KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Dotacje unijne > dla firm

DOTACJA UNIJNA - WZÓR NA KONKURENCJĘ 1.4

 
Oceń temat
Linki sponsorowane


stare 08-26-2015, 10:25   #1
lask99Witam,

mam pytanie odnośnie dotacji unijnych jak w temacie "wzór na konkurencję 1.4". Mieliście z nimi do czynienia, co o tym myślicie? Czy jest realne zdobyć takie dofinansowanie samemu czy bez firmy nie ma szans? Proszę o pomoc, ponieważ jestem nowa w tym temacie.


lask99 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 09-03-2015, 13:31   #2
roksy88
Witaj lask99, z firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu dotacji masz większe szanse na otrzymanie dotacji. Konsulting z tego co wiem jest bezpłatny więc możesz zapytać o udzielenie bezpłatnych konsultacji . By otrzymać dotację musisz też spełnić kilka podstawowych warunków więc wpierw powinnaś uzyskać informacje czy w ogóle masz jakiekolwiek szanse na dotację. Pozdrawiam i powodzenia!
roksy88 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-29-2015, 14:45   #3
parsi
Ta dotacja dotyczy tylko Polski wschodniej i firm - nie osób bezrobotnych. Polecam pytać w PARPie, a nie po konsultantach którzy jak sie chwycą to już nie puszczą. No chyba, że nie chcesz sama pisać wniosku, wówczas konsultant wchodzi w grę.
parsi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-27-2016, 20:03   #4
anettaa
Większą ale szansa jest również kiedy samodzielnie przygotujemy wszystkie wnioski i przygotujemy się na rozmowy. Wiem to z własnego doświadczenia. Mi osobiście szkoda byłoby pieniędzy na takie "konsultacje" kiedy samodzielnie można osiągnąć to samo. Chyba, że mówimy o dużym mieście typu Warszawa to rzeczywiście osoba "początkująca" może sobie sama nie poradzić ale jak pomysł jest super to dla mnie można samemu się obronić.
anettaa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat: