KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Kredyty i pożyczki > gotówkowe

Pożyczka bez poręczycieli
 
Ocena: Ocena wątku: 7 głosów, 4.29 średnia.
Linki sponsorowane


stare 07-24-2012, 20:32   #11
wrocloveOdnośnie kredytu gotówkowego w Citi Handlowym. Nie ma co narzekać bo jest to naprawdę tania pożyczka. Zazwyczaj kredyty gotówkowe mają RRSO na poziomie 35 procent. Tutaj widzę roczną rzeczywistą stopę procentową w wysokości 11,64 procent. Do tego bardzo niski wymagany dochód. Jedyną przeszkodą może być warunek stażu pracy na danym stanowisku dłuższy niż 3 miesiące-biorąc pod uwagę dzisiejszy rynek pracy.
wroclove jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-05-2012, 00:29   #12
wroclove
Jeśli banki chcą konkurować z parabankami to muszą iść przykładem PKO BP. Chodzi mi o minimalną kwotę kredytowania, podobną do kwot oferowanych w ramach mikropożyczek pozabankowych. Ludzie nie zawsze potrzebują wsparcia finansowego na poziomie kilku tysięcy złotych. Wiele gospodarstw domowych w nagłych wypadkach wnioskuje o kwoty rzędu 500 złotych.
wroclove jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-20-2017, 18:31   #13
Skowronek
Niestety kredyt w banku bez poręczycieli to nie dla wszystkich jest taka prosta sprawa. Nawet osoby czyste w BIK i mające umowę o pracę mają niezłe schody pod górę. Przynieś to, przynieś tamto itp itd.
Jeśli ktoś nie ma stałego zatrudnienia, albo ma jakieś zaległości w BIK, to nie ma szans na pożyczkę z banku - sprawdziłem na sobie....
  Odpowiedź z Cytatem
Komentarz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat: