KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Gospodarka i technologie > eGospodarka i eBiznes

ZARABIANIE W INTERNECIE

 
Oceń temat
Linki sponsorowane


stare 05-13-2009, 14:56   #1
gk77
 Internet jest bardzo potężnym narzędziem w praktycznie każdej dziedzinie naszego życia. Tym, co mnie osobiście fascynuje jest możliwość pracy przez internet. Tę dziedzinę chciałbym wykorzystać na kilku płaszczyznach. Od dawna już jestem aktywnym graczem giełdowym i pamiętam czasy, gdy jedynym źródłem wiedzy była gazeta Parkiet, którą kupowaliśmy bezpośrednio przed punktem obsługi klienta. Obecnie dzięki internetowi nie tylko mam zapewniony dostęp do aktualnych wiadomości z rynku, ale też wcale nie muszę się ruszać z domu, żeby składać zlecenia na akcje. W ten sposób inwestuję na giełdzie pewne sumy pieniędzy i niejednokrotnie dzięki temu zarabiam. Takie zarabianie w internecie jest dla mnie coraz bardziej interesujące. Rozpocząłem też przygotowania do tego, aby kupić kilka serwisów internetowych związanych z tematyką bankowości i zarabiać na emitowaniu reklam. Boom na rynku mieszkaniowym powoduje, że kwitną oferty na kredyty bankowe, a to powoduje, że aż nadto jest reklamodawców zainteresowanych tym rynkiem. Muszę tylko jeszcze lepiej się przyjrzeć potencjalnym portalom, zanim zdecyduję się na inwestycje.


gk77 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 03-16-2013, 17:27   #2
Zwolniony z pracy
W zeszłym miesiącu straciłem pracę. póki co nie widzę realnych możliwości na znalezienie nowego zatrudnienia. Pomyślałem, że można spróbować własnej działalności za pośrednictwem internetu - trochę się znam na forach internetowych.
Macie może jakieś sugestie w którym kierunku się rozejrzeć za potencjalnym biznesem internetowym ?
Wiem, że nikt mi nie poda gotowego biznesu, ale chociaż przydałby się punkt zaczepiania.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05-29-2013, 18:59   #3
majka22
A może zająłbyś się pisaniem jakiegoś bloga, może pieniądze nie byłyby od razu, ale zawsze warto czymś się zająć.
Jeśli moja propozycja przypadła Ci do gustu to należałoby zacząć od pomysłu na bloga, np. jak się żyje bezrobotnemu itp.
potem trzeba regularnie pisać. Następnie trzeba zająć się reklamą, np. na portalach społecznościowych, forach tematycznych...
Następnie trzeba się zająć analityką internetową, bo trzeba mieć jakieś statystyki dla potencjalnego reklamodawcy.
Ja sama kiedyś też zaczynałam, a teraz próbuję pomóc innym. To nie wydaje się łatwe z początku, ale jak się czegoś chce to można to osiągnąć.


Jak sobie poczytasz na forach o pisaniu blogów i zajrzysz na stronkę o analityce i poświęcisz trochę czasu na reklamę, to za jakieś 3 miesiące możesz liczyć na jakieś pieniądze

Pozdrawiam Blogerka
majka22 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-31-2013, 13:38   #4
Maciek82
Można również "dorobić" sobie na sprzedaży walut za pośrednictwem platform internetowych, aczkolwiek trzeba posiadać konto walutowe i mieć trochę pieniędzy na "start". Korzystam z takiej opcji w amronet.pl już od 1/2 roku i naprawdę jestem zadowolony z efektów. Zaczęło się w zasadzie od konieczności wymiany PLN na EUR. Platforma amronet.pl jest łatwa w obsłudze i oferuje bardzo korzystne warunki- np. w ogóle nie płaci się spreadu walutowego, dlatego też zdecydowałem się dokonać transakcji właśnie tam, a gdy poznałem możliwość celowego handlu walutami (kupuję taniej, sprzedaję drożej) postanowiłem się przekonać jak to działa. Postąpiłem słusznie
Maciek82 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-11-2014, 12:23   #5
Szukam pracy
Podzielcie się informacjami o tym ile wam udaje się zarabiać tylko za pośrednictwem internetu ? Czy są to poważne kwoty pozwalające utrzymać dom i rodzinę na średnim, polskim poziomie ? Czy może są to tylko drobniejsze kwoty ?
  Odpowiedź z Cytatem
Komentarz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Wymiana walut w internecie zet 50 05-16-2018 14:47
Reklama w Internecie i jej skuteczność A.G. 3 09-14-2017 12:24
Ubezpieczenie zakupów w internecie M.W. 2 10-25-2014 12:19
Sposób na zarabianie w Internecie iwonka24l 9 05-17-2014 11:27