KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Kredyty i pożyczki > gotówkowe

SZYBKI KREDYT NA WAKACJE

 
Ocena: Ocena wątku: 3 głosów, 3.67 średnia.
Linki sponsorowane


stare 06-30-2010, 01:23   #1
A.G.
 Wakacje tuż tuż. Czas urlopów się rozpoczął. Pogoda nad polskim morzem jest nie do przewidzenia, więc może warto zastanowić się nad wczasami zagranicą? Niestety skąd wziąć na to pieniądze , skoro domowy budżet świeci pustkami? Banki obecnie prześcigają się w promocjach kredytów gotówkowych i szybkich pożyczek na wakacje. Pożyczkę na wczasy są dostępne w większości banków działających w Polsce.


Szybki kredyt na wakacje....


Rozpoczął się sezon urlopowy, pogoda niestety nas nie rozpieszcza. Raz zimno i pada deszcz, innym razem żar leje się z nieba. Nikt nie jest w stanie przewidzieć jak będzie pogoda. Tak więc trudno zaplanować sobie urlop nad morzem. Nikt bowiem nie chce spędzić całych wakacji świetlicy hotelowej,czekając na słońce. Oferty biur podróży są bardzo bogate w oferty w miarę tanich wycieczek do Egiptu czy do Grecji. Jednak skąd wziąć na ten cel pieniądze?

Obecnie wiele banków oferuje różnego rodzaju specjalne pożyczki lub kredyty gotówkowe, które przeznaczone są na finansowanie wycieczek i innych planów wakacyjnych. Kredyt na wakację możemy znaleźć w takich bankach jak:Raiffeisen Bank Polska, PKO BP,Pekao SA, Getin Banku, Lukas Banku oraz Kredyt Banku.

Oferty banków...

PKO BANK POLSKI

W tym banku znajdziemy ciekawą ofertę kredytu “Max Pożyczki Mini Raty”. Za każde pożyczone od banku 1000 zł, będziemy musieli miesięcznie zapłacić 25,39 zł. Pożyczkę można zaciągnąć w opcji bez ubezpieczenia. Maksymalny okres kredytowania wynosi 5 lat. Jedynym wymogiem by móc skorzystać z takiej pożyczki, jest konieczność posiadania rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego w tym banku przez okres co najmniej pół roku. Oczywiście istnieje możliwość przeniesienia konta z innego banku. Jednak należy pamiętać, że konto te powinno być zasilane stałymi wpływami.

PEKAO SA

W przypadku drugiego banku, wczasy możemy sfinansować, korzystając z oferty “Pożyczki Ekspresowej”. W ramach tej oferty do końca czerwca nie zostanie pobrana od klienta prowizja za udzielenie kredytu. Nie jest również wymagany wykup ubezpieczenia.Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest również brak ograniczeń co do kwoty ostatecznej pożyczki, okresu kredytowania czy chociażby zabezpieczeń.


LUKAS BANK


W Lukasie również obowiązuje promocja “Kredytu gotówkowego”. Promocja trwa do 15 lipca tego roku. Warunkiem by móc cieszyć się z pieniędzy w ramach kredytu gotówkowego, jest posiadanie konta osobistego lub jego założenie w banku. Konto powinno być zasilane co miesiąc kwotą co najmniej 800 zł. Spłata kredytu odbywa się automatycznie. Jedynym minusem jest to, że kredyt ten jest ograniczony. Minimalna kwota kredytu wynosi 5 tysięcy złotych netto.

RAIFFEISEN BANK POLSKA

Bank obecnie oferuje propozycję Kredyty gotówkowe do wzięcia. Promocja ta trawa jeszcze do 9 lipca. W ramach promocji klient ma do dyspozycji 4 rodzaje kredytu.

1)kredyt na dwa lata na 10 000 zł
2)kredyt na 3 lata na 20 000 zł
3)kredyt na 4 lata na 30 000 zł
4)kredyt na 5 lat na 40 000 zł.

Oprocentowanie nominalne w przypadku tych kredytów wynosi 1) 9 %, 2) 10 %, 3) 11%, 4)12%. Kredyty udzielane są be prowizji. Jednak by móc skorzystać z oferty promocyjnej konieczny jest zakup pakietu ubezpieczeniowego, który ma zadanie chronić kredytobiorcę w razie wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń losowych.


A.G. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 06-30-2010, 01:46   #2
Majka
Ciekawi mnie to ile takie wczasy finansowane przez bank będą kosztować. Nie problem jest zaciągnąć kredyt i pojechać na wakacje. Niestety później jak wrócimy zostaniemy z długami i drogim kredytem. Takie szybkie kredyty zawsze odbijają się czkawką w przyszłości. Coś co jest "szybkie " w banku zazwyczaj jest bardzo drogie...
Majka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-30-2010, 11:49   #3
gk77
 
Do mnie też ten system jakoś mało przemawia. Chyba wolałbym spiąć się i odkładać przez cały rok pieniądze, a które pojechać na wymarzone wakacje i z których naprawdę bym się cieszył, niż wziąć kredyt, pojechać na wakacje, a później je przeklinać przy okazji każdej kolejnej raty wpłacanej do banku.
gk77 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-30-2010, 12:03   #4
zet
Ważne , że takie oferty są. Jest wielu ludzi, którzy po prostu marzą o wyjeździe w jakieś magiczne miejsce i są w stanie zapożyczyć się i spłacać to potem przez rok czy dwa. Ważniejsze jest dla nich przezycie wymarzonej wycieczki. Każdy ma swoje pasje

Mając na uwadze to, że jest okres letni i większość społeczeństwa myśli o zasłużonym wyjeździe wakacyjnym; banki zabiegają o klientów atrakcyjnymi promocjami kredytowymi. Letnią promocję kredytową na wymarzone wakacje wprowadził właśnie Deutsche Bank PBC.

Oprocentowanie kredytu gotówkowego i motoryzacyjnego może zostać obniżone nawet do poziomu 8,99 proc. Aby wziąć udział w opisywanej promocji, należy złożyć wniosek kredytowy w najbliższej placówce bankowej do końca sierpnia 2012 roku. Ostateczny termin podpisania promocyjnej umowy kredytowej mija 30 września bieżącego roku.

Warunkiem koniecznym skorzystania z promocji na kredyt wakacyjny i atrakcyjnej stawki oprocentowania jest przesyłanie wynagrodzenia na rachunek osobisty w Deutsche Bank PBC, a także aktywne korzystanie z karty kredytowej. Niezwykle niska stawka oprocentowania odnosi się również do kredytów motoryzacyjnych.
zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-30-2010, 13:42   #5
OnBoard
Cytat:
Napisał zet Zobacz post
Ważne , że takie oferty są. Jest wielu ludzi, którzy po prostu marzą o wyjeździe w jakieś magiczne miejsce i są w stanie zapożyczyć się i spłacać to potem przez rok czy dwa. Ważniejsze jest dla nich przezycie wymarzonej wycieczki. Każdy ma swoje pasje
Myśmy z żonką w zeszłym roku zaciągnęli kredyt na wakacje. Faktycznie odkładaliśmy cały rok pieniądze, bo chcieliśmy pojechać do Maroka. Niestety później okazało się, że i tak parę groszy brakuje. Wiadomo jakieś zakupy, drobne kieszonkowe. Wiedzieliśmy, że spłacimy to później. Teraz jednak nas czas naglił i nie mieliśmy skąd pożyczyć. To tak się zawsze mówi, że się uzbiera a w ostatnim momencie i tak zawsze jakieś extra wydatki dochodzą.Znam to z autopsji...
OnBoard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-02-2010, 12:03   #6
M.W.
 
Wprawdzie wakacje się już skończyły, ale być może niektórzy z nas planują jakiś wyjazd aby wypocząć. W niektórych firmach ciężko się wyrwać na urlop w sezonie, a niektórzy wręcz preferują wyjazdy poza nim.

Jeśli jesteś jedną z takich osób to oferta biura podróży Triada i Lukas Banku może cię zainteresuje? Obecnie obie te firmy współpracują i proponują klientom pożyczkę na wyjazd. Wiele biur podróży praktykuje takie rozwiązania, aczkolwiek jeśli wykupisz wycieczkę z Triady i skredytujesz ją pożyczką z Lukas Banku to nie zapłacisz odsetek od pożyczonej kwoty.
Odsetek nie zapłacimy od całej kwoty pożyczonej na wycieczkę, a więc można za darmo pożyczyć 100% wartości wycieczki.

Jak to wygląda?


Okres kredytowania wynosi 9 miesięcy z czego pierwsze 3 to tzw. wakacje kredytowe kiedy to raty nie trzeba spłacać. Kolejne 6 miesięcy jest tymi, w których spłacamy raty. Kwota miesięcznej raty to jedna szósta wartości pożyczonej kwoty.
M.W. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-03-2010, 04:41   #7
TomaszeWski
Super! Świetny pomysł. Myśleliśmy z żoną o wyjeździe na Boże Narodzenie gdzieś do ciepłego kraju. Jednak brakuje nam tych extra pieniędzy. Mamy upatrzoną wycieczkę właśnie w Triadzie ale brakuje nam jakiego 1800 zł. Muszę zobaczyć jak wygląda ta oferta dokładnie. Ze spłatą nie mielibyśmy raczej problemu, bo i tak mamy cześć odłożoną A tym bardziej, że pożyczka jest bez odsetek. Naprawdę super pomysł.
TomaszeWski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-16-2012, 11:51   #8
Karinka
Wiem, że się powtarzam, ale takie rzeczy są dla mnie kompletnie nie zrozumiałe. Jak mnie na coś nie stać to tego nie robię. Mam wziąć kredyt żeby przez tydzień czy dwa poczuć się jak w raju i potem spłacać to latami i klepać biedę? Nie do przyjęcia.
Karinka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-13-2012, 12:40   #9
Wera_nika
Przed nami wakacje, okres letnich wojaży, wiec temat nadal jest aktualny (jak co roku). Chociaż Polacy coraz częściej urlopują się także w innych miesiącach, nie tylko w okresie letnim. Tym samym pożyczkę na wakacje można zaciągać przez cały rok. Zastanawiam się jednakże czy jest sens brać pożyczkę na krótki urlop, którą następnie przyjdzie nam spłacać przez kilka czy kilkanaście miesięcy, wraz z odsetkami (które wcale takie małe nie są)?!
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-28-2012, 11:16   #10
zet
Tak się składa, że latem wydajemy najwięcej pieniędzy. Większość tych wydatków pochłaniają wyjazdy wakacyjne, bądź planowane od dłuższego czasu remonty. Co ciekawe jest to tendencja, która panuje na rynku niezależnie od koniunktury gospodarczej. Nie wszystkich jednak stać na wymarzone wakacje.

Najszybszym i najłatwiejszym sposobem na dodatkowe środki pieniężne będzie zaciągnięcie pożyczki gotówkowej w parabanku. Dzięki krótkiemu okresowi kredytowania w parabankach, taką pożyczkę można spłacić do końca lata. My proponujemy Państwu sprawdzony kredyt gotówkowy w Providencie. Bez żadnych dodatkowych kosztów i co ważne z niezmienną wysokością raty.

W rankingu najstabilniejszych firm Home&Market, na sklasyfikowanych 500 podmiotów gospodarczych, Provident zajął bardzo dobre 88 miejsce. To świadczy tylko o gwarancji dobrej obsługi.

Pożyczka na wakacje w Providencie:

- wniosek online
- szybki kontakt z klientem
- pożyczka już od kwoty 300 złotych
- żadnych ukrytych opłat i prowizji
- bez poręczycieli i dodatkowych zabezpieczeń
- spłata zobowiązania w ratach stałych(w odstępach cotygodniowych)
- stali klienci mogą otrzymać do 5 tysięcy złotych
zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Tagi
co dobrego oferuje klientom pko bank polski, gdzie jest najlepsza pożyczka na wakacje, jak znaleźć najlepszy aktualnie kredyt


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Szybki kredyt na dowolny cel A.G. 3 06-22-2017 20:57
Pożyczka na Święta - szybki kredyt gotówkowy M.W. 8 12-17-2013 15:28
Elastyczny kredyt hipoteczny-karencja i wakacje kredytowe A.G. 6 08-29-2012 19:13
Szybki kredyt przez Internet w BGŻ A.G. 3 04-26-2010 09:30