KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Kredyty i pożyczki > Kredyty hipoteczne

KREDYT HIPOTECZNY BEZ ZDOLNOŚCI KREDYTOWEJ I BEZ BIK

 
Ocena: Ocena wątku: 3 głosów, 4.33 średnia.
Linki sponsorowane


stare 05-15-2012, 14:48   #1
zetDobra Pożyczka to wyjątkowa oferta kredytu gotówkowego w polskich warunkach sektora pozabankowego. Istnieje kilka powodów dla których Dobrą Pożyczkę można określić tym mianem. Przede wszystkim oferta obejmuje kredytowanie do 300 tysięcy złotych - na dowolny cel.

Co sprawia, że Dobrą Pożyczkę można spożytkować na cele mieszkaniowe. Oferta skierowana jest do wszystkich grup społecznych - nawet tych ze złą historią kredytową w Biurze Informacji Kredytowej i z niskimi dochodami. Co więcej oferta nie kryje w sobie żadnych dodatkowych opłat i gwarantuje stabilne oprocentowanie obcego kapitału. W przypadku Dobrej Pożyczki klienci nie muszą się obawiać ograniczeń pod względem wymagalnego wieku kredytobiorcy lub minimalnego metrażu nabywanej nieruchomości.

Szczegóły kredytu mieszkaniowego Dobra Pożyczka:

- nominalne oprocentowanie 4,99 proc.
- gwarancja niskich rat
- wypłata kredytu w miesięcznych transzach
- okres kredytowania do 30 lat
- kredyt bez BIK
- uproszczone zasady i procedury formalne
- opłata administracyjna do każdej raty
- maksymalna wielkość kredytowania to 300 tysięcy złotych


zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 05-15-2012, 15:25   #2
Wera_nika
Przyznam szczerze, że wszystko to jakoś mi za ładnie wygląda. Czyżby naprawdę taka dobra oferta? Gdzie ukryte są jakieś haczyki? Przed chwilą czytałam w innym wątku, że instytucja pozabankowa Dobre Pożyczki nie jest godna zaufania. Niestety nie podano konkretów i szczegółów, ale w każdym razie może warto najpierw trochę poszukać informacji na ten temat, bo widocznie coś w trawie piszczy, bo niby jaki byłby cel oczerniania bez żadnego powodu danej firmy?! Przyznam jednak obiektywnie, że owe parametry są naprawdę kuszące i można byłoby się nad ową ofertą, produktem zastanowić, gdyby na papierze (czytaj na umowie kredytowej) wszystko wyglądało tak samo.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-15-2012, 15:27   #3
Karinka
Nie widzę nigdzie informacji o RRSO, a to chyba jest najważniejsze przy podpisywaniu umowy kredytowej. Z przyjemnością zaczekam na jakieś komentarze i opinie od klientów, dotyczące powyższej oferty.
Karinka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-16-2012, 15:54   #4
wroclove
Gdzieś już widziałem w necie ofertę Dobrej Pożyczki, ale nie sądziłem, że ten parabank zajmuje się również kredytami mieszkaniowymi. I co naprawdę dają kredyt hipoteczny pomimo negatywnego wpisu w BIK-u???. W sumie jest to bardzo korzystne rozwiązanie zarówno dla klientów jak i podmiotu kredytującego. Wnioskodawca ma szansę spełnić marzenia o własnym lokum(zapewne w tradycyjnych bankach został odprawiany z kwitkiem). Natomiast kredytodawca nie musi się bać w przypadku niespłacenia przez klientów rat-zawsze może zająć mieszkanie.
wroclove jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-26-2012, 16:34   #5
taran
Jak myślisz? Jakie będą warunki kredytu na mieszkanie bez biku i zdolności? Przecież wiadomo, że koszty będą ogromne i człowiek się ładuje w wysokie koszty. Wzięcie kredytu hipotecznego wymaga przygotowania, odpowiednich środków, stałych umów o pracę, zdolności - tak się dostaje dobry kredyty. Z pożyczkami można kiepsko wyjść, ale nic - porównujcie oferty.
taran jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-10-2012, 16:39   #6
parys
Nie istnieje coś takiego jak kredyt bez zdolności kredytowej i BIK.
Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na to, że tylko banki mogą udzielać kredytów, a rekomendacje powodują, że ktoś bez zdolności kredytowej takiego kredytu nie otrzyma. Owszem, są firmy parabankowe, ale o tym jakie problemy wynikają ze współpracy z nimi, wszyscy zapewne ostatnio słyszeliście.
parys jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-07-2017, 21:52   #7
twoje-finanse
Do Moderatora

Proponuję skasować ten stary wątek, jak wiemy dwa lata jest już firma w prokuratorze, kilkadziesiąt tysięcy osób oszukanych. Sprawa większa niż Amber gold
twoje-finanse jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Ilość dzieci wpływa na ocenę zdolności kredytowej M.W. 3 06-07-2016 17:10
Ocena zdolności kredytowej A.G. 9 08-15-2015 13:34
Pożyczka bez sprawdzania zdolności kredytowej zet 14 07-21-2015 12:54
Kalkulator zdolności kredytowej zet 20 02-02-2015 13:01
Pożyczki i Kredyty bez zdolności kredytowej Wyrobnik 3 07-12-2014 14:18