Opinie, forum

Opinie, forum (https://www.kredyciak.pl/)
-   kredyty samochodowe (https://www.kredyciak.pl/kredyty-samochodowe/)
-   -   W którym banku jest najlepiej wziąć kredyt na zakup samochodu (https://www.kredyciak.pl/kredyty-samochodowe/1857-w-ktorym-banku-jest-najlepiej-wzi-ae-kredyt-na-zakup-samochodu.html)

A.G. 11-16-2010 18:35

W którym banku jest najlepiej wziąć kredyt na zakup samochodu
 
1 załącznik(i)
Kredyt na zakup samochodu z oprocentowaniem 8,9 % w skali roku oferowany jest ostatnio we wszystkich oddziałach BNP Paribas Fortis. Środki finansowe pozyskane w ramach kredytu mogą być przeznaczone na zakup zarówno nowego jak i starego auta. Kredyt może być rozłożony nawet na 7 lat.

>>> Złóż szybki [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] o najlepszy kredyt na samochód <<<

Warunkiem uzyskania kredytu na zakup auta jest wiek samochodu. Samochód nie może być starszy niż 7 lat. Jeśli jednak upatrzone przez nas wymarzone auto jest starsze musimy dysponować wkładem własnym.

Nowe warunki kredytu zakładają, że w przypadku zakup nowego samochodu, klient może liczyć na finansowanie w wysokości nawet 125% wartości pojazdu. Okres rozłożenia zakupu na raty waha się od 6 miesięcy do 7 lat.

Wysokość oprocentowania nie jest zależna od kwoty kredytu ani od długości okresu spłaty. Przy dowolnym kredycie oprocentowanie nominalne wynosi tylko 8,9% w skali roku. Przez maksymalny okres 7 lat kredyt jest spłacany w równych ratach miesięcznych.

Każdy kto ubiega się o kredyt powinien udać się do oddziału banku i przedstawić zaświadczenie o dochodach lub deklarację podatkową w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej. Nowy kredyt samochodowy na promocyjnych warunkach dostępny jest nie tylko w oddziałach banku ale również w salonach samochodowych i komisach.

p.s.
Warto też sprawdzić czy dostaniemy tani kredyt na zakup auta w Santander. Poniżej podaję link do darmowego formularza.

Edward 12-16-2010 14:30

Moim zdaniem lepiej porownac wszytkie banki , najlepiej w bankier.pl albo ebroker , tam maja porownywarki 30 bankow , latwo sprawdzic gdzie sa ukryte oplaty np tutaj

marcin282 01-22-2011 22:38

jest wiele tych porownywarek, mozna zalec wiele opinii na roznych forach i portalach finansowych. Wystarczy napisac na forum, a ktos doswiadczony porowna to za nas plus wyjasni co oznacza co..

AleKredyt 02-19-2011 23:15

Kredyt samochodowy u doradcy
 
Jeśli zależy Ci na sprawnej obsłudze, uważam że najlepszy jest doradca kredytowy. Zajmujemy się takimi usługami od 2003 roku i mamy szeroki obraz rynku. Do tego dojeżdżamy do klienta i maksymalnie pomagamy przy wszelkich formalnościach (rejestracja pojazdu, ubezpieczenie). Oczywiście za to płaci klient (pośrednio z prowizji pobranej przez bank), ale za to dostaje komfortową obsługę.

zet 06-21-2011 18:28

Jeśli chodzi o tani kredyt na zakup samochodu to z czystym sumieniem mogę wam zaproponować bank Santander. Po prostu wypełnij formularz i dowiesz się wszystkiego. To nic nie kosztuje i do niczego nie zobowiązuje.

zet 01-15-2012 01:00

Proponuję dłuższą dyskusję dotyczącą ofert bankowych na kredyty na zakup samochodu. Poniżej podaję listę artykułów o konkretnych ofertach i produktach finansowych. Tylko sprawdzone i bezpieczne kredyty na zakup samochodu:

Karinka 01-18-2012 11:26

Mój znajomy doradca kredytowy zachęca non stop kredyt na zakup samochodu w Getin Bank. Tylko ja mam takie wrażenie, że on tak zachwala bo ten Bank daje mu najwyższą prowizje od udzielonego kredytu ...

Karinka 08-14-2012 13:54

Zakup samochodu na kredyt to powinna być naprawdę przemyślana i bardzo dobrze skalkulowana decyzja. Ostatnio jak kupowałam swoje volvo to naprawdę żal było patrzeć na takich przeciętnych, naprawdę widac nie zamożnych ludzi którzy całymi rodzinami odwiedzają największe komisy samochodowe i to z myślą o kupnie na kredyt wypasionego auta z jak największą ilością ekstrasów i bajerów .. taki Polski Kowalski musi miec przeciez lepszą furkę niż sąsiad czy szwagier i nie myśli o tym że to auto trzeba serwisować i utrzymywać w dobrym stanie technicznym. dodatkowo coś tam się może tez zepsuc ale oczywiście nikt z takich nie bierze tego w ewentualne koszta tylko zapożyczają się na maksymalne swoje możliwości byle by się tylko pokazać. potem tacy właśnie lądują w bikach i są najlepszymi klientami dla tych wszystkich chwilówek które się tutaj na przykład ogłaszają...

Mareczek33 08-16-2012 12:01

Z tą najwyższą prowizją za dobrze polecony kredyt to chyba prawda... Dotyczy to nie tylko kredytów, ale również ubezpieczeń i innych usług finansowych. Gdyby było inaczej, to doradcy nie zmienialiby tak często zdania odnośnie konkretnych firm - raz ta sama firma jest super i w ogóle, a za chwilę jest najgorsza ze wszystkich... interesujące ;)

wroclove 08-20-2012 21:29

Obecne warunki kredytu samochodowego w BNP Paribas
 
- nominalne oprocentowanie od 7,9 proc.
- kredytowanie do 8 lat
- możliwość zięcia kredytu do pół miliona złotych
- gwarancja stałej raty
- prowizja 2 proc.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.