotnych - uczciwa pożyczka dla niepracujących bikowiec Szczecin 7 04-04-2016 10:43
Cała Polska Kredyty dla osób, mających negatywne wpisy w BIK, KRD, BR. kredytyzezlymbik 7 07-09-2015 15:54
Pożyczka dla osób mieszkających w Anglii ewi1986 6 08-10-2014 14:34
Cała Polska Kredyty dla klientów odpadających na scoringu w banku kredyty-pozabankowe 6 07-15-2014 15:12