KREDYCIAK-Opinie, forum

  Kredyciak.pl > Kredyty i pożyczki > kredyty samochodowe

TANI KREDYT SAMOCHODOWY - JAK ZNALEŹĆ NA AUTO Z KOMISU

 
Ocena: Ocena wątku: 2 głosów, 3.50 średnia.
stare 11-03-2010, 19:48   #1
M.W.
 
Bank BPH promuje obecnie kredyt samochodowy dla firm „Auto Sezam”. Podkreśla, że zaletą tej oferty jest szybka decyzja i nieduży koszt. Można z niej skorzystać do końca bieżącego roku.

Co można skredytować za pomocą „Auto Sezam”?

Przedsiębiorcy mogą zakupić na kredyt

- samochody osobowe
- samochody ciężarowe
- autobusy
- pojazdy specjalistyczne
- przyczepy i naczepy (te posiadające dowód rejestracyjny)
- motocykle i skutery itp.
- łodzie motorowe, skutery wodne itp.

Jak więc widać kredyt samochodowy w BPH obejmuje szeroki zakres pojazdów do kupienia. Skredytować można stare i nowe pojazdy jak również istnieje możliwość zrefinansowania zakupu gotówkowego albo kredytu samochodowego zaciągniętego w innym banku. Spłata leasingu również wchodzi w grę.

Auto Sezam oferta specjalna to przede wszystkim:

- oprocentowanie od 6,74% w skali roku
- podjęcie decyzji kredytowej nawet w jeden dzień, uproszczona procedura dokumentowania dochodu klienta, głównie na podstawie oświadczeń
- kwot kredytu nawet do 500 tys. złotych
- okres kredytowania może wynieść nawet 8 lat


Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
tani-kredyt-samochodowy-jak-znale-ae-na-auto-z-komisu-tani-kredyt-samochodowy.jpg  
M.W. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 01-13-2012, 10:32   #2
Karinka
Oferta wygląda atrakcyjne. Jeszcze nie podjęłam decyzji w którym banku wezmę kredyt na samochód, ale myślę, że na koniec stycznia sfinalizuje zakup nowego samochodu więc jeszcze mam troszkę czasu na poczytanie opinii i komentarzy o ofertach.
Karinka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-13-2012, 10:45   #3
wroclove
Chcę wziąć kredyt na 7 letniego busa. Z tymi używanymi samochodami jest tak: w dniu zakończenia umowy kredytowej wiek pojazdu nie może przekroczyć 12 lat. Musze zatem poszukać innego pojazdu. Umowę kredytową chcę wziąć na okres co najmniej 6 lat......dlatego w grę wchodzą pojazdy trochę młodsze!
wroclove jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-18-2012, 11:29   #4
Karinka
Musisz pamiętać, że im starszy samochód tym droższy kredyt. Tak naprawdę prawdziwie tani kredyt samochodowy to można dostać nowy samochód. Używane to już całkiem inna śpiewka.
Karinka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-06-2012, 14:24   #5
Jurek K.
Moje prawie zabytkowe auto zaczyna się powoli sypać. Myślę o czymś niedużym do poruszania się po mieście, co będzie miało nie więcej niż 5-6 lat i za bardzo nie uderzy mnie po kieszeni. Wysokość raty mogłaby sięgać nawet 1000 zł, jestem w stanie tyle spłacać. Muszę dokładniej przyjrzeć się tej ofercie, bo wygląda rzeczywiście przyzwoicie. Mam tylko nadzieję, że procedury nie są zbyt skomplikowane, bo tego nie lubię najbardziej...
Jurek K. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-25-2012, 19:21   #6
Finansum
Autokredyt – dlaczego opłaca się mieć wkład własny?
Do najważniejszych aspektów decydujących o atrakcyjności kredytu samochodowego należy wkład własny. Oferty, gdzie nie jest on wymagany nie należą co prawda do rzadkości, ale po pierwsze – z reguły dotyczą one aut nowych bądź względnie nowych (maksymalnie 3-ltenich), a po drugie – jeśli ktoś bierze taki kredyt na pojazd używany, kilkuletni, musi liczyć się z wyższą ceną kredytu. W interesie kierowcy leży zatem dysponowanie środkami, które można przeznaczyć na wkład własny.
Przeciętnie banki wymagają od klientów uiszczenia 10 procent wartości samochodu, ale im jest on starszy, tym większy również musi być udział środków własnych – w niektórych bankach jest to nawet połowa wartości pojazdu. Jakie korzyści wiążą się z wkładem własnym? Rzecz jasna im on większy, tym lepiej dla kierowcy. Przede wszystkim można liczyć na lepsze warunki umowy kredytowej – bank obniży oprocentowanie lub prowizję, nie będzie też wymagać dodatkowych zabezpieczeń. Ponadto osoby ubiegające się o kredyt samochodowy i deklarujące udział środków własnych na dość wysokim poziomie (przynajmniej 30 procent) najprawdopodobniej otrzymają go w oparciu o uproszczone procedury.
Bank nie będzie wówczas od nich wymagał zaświadczenia o zarobkach. Jest to korzystne rozwiązanie dla osób nie posiadających umowy o pracę, a czerpiących dochody ze źródeł takich jak umowa o dzieło czy zlecenie (w procedurach standardowych mają one spore trudności z uzyskaniem jakiegokolwiek kredytu). Podsumowując – wkład własny to lepszy, tańszy kredyt.
Finansum jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-26-2012, 01:14   #7
bajcepsme
Zgadzam się z Tobą @Jurek K. Procedury są straszne i mogą zepsuć nawet najlepszą ofertę. Niestety biurokracja postępuje i chyba szybko się to nie zmieni...Jedynym ratunkiem są chyba tylko tanie kredyty samochodowe przez internet, starannie wyselekcjonowane i naprawdę nieskomplikowane. Koszt takiego kredytu moim zdaniem Jurku nie powinien być nigdy wysoki a nawet więcej - pownien być jak najniższy. Tysiąc złotych raty to moim zdaniem już porządna suma na dobry samochód
bajcepsme jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-28-2013, 20:21   #8
Karinka
Czy ta oferta jest jeszcze aktualna? Mój znajomy szuka kredytu na samochód z komisu i oczywiście uważa, że znjadzie tak tan jak nigdzie. Ja mu mówię, że Getin Bank , a on i tak jest mądrzejszy. Pytam tak z ciekawości i podeślę mu niech porówna jak wygląda ten produkt w porównaniu do tego co oferuje Getin Bank jako finansowanie zakupu używanych aut z komisu samochodowego.
Karinka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-09-2013, 10:42   #9
12minister
Karinka Musisz pamiętać, że im starszy samochód tym droższy kredyt. Tak naprawdę prawdziwie tani kredyt samochodowy to można dostać nowy samochód. Używane to już całkiem inna śpiewka.

a dlaczego im starszy samochód tym więcej sie płaci? dziwi mnie to trochę bo samochód przecież jest mniej warty
12minister jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2014, 12:52   #10
Malek
Co sądzicie o kredycie samochodowym w Getin Banku ? Jeden komis w którym znalazłem samochód oferuje właśnie Getin i mówią, że jest najlepszy bo niewiele banków daje takie kredyty na oświadczenie.
  Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Tagi
co dobrego oferuje klientom bank bph , gdzie jest najtańszy kredyt samochodowy , który bank ma dobry kredyt bez prowizji , który bank ma najlepsze promocje na kredyty


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Do którego banku po kredyt samochodowy na auto z zagranicy Karol Szczecin 4 07-01-2015 21:16
Tani kredyt na auto używane niekoniecznie w banku Śliwka 1 10-14-2014 12:38
Jak znaleźć uczciwy kredyt bez bik online Pomidorowy rolnik 3 09-10-2014 17:10
Tani kredyt samochodowy w parabanku zet 3 06-21-2014 15:40
Auto Sezam-atrakcyjny kredyt samochodowy dla młodych firm A.G. 1 03-24-2012 11:26