KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Wiadomości > Ciekawostki

KOLEJNY PROGRAM FINANSOWY ZNIKA Z TV

 
Oceń temat
Linki sponsorowane


stare 10-25-2011, 14:13   #1
A.G.
 Popularny magazyn ekonomiczny Portfel zniknie niestety już wkrótce z ramówki TVN24. Niestety nie wiadomo czy program wróci jeszcze kiedykolwiek na wizje. Niestety Portfel jest kolejnym programem telewizyjnym, który padł ofiarą cięć i zwolnień w grupie TVN. Najbardziej szkoda, że zarząd TVN postanowił zdjąć tak dobry i edukacyjny program, który w sposób bardzo prostu i rzetelny przekazywał widzom wiedzę z zakresu finansów i prawa.

Portfel TVN24 niestety raczej schodzi z wizji już na zawsze. Oczywiście widzowie będą mogli jeszcze oglądać raczej niszowy TV Biznes z elementami poświęconym finansom osobistym. Jednak zdaniem wielu to właśnie brak programu Portfel w TVN24 widzowie odczują najbardziej. Portfel to program poświęcony tematyce lokat bankowych, kredytów i pożyczek, ubezpieczeń, funduszy emerytalnych, pensji i cen. Poruszał tematykę finansów, która dotyczy każdego Polaka.

Program Portfel to program autorstwa Roberta Stanilewicza, który aż dwukrotnie odbierał nagrodę im. Władysława Grabskiego.Nagroda byłą przyznawana przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich oaz Narodowy Bank Polski. Stanilewicz otrzymał również nagrodę „Libertas et Auxilium” przyznaną przez Centrum im. Adama Smitha SDP oraz UOKiK.

Szkoda, że tak dobre programy prowadzone przez świetnych dziennikarzy znikają z anteny. No cóż trzeba zwolnić miejsce na kolejne komercyjne show.


A.G. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 09-04-2012, 11:19   #2
Sebek1980
A może było to po prostu dublowanie czegoś, co już jest w TVN CNBC i stąd te cięcia? Nie jestem wiernym widzem tego typu audycji, ale zaobserwowałem ostatnio takie zjawisko, że kanały tematyczne coraz bardziej skupiają się wyłącznie na swojej ściśle określonej tematyce...
Sebek1980 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-26-2012, 08:48   #3
tadeusz85
A lubiłem ten program... szkoda, że tak dobre programy prowadzone przez świetnych dziennikarzy znikają z anteny. No cóż trzeba zwolnić miejsce na kolejne komercyjne show.
tadeusz85 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-14-2014, 15:53   #4
jaro123
a dajcie spokój, i tak to wszystko to jeden wielki bullshit a zarabia na tym tylko telewizja... Zdjęli to zdjęli, stworzą kolejne. Żaden dramat, według mnie.
jaro123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Niezależny doradca finansowy. wieser_kredyty 2 05-19-2012 19:35
Niezależny doradca finansowy- pomogę bezpłatnie i niezobowiązująco! grzegorz.ciepielak 4 05-04-2011 05:05
Żarówka 75 W znika ze sklepów-unijny program oszczędzania energii A.G. 1 03-21-2010 10:19