KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Kredyty i pożyczki > Kredyty mieszkaniowe

KREDYT HIPOTECZNY PRZEZ INTERNET

 
Oceń temat
Linki sponsorowane


stare 08-25-2010, 16:17   #1
M.W.
 W kwietniu tego roku na Polskim rynku finansowym pojawił się pośrednik Invigo , który udziela kredytów hipotecznych on-line. To pierwszy w Polsce taki pośrednik i póki co nieśmiało przebija się na rynku choć w swojej ofercie posiada pożyczki z 22 banków. Na Zachodzie Europy ten sposób udzielania kredytu na mieszkanie jest już bardziej rozpowszechniony i ma o wiele więcej zainteresowanych niż w Polsce.

Jak działa Invigo?

Logując się na stronę Invigo wprowadzamy jako klienci takie parametry kredytu jakie nas najbardziej interesują. Można powiedzieć, że w pierwszych krokach Invigo działa jak porównywarka produktów finansowych. Następnie uzyskując odpowiedź o interesujących nas kredytach na mieszkanie ukazuje się informacja, który bank je proponuje i jakie warunki należy spełniać. Po wybraniu oferty doradca Invigo kontaktuje się z klientem i za niego dopełnia wszystkim formalności z danym bankiem. Przesyłka niezbędnych dokumentów odbywa się za pośrednictwem kuriera. Klient w banku pojawia się tylko raz w momencie podpisania umowy kredytowej.

Kredyty na mieszkanie za pośrednictwem Internetu sprzedają się coraz częściej, gdyż ludzie chętniej załatwiają formalności w ten sposób. Banki z kolei również nastawione są na zdalną współpracę z klientem ponieważ zdają sobie sprawę jak duży wpływ na Internet na zyski każdego z nich.
Miesięcznie z Invigo korzysta około 10 tysięcy osób, z czego od początku istnienia spółka współpracowała z 6 tysiącami klientów.
Kolejne banki dołączą do współpracy z Invigo i będą to BOŚ Bank, Millenium, Allianz i Alior Bank.


M.W. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 09-01-2010, 13:58   #2
jabłonka
Ja jednak wole tradycyjne metody, poza tym za pośrednictwo pewnie trzeba zapłacić. Choć w pierwszym etapie taka specjalna wyszukiwarka na pewno pomaga.
jabłonka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-2014, 21:33   #3
alek 80
Pic na wodę taki kredyt hipoteczny online - zwykły reklamowy chwyt. Każdą rzecz i tak trzeba załatwić standardowo. Tak poważnych spraw nie można , nie da się załatwiać przez internet.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07-07-2015, 09:22   #4
Juzwika
nie jestem pozytywnie nastawiona do takich pomysłów. nie dość że nie zawsze człowiek rozumie co mu się daje do podpisania to teraz jeszcze online? Wole zwrócić się do swojego doradcy kredytowego w finatio. tam mnie jeszcze nigdy nie oszukali. Są rzetelni i sprawdzeni a nie jakaś firma której nikt nie zna. W ogóle nie rozumiem jak ktoś może się nabierać na "kredyt online" ehh
Juzwika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Tagi
jak znaleźć najlepszy aktualnie kredyt


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Kredyt przez Internet- nowe możliwości kont internetowych A.G. 2 07-04-2014 20:16
Kredyty przez internet zet 5 06-06-2014 11:56
Szybki kredyt przez Internet w MultiBanku A.G. 3 09-05-2012 11:37
Szybki kredyt przez Internet w BGŻ A.G. 3 04-26-2010 09:30