KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Gospodarka i technologie

STREFA EKONOMICZNA W SZCZECINIE

 
Oceń temat


stare 01-20-2010, 23:15   #1
zetWojewództwo Zachodniopomorskie po upadku największego przedsiębiorstwa w regionie jakim była Stocznia Szczecińska ma szansę na własną strefę ekonomiczną. Władze Szczecina zapowiadają utworzenie takie strefy w rejonie, który zajmuje 86 hektarów i mają to być działki działki szczecińskiego Trzebusza i Dunikowa.

Istnieje także szansa, że planowana strefa ekonomiczna w Szczecinie obejmie także część terenów bo byłej stoczni.

Właśnie dziś przedstawiciele władz miasta Szczecina, regionu i związkowcy odbyli spotkanie z szefem zespołu doradców premiera ministrem Michałem Bonim. Ustalono tam, że Program dla Szczecina to niezwłoczne powołanie strefy ekonomicznej i zakłada pomoc rządu dla miasta znajdującego się w słabszej kondycji po upadku stoczni.

Omawiany program zakłada przyszłą pomoc państwa w organizowaniu infrastruktury potrzebnej do wzrostu gospodarczego Szczecina. Planuje się także przygotowanie specjalnych osłon socjalnych dla byłych stoczniowców, którzy po utracie pracy nie mogą ponownie znaleźć zatrudnienia.


zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-11-2014, 07:29   #2
Hajen Szczecin
Czy taka strefa może cokolwiek pomóc zwykłemu, małemu przedsiębiorcy ? Mam plan na rozszerzenie działalności mojej firmy i szukam wszelkich możliwych pomocy finansowych w tym zakresie - w Szczecinie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare Dzisiaj
Kredyciak.pl


Linki sponsorowane

Komentarz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Prywatne pożyczki pod zastaw w Szczecinie Finansum 12 07-20-2015 16:57