KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Kredyty i pożyczki > gotówkowe

KREDYTY BEZ ZAŚWIADCZEŃ

 
Ocena: Ocena wątku: 2 głosów, 3.50 średnia.
Linki sponsorowane


stare 01-18-2010, 18:42   #1
zetPolecamy tani kredyt gotówkowy bez zaświadczeń o zarobkach dla osób, które terminowo spłacają swoje kredyty, a w szczególności dla tych, którzy z jakiś przyczyn mają problem z dostaniem swojego zaświadczenia o dochodach. Może to być na przykład z powodu zatrudnienia w zakładzie, który nie wystawia zaświadczeń o dochodach swoim pracownikom lub jest tam zbyt długi okres oczekiwania na takie zaświadczenie.

Jest to kredyt dosłownie na dowód i wystarczy, że sami napiszemy oświadczenie o naszych dochodach. Pamiętajmy, że oświadczenie o zarobkach jest prawomocne i jeśli napiszemy nieprawdę to będziemy odpowiadać przed sądem.

Najczęściej oferty banków na kredyty bez zaświadczeń opiewają na kwoty pomiędzy 4 tys. - 20 tys. zł. Okres kredytowania standardowo wynosi od 3 do 96 miesięcy, a termin płatności raty możemy ustalić indywidualnie. Musimy mieć także założony rachunek osobisty ROR, być w wieku 18-70 lat i obowiązkowo ubezpieczyć kredyt (0,20% kwoty kredytu do każdej raty kredytu). Przy sumie powyżej 10 tys. zł może być wymagana pisemna zgoda współmałżonka. Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń nie wymaga żadnych dodatkowych zabezpieczeń. Jedynymi wymaganymi dokumentami są dowód osobisty, drugi dokument ze zdjęciem oraz wspomniane powyżej oświadczenie o osiąganych dochodach.

Kredyt dostępny jest dla osób zatrudnionych na umowę o pracę oraz dla emerytów i rencistów.


zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 05-16-2012, 12:57   #2
Wera_nika
Czasami właśnie zdarza się, że zakład pracy nie chce wystawić zaświadczenia o osiąganych dochodach, albo kogoś odpowiedzialnego za to nie ma, bo na przykład księgowa jest na urlopie . I co robić w takiej sytuacji? Bank odmawia udzielenia pożyczki, a jeśli pali się nam pod nogami, można właśnie skorzystać z takiej, czy podobnej oferty. Kredyty bez zaświadczeń nie muszą od razu oznaczać wyższych kosztów. Wystarczy tylko znaleźć odpowiedniego partnera, czyli instytucję finansową. A przecież form pożyczkowych na naszym rynku nie brakuje. Zawsze można, właściwie to nawet należy, zrobić rozeznanie w temacie prze podjęciem ostatecznej decyzji, co by wybrać najlepszy, bo najkorzystniejszy produkt.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-23-2012, 10:08   #3
Mareczek33
Oświadczenie o własnych zarobkach jest całkiem dobrą formą potwierdzenia dochodów. Można je przecież zweryfikować, podobnie jak zaświadczenie z zakładu pracy. Poza tym kredytobiorca podpisuje się pod takim oświadczeniem własnym imieniem i nazwiskiem, więc bierze na siebie odpowiedzialność i w razie czego ponosi konsekwencje. A z zaświadczeniami bywa przecież różnie... nie zawsze jest łatwo je dostać od ręki, bo np. księgowość jest na drugim końcu Polski.
Mareczek33 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-23-2012, 12:28   #4
wroclove
Banki i tak sprawdzają rzeczywiste zarobki u wskazanego w oświadczeniu pracodawcy. „Kredyty bez zaświadczeń” to przede wszystkim skrócenie zawiłych procedur dokumentowych, a także chwyt marketingowy. Osobie, która przedstawi nieprawdziwe dane w oświadczeniu może zostać posądzona o wyłudzenie kredytu
wroclove jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-28-2014, 22:28   #5
Załamany
Szukam kredytu bankowego (nie żadnej lichwy) dostępnego bez zaświadczeń o dochodach. Jak nie potrzebowałam to widywałem takie oferty. Dziś jak potrzebuję 5000 zł to nie mogę nigdzie znaleźć takich kredytów. Czy ktoś z was może mi pomóc.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08-27-2014, 16:38   #6
DidIt
Jak wygląda sprawa z innymi obciążeniami, ew. zaległościami? I z zarobkami? Może tu jest problem? Bo wiem, że na przykład z pomocą Idei Expert można się starać na oświadczenie do 9800 PLN. Spróbuj się u nich zapytać, będą wiedzieli, gdzie od razu uderzać, a gdzie nie ma to sensu.
DidIt jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-27-2015, 21:20   #7
funfel
Dokładnie to jest lepsza i bardziej wiarygodniejsza opcja. Z tego co widziałem na ich stronie to oferta takiego kredytu na oświadczenie o zarobkach i zatrudnieniu trochę wzrosła.
funfel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Kredyty gotówkowe, Kredyty konsumpcyjne A.G. 2 07-13-2014 00:14