KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Kredyty i pożyczki > gotówkowe

SZYBKI KREDYT PRZEZ INTERNET W BGŻ

 
Oceń temat
Linki sponsorowane


stare 04-24-2010, 15:08   #1
A.G.
 Obecnie trwa promocja kredytu gotówkowego w Banku BGŻ. Akcja promocyjną jest skierowana do osób, które do końca maja złożą wniosek o udzielenie kredytu przez Internet lub telefon. W ten sposób bank zachęca do zaciągania kredytów po przez elektronicznej kanały dostępu.

Jak poinformowała dyrektorka Departamentu Internetowych i Wirtualnych Kanałów Dystrybucji Agnieszka Jamiołkowska z promocji skorzystają wszyscy, którzy zdecydują się na złożenie wniosku o kredyt gotówkowy za pośrednictwem elektronicznych kanałów dystrybucji. Bank zachęca swoich obecnych i przyszłych klientów do korzystania z bezpiecznych systemów informatycznych banku.

Kredyt gotówkowy w ofercie promocyjnej jest bardzo atrakcyjną formą finansowania. W zamian za złożenie wniosku drogą elektroniczną klienci mogą liczyć na zmniejszenie nawet o połowę prowizji od kredytu. Ponadto kredyt ten jest jednym z najłatwiej dostępnych i najszybciej udzielanych kredytów dostępnych na rynku.

Maksymalny okres kredytowa wynosi 5 lat, zaś maksymalna wysokość kwoty kredytu to 50 tysięcy złotych. Bank również w ramach kredytu oferuje bezpłatne ubezpieczenie na życie i od utraty pracy.

Bank również oferuje swoim klientom możliwość skorzystania z jednodniowych lokat internetowych oraz konta internetowego za darmo przez 12 miesięcy. Promocja ta jest skierowana do nowych klientów. Obowiązuje ona do końca maja.

BGŻ ruszył z akcjami promocyjnymi w celu zachęcenia klientów do korzystania alternatywnych kanałów dystrybucji. Bank chce odejść od wizerunku tradycyjnego banku i zamierza pozyskać nowych młodych i dynamicznych klientów. Już wkrótce na stałe zostaną wpisane produktu takie jak szybki kredyt, lokaty antypodatkowe w ofertę bankowości internetowej BGŻ.


A.G. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 04-26-2010, 09:01   #2
zet
MIałem kiedyś konto w BGŻ, ale zrezygnowałem ponieważ ich bankowość internetowa to było coś na poziomie z epoki kamienia łupanego. Nowa oferta wygląda obiecująco jednak zastanawiam się czy nie jest to kolejna oferta, która wygląda ślicznie na papierze, a w praktyce okaże się klapą z powodu wyśrubowanych zabezpieczeń kredytu ?
zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-26-2010, 09:11   #3
Sung
Dobrze, że chociaż jeden bank wprowadził usługę kredytu przez Internet. Masa ludzi szuka właśnie pożyczki w takiej formie. Niestety wszystkie reklamy w Internecie opierające się na haśle "pożyczka przez Internet" to hasła naciągaczy. Podejrzane firmy pożyczkowe wypromowały to hasło i łapie się na nie masa ludzi.

Miejmy nadzieję, że kredyt ten będzie dostępny również dla osób o mniejszych dochodach i będą mogli z niego skorzystać wszyscyl. Gdyby banki nieco poluzowały politykę kredytową, ż pewnością mniej byłoby naciągaczy na rynku. Obecnie co dróga póżyczka przez Internet to pożyczka u prywatnych pożyczkodawców.
Sung jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-26-2010, 09:30   #4
Wera_nika
Kredyt przez Internet? Ułatwienie, że do oddziału nie musisz chodzić i tyle. Wielkie mi od razu rewolucje. Nie ma co zachwalać. Może ktoś kto złożył wniosek się wypowie jak to w praktyce wygląda - czy tak pięknie jak w teorii.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Tagi
jaki polecacie kredyt obrotowy w rachunku


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Kredyt hipoteczny przez Internet M.W. 3 07-07-2015 09:22
Kredyt przez Internet- nowe możliwości kont internetowych A.G. 2 07-04-2014 20:16
Kredyty przez internet zet 5 06-06-2014 11:56
Szybki kredyt przez Internet w MultiBanku A.G. 3 09-05-2012 11:37