KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Dotacje unijne > dla firm

E-BIZNES DOTACJE RÓWNIEŻ DLA STARSZYCH FIRM

 
Oceń temat


stare 03-20-2010, 05:30   #1
A.G.
 W zeszłym roku wiele firm nie uzyskało dotacji na e-biznes pomimo wysokich ocen projektów. Dlatego też w tym roku MSWiA zaproponowało, aby w tym roku z dotacji mogły również skorzystać firmy założone przed rokiem. W ten sposób firmy, który nie uzyskały dotacji będą miły szanse postarać się o w nowym konkursie.

Pod koniec 2009 roku bez dotacji pozostało 378 firm. Firmy te przeszły konkurs z pozytywną oceną projektu jednakże na dotacje dla nich zabrakło pieniędzy.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wraz z Ministerstwem Spraw Wewnętrznych zorganizowali spotkaniem na którym zastanawiali się jak pomóc firmom, które w zeszłym roku nie uzyskały dotacji. Zaproponowano by firmy ty mogły startować w kwietniowym konkursie. Dla tych firm zmieni się kryterium przyjmowania wniosku.

Do tej pory dotacje na e-biznes były możliwe do uzyskania dla młodych firm. W tym wypadku jednak MSWiA wraz PARP umożliwią start w konkursie firmom założonym przed rokiem. Nowe kryterium ma zostać wprowadzone do noweli rozporządzenia o udzielaniu e-dotacji.

Z e-dotacji będą mogły jednak skorzystać tylko te firmy, które nie rozpoczęły jeszcze swoich inwestycji. Bowiem ze środków unijnych mogą być finansowane tylko nowe projekty.


A.G. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-13-2014, 09:22   #2
Eugieniuszek
Gdyby takie dotacje były jeszcze w roku 2014. Proszę odpowiedzcie jak wiecie gdzie mógłbym uzyskać dotację. Pilnie potrzebuję dofinansowania firmy na zakup nowego sprzętu na rozszerzenie działalności. Mieszkam w województwie Zachodniopomorskim.
  Odpowiedź z Cytatem
stare Dzisiaj
Kredyciak.pl


Linki sponsorowane

Komentarz

Tagi
kto może dostać dotacje unijne dla firmy


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Dotacje unijne na e-biznes - nowe zasady A.G. 1 07-13-2014 12:14
Dotacje na e-biznes trudniej dostępne A.G. 2 01-30-2010 23:31