Opinie, forum

Opinie, forum (https://www.kredyciak.pl/)
-   Gospodarka i technologie (https://www.kredyciak.pl/gospodarka-i-technologie/)
-   -   Strefa ekonomiczna w Szczecinie (https://www.kredyciak.pl/gospodarka-i-technologie/86-strefa-ekonomiczna-w-szczecinie.html)

zet 01-20-2010 23:15

Strefa ekonomiczna w Szczecinie
 
Województwo Zachodniopomorskie po upadku największego przedsiębiorstwa w regionie jakim była Stocznia Szczecińska ma szansę na własną strefę ekonomiczną. Władze Szczecina zapowiadają utworzenie takie strefy w rejonie, który zajmuje 86 hektarów i mają to być działki działki szczecińskiego Trzebusza i Dunikowa.

Istnieje także szansa, że planowana strefa ekonomiczna w Szczecinie obejmie także część terenów bo byłej stoczni.

Właśnie dziś przedstawiciele władz miasta Szczecina, regionu i związkowcy odbyli spotkanie z szefem zespołu doradców premiera ministrem Michałem Bonim. Ustalono tam, że Program dla Szczecina to niezwłoczne powołanie strefy ekonomicznej i zakłada pomoc rządu dla miasta znajdującego się w słabszej kondycji po upadku stoczni.

Omawiany program zakłada przyszłą pomoc państwa w organizowaniu infrastruktury potrzebnej do wzrostu gospodarczego Szczecina. Planuje się także przygotowanie specjalnych osłon socjalnych dla byłych stoczniowców, którzy po utracie pracy nie mogą ponownie znaleźć zatrudnienia.

Hajen Szczecin 07-11-2014 07:29

Czy taka strefa może cokolwiek pomóc zwykłemu, małemu przedsiębiorcy ? Mam plan na rozszerzenie działalności mojej firmy i szukam wszelkich możliwych pomocy finansowych w tym zakresie - w Szczecinie.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.