KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Dotacje unijne > dla rolników

KREDYT INWESTYCYJNY Z CZĘŚCIOWĄ SPŁATĄ KAPITAŁU

 
Ocena: Ocena wątku: 1 głosów, 4.00 średnia.
Linki sponsorowane


stare 10-28-2011, 14:51   #1
A.G.
 Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zwiększa pomoc w spłacie kredytu bankowego dla rolników. Do tej pory rolnicy mogli liczyć na pomoc w wysokości 33 tysięcy złotych. Teraz agencja pomoże rolnikom w spłacie kredytu zaciągniętego na inwestycje do kwoty 75 tysięcy złotych. Jednak kredyt ten nie może wartością przekroczyć 35% wartości inwestycji.

Zmiany jakie zaszły w limitach podał w zeszłym tygodniu Departament Komunikacji Społecznej ARiMR. Zmiany jednak dotyczyły tylko i wyłącznie wysokości maksymalnego limitu spłaty, pozostałe zasady nie zmieniły się.

O pomoc w spłacie kredytu rolnicy mogą ubiegać się w Banku Polskiej Spółdzielczości oraz SGB-Banku. SGB-Bank powstał z połączenia Gospodarczego Banku Wielkopolski oraz Mazowieckiego Banku Regionalnego. Jednak nie są to jedyne banki. Bowiem rolnicy mogą zgłaszać się po pomoc finansową w bankach takich jak:

-Bank Gospodarki Żywnościowej,
-Regionalnych Bankach Spółdzielczych
-ING Banku Śląskiego
-Pekao S.A.

Wnioski o kredyty z częściową spłatą kapitału można już składać od początku tego miesiąca w wyżej wymienionych bankach. Z programu kredytu na inwestycje z częściową spłatą mogą skorzystać: jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej, osoby fizyczne i osoby prawne oraz prowadzący działalność rolniczą w gospodarstwie rolnym.


A.G. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 06-01-2014, 13:19   #2
Początkujący rolnik
Szukam obecnie jak najlepszego finansowania planów jakie mam zamiar wdrożyć. Okazyjnie trafia mi się do zakupu niewielkie gospodarstwo rolne. Chciałbym je kupić i przekształcić w sady. O ile mam pieniądze na zakup, to już na inwestycje niestety nie. Jeśli są jakieś dotacje pozwalające na umorzenie choć części zobowiązania to właśnie tego szukam.Orientujecie się może czy opisywany tu kredyt jest jeszcze dostępny ?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2014, 09:28   #3
michal33
Cześć! Chciałem kupić zwierzęta hodowlane na raty i udało mi się znaleźć taką ofertę na portalu Agro Bankier. Oni właśnie wspierają podczas zakupów ratalnych dla rolników, ale w ofercie mają też kredyty gotówkowe i szybkie pożyczki. Jestem zadowolony z obsługi – sprawnie, konkretnie, bez lania wody i gwiazdek w umowie ;>
michal33 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Tagi
co oferuje klientom bank spółdzielczy, co zawiera program innowacyjna gospodarka, gdzie aktualnie są najlepsze kredyty


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Kredyt na projekty unijne- kredyt inwestycyjny z Unii Europejskiej A.G. 1 06-01-2014 13:22
poszukuję kapitału zegmarek 1 09-19-2010 01:16
Fundusz kapitałowy Złoty Procent A.G. 1 08-18-2010 19:58