KREDYCIAK-Opinie, forum

  Kredyciak.pl > Kredyty i pożyczki > kredyty samochodowe

KREDYT NA SAMOCHÓD W MBANKU-KREDYT PO EUROPEJSKU

 
Oceń temat


stare 07-31-2010, 18:03   #1
A.G.
 W mBanku trwa wakacyjna promocja kredytu na zakup samochodu. Kredyt po EURopejsku jest specjalnym kredytem walutowym o obniżonej marży i niewielkiej prowizji. Klienci mają również możliwość refinansowania w mBanku kredytu z innego banku na całkiem korzystnych warunkach.Oczywiście by skorzystać z promocyjnej oferty należy spełniać określone warunki.

mBank oferuje swoim klientom możliwość finansowania zakupu samochodu na specjalnych promocyjnych warunkach. Nowy kredyt w euro jest o 2 punkty procentowe tańszy od tradycyjnej oferty. Prowizja jest stała bez względu na okres kredytowania i wiek pojazdu i wynosi 2%.

W mBanku jest możliwość również refinansowania starego kredytu z innego banku. Jednak by skorzystać ze specjalnych promocyjnych ofert, klient musi posiadać prawidłowo obsługiwanych przynajmniej jeden produkt kredytowy od minimum 6 miesięcy. Dobrze by było również gdyby klient korzystał z rachuku eKonto, gdzie na będa wpływały regularnie wpływy np. z tytułu wynagrodzenia. Konto w banku musi istniec również od minimum 6 miesięcy.

Zasady promocji kredytu po EURopejsku:

-oprocentowanie -stała marża banku plus stawka EURIBOR 3M;
-cel kredytowania-zakup nowego lub używanego pojazdu osobowego lub pojazdu ciężarowego nie przekraczającego masy 3,5 tony
-minimalna kwota kredytu-5 tysięcy złotych
-maksymalna kwota kredytu-350 tysięcy złotych
-maksymalna kwota kredytu refinansowanego-130 tysięcy złotych ( nawet 100 tysięcy bez wkładu własnego).


A.G. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-28-2010, 20:23   #2
Baxter
Jakoś ta oferta do mnie nie przemawia. Zbyt dużo słyszy się, że mBank to dość kłopotliwy bank jeśli chodzi o kredyty. Chyba nawet kilka osób poszło ze sprawą do sądu. Nie wiem tylko czy dotyczyło to kredytu na mieszkanie, dom czy samochód. Ale kredyt to kredyt. Skoro stosują jakieś niedozwolone praktyki w jednym kredycie to i z drugim pewnie nie jest też różowo i kombinują jak by tu nabić klienta. Zanim skorzystałbym z ich oferty, wcześniej przyjrzałbym się wszystkim poprzednim pozwom przeciwko mbankowi. Każdy mądry Polak po szkodzie. Dlatego lepiej zawczasu się wszystkiego dokładnie dowiedzieć niż później żałować.Czytałem ten artykuł wcześniej o kredycie 0% na samochody Toyoty. To jest dopiero atrakcyjna oferta. Szkoda tylko jak ktoś tam napisał, że tylko na samochody tej marki.Moim zdaniem dealerzy powinni dogadywać się z bankami, by tak samo jak Toyota promować swoje auta. Dzięki takim ofertom więcej osób będzie skłonnych kupić dane autko.
Baxter jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare Dzisiaj
Kredyciak.pl


Linki sponsorowane

Komentarz

Tagi
co dobrego oferuje klientom mbank , gdzie jest najtańszy kredyt samochodowy , w jakiej walucie opłaca się wziąć kredyt


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Samochód w leasing czy na kredyt? A.G. 55 06-30-2016 07:43
"Kredyt Balonowy" – kredyt na samochód w Santander Consumer Bank M.W. 3 05-17-2012 10:07
Kredyt na samochód - potrzebuję micz000 3 02-07-2012 21:04
Pytanie o kredyt na samochód yonash 8 10-17-2011 11:26