KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Kredyty i pożyczki > gotówkowe

POŻYCZKA NA SPŁATĘ DŁUGÓW

 
Ocena: Ocena wątku: 4 głosów, 4.25 średnia.
Linki sponsorowane


stare 02-22-2012, 11:24   #1
zetPożyczka na spłatę długów - oferta PKO BP. Długimi krokami zbliża się do nas wiosna. Dla roślin i zwierząt oznacza to okres budzenia się do życia. Co ciekawe, na wiosnę banki notują wzmożone zainteresowanie klientów wszelkimi produktami kredytowymi.

Zarówno na finansowanie bieżących wydatków jak i na konsolidację zaległych kredytów. Bank PKO BP pomyślał o tym problemie zawczasu i wprowadził do oferty nową pożyczkę gotówkową-Max Pożyczka Mini Rata. Jest to swoista odpowiedz banku na oczekiwania klientów. Nowa Max Pożyczka zastępuje standardowy kredyt gotówkowy do 20 tysięcy złotych oraz tzw. Szybki Serwis Kredytowy.

Dla przyszłych kredytobiorców czeka atrakcyjna nagroda: spłata kredytu do 5 tysięcy złotych. Wystarczy zostać laureatem specjalnego konkursu fotograficznego. Wszelkie informacje dotyczące owego konkursu można znaleźć pod adresem minifotka.pl.

Szczegóły nowej pożyczki w PKO BP:

- dowolny cel pożyczki
- możliwość konsolidacji starych kredytów
- prowizja od 0 proc.
- kredytowanie do 150 tys. zł
- uproszczona formuła przyznawania kredytu
- oprocentowanie nominalne od 9,99 proc.
- aktywność klientów nagradzana niższymi kosztami kredytu
- maksymalny okres kredytowania wynosi 10 lat
- pożyczka bez zabezpieczeń do 30 tys. zł


zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 04-03-2012, 20:26   #2
dorotka11
Konsolidacja jest najlepszym rozwiązaniem, bez względu na to czy mamy kilka małych kredytów, czy też wiele różnych poważnych zobowiązań. W każdym przypadku przyda się ich konsolidacja, dzięki której pozbędziemy się problemu płaceniu różnych rat w różnych terminach - to naprawdę niepotrzebne utrudnienie. Lepiej jest mieć przecież jedną ratę, do tego może okazać się o wiele niższa niż płacona przez nas do tej pory łączna suma wszystkich opłat związanych z kredytami.
dorotka11 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-29-2012, 09:59   #3
Sergio87
pożyczka na spłatę długów kojarzy mi się oczywiście z osobami zadłużonymi, które w danej chwili nie posiadają zdolności kredytowej. Zatem nierealne wydaje się zaciągnięcie Max Pożyczki powiedzmy na uregulowanie kilku zaległych rat. Ja bym tutaj był bardziej przychylny do innej formy pozyskania pieniędzy na spłatę długów np. pożyczka hipoteczna.
Sergio87 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-29-2012, 13:23   #4
Mareczek33
Z jednej strony konsolidacja jest dobrym rozwiązaniem, bo z kilku rat do zapłacenia robi się jedna. Jednak jest jeszcze druga strona medalu - spłata rozciąga nam się jeszcze bardziej w czasie, a poza tym dochodzą kolejne koszty. Ale to i tak chyba lepsze niż spłacanie kilku rat, każdej w innym terminie i do innego banku.
Mareczek33 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-23-2014, 23:38   #5
Moher
Tylko żeby dostać jakąkolwiek konsolidację lub kredyt na płacenie starych i zaległych długów to trzeba mieć czysty bik prawda? A jak ma mieć czysty bik ktoś kto nie spłaca regularnie rat za pożyczki w banku?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05-05-2014, 11:01   #6
eRzecznikBIK
 
Cytat:
Napisał Moher Zobacz post
Tylko żeby dostać jakąkolwiek konsolidację lub kredyt na płacenie starych i zaległych długów to trzeba mieć czysty bik prawda? A jak ma mieć czysty bik ktoś kto nie spłaca regularnie rat za pożyczki w banku?
W otrzymaniu kredytu lub konsolidacji pomaga dobra historia kredytowa, której głównym elementem jest terminowe spłacanie wszystkich zobowiązań. Taką dobrą historię buduje się regularnie spłacając raty pożyczek w banku. Wszystko jednak zawsze zależy od polityki kredytowej banku lub SKOK-u. Opóźnienie w spłacie nie zawsze przekreśla szanse na kredyt.

W razie pytań i wątpliwości służę pomocą,
eRzecznik BIK
eRzecznikBIK jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-05-2014, 23:52   #7
milecka-aneta
Budować swoją historię trzeba jak najbardziej, ale co jak zaczyna się mieć problemy ze spłatą zadłużenia, jakie opóźnienia banki wpisują do BIKu dłuższe niż miesiąc?
milecka-aneta jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-16-2014, 20:47   #8
funfel
Konsolidacja to dobra rzecz. Sporo ludzi ma po kilka kredytów i czasem ciężko spamiętać terminy rat a tak jedna rata, jeden termin i jeden bank i od razu przejrzysto się robi w domowym budżecie. Znam to z autopsji wiec się wypowiadam bo wziąłem taki kredyt. Dostałem namiary od znajomego do doradcy z Idea Expert i wszystko elegancko załatwione.
funfel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-16-2014, 23:51   #9
Fundacja
Cytat:
Napisał funfel Zobacz post
Konsolidacja to dobra rzecz. Sporo ludzi ma po kilka kredytów i czasem ciężko spamiętać terminy rat a tak jedna rata, jeden termin i jeden bank i od razu przejrzysto się robi w domowym budżecie. Znam to z autopsji wiec się wypowiadam bo wziąłem taki kredyt. Dostałem namiary od znajomego do doradcy z Idea Expert i wszystko elegancko załatwione.
A nie napisałeś ile wzrósł ci kredyt. O tym już nie napisałeś. A szkoda.
BO konsolidacja to żadne super wyjście, tylko że masz mniejszą ratę, dłuższy termin do spłaty. a czasem wyższe oprocentowanie, i najważniejwsze większy kredyt do spłacenia.
Fundacja jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-09-2014, 08:38   #10
Ryszawa
Fundacja, dlaczego twierdzisz, że kredyt musi wzrosnąć ? Jestem na etapie planowania i wyliczania konsolidacji dla siebie i póki co twierdzę, że niekoniecznie kredyt wzrośnie. Mam dwie karty kredytowe z limitem 5000 i oba są wyczerpane - zatem to chyba dość droga forma kredytu. Jeśli to skonsoliduję i jeszcze jeden kredyt gotówkowy to powinnam wyjść na tym lepiej.
Tak poza tym to konsolidacja nieraz jest jedyną możliwością na to, żeby terminowo spłacać zobowiązania - nawet jak kredyt wzrośnie.

Masz może jakieś inne rozwiązanie ?
  Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Tagi
co dobrego oferuje klientom pko bank polski, kto pomaga zadłużonym spłacać długi, który bank ma najlepsze promocje na kredyty, najlepsza konsolidacja rat dla zadłużonych


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Jak wyjść z długów ? Gdzie pożyczyć pieniądze 35 08-31-2015 21:57
Sprzedaż długów - wierzytelności do kupienia A.G. 13 12-27-2014 22:35
Kredyt na pokrycie długów A.G. 5 07-21-2014 12:49
Polacy wstydzą się swoich długów M.W. 5 06-18-2014 13:46