KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Gospodarka i technologie

TAŃSZE MIESZKANIE DZIĘKI ZAKUPOM GRUPOWYM

 
Oceń temat


stare 10-19-2011, 15:08   #1
A.G.
 Wśród Polaków rośnie wciąż moda na zakupy grupowe. Jak grzyby po deszczu powstają coraz to nowe serwisy oferujące zniżki na zakupy. Na początku najczęściej sprzedawały się masaże, pobyty w SPA, kolacje w wykwintnych restauracjach czy wizyty u fryzjera. Teraz na serwisach oferujących zakupy grupowe, można znaleźć również oferty dotyczące zakupu nieruchomości.

Na rynku nieruchomości panuje obecnie mały zastój. Spora część deweloperów stara się przekonać do siebie klientów oferując im zniżki na samochód czy garaż gratis. Jednak tym co najbardziej przyciąga klientów jest wciąż cena. Im tańsze nieruchomości oferuje deweloper tym większy popyt na jego domu i mieszkania. Z uwagi na dużą podaż nowych lokali, deweloperzy coraz częściej zaczynają negocjować warunki zakupu z klientem.

Zalety serwisów z zakupami grupowymi specjaliści z rynku nieruchomości chcieli wykorzystać już dawno.Niestety serwisy, które powstały wcześniej były prowadzone przez osoby, które o rynku nieruchomości nie wiedziały zbyt wiele. Ich zdolności negocjacji z deweloperami były stosunkowo ograniczone. Dlatego też serwisy te spotkały się z niewielkim zainteresowaniem.

Jednak niedawno na rynek wyszedł nowy serwis kupmieszkaniegrupowo.pl. Serwis ten został stworzony przez specjalistów z rynku nieruchomości. Wszyscy klienci, którzy zdecydują się skorzystać z okazji i zakupią mieszkanie lub dom za pośrednictwem tego serwisu mogą liczyć na spore upusty cenowe. Poza tym klienci mogą liczyć również na pomoc ze strony Emerson S.A. ( twórcy serwisu) przy załatwiania wszelkich formalności.


A.G. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Tagi
prognozy cen mieszkań i nieruchomości


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
co tansze - kredyt czy gotowka ljungberg 1 09-11-2012 18:50
Darmowy Internet dzięki ING A.G. 1 11-03-2010 06:42