KREDYCIAK-Opinie, forum

  Kredyciak.pl > Kredyty i pożyczki > kredyty samochodowe

KREDYT NA MOTOCYKL W MULTIBANKU

 
Ocena: Ocena wątku: 2 głosów, 4.00 średnia.
Linki sponsorowane


stare 05-31-2011, 21:34   #1
zetWedług Związku Przemysłu Motoryzacyjnego sprzedaż motocykli w pierwszym kwartale tego roku wzrosła o 16 procent r/r. Wzrosła również liczba rejestracji nowych i używanych motocykli-23 tysiące rejestracji w I kw. 2011 r.

Patrząc na dane statystyczne, obecny rok może się okazać bardzo dobry dla rynku motocykli. Od początku roku wzrasta także sprzedaż kredytów na zakup motocykli. Multibank na chwilę obecną udzielił kredytów, które stanowią 50 procent rocznej sprzedaży kredytów na motocykle w 2010 roku. Przeciętna osoba otrzymuje finansowe wsparcie w wysokości 40 tysięcy złotych.

Klienci sięgają po kredyt aby sfinansować zakup zarówno nowego jak i używanego motocykla. W przypadku jeśli kupiliśmy motocykl i zapłaciliśmy za niego wcześniej z własnych pieniędzy to bank mimo to oferuje pomoc i udzielenie kredytu na ten cel-warunkiem jest aby od zakupu nie minął rok.

Kredyt na motocykl-główne cechy:

- kredytowanie do 200 tys. zł
- okres kredytowania: 84 miesiące
- możliwość wcześniejszej spłaty
- RRSO ok. 7,64 proc
- prowizja 3 proc.
- kredyt w PLN, EUR, CHF, USD
- zabezpieczeniem dla banku jest cesja praw z polisy AC oraz częściowe przewłaszczenie


zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 05-17-2012, 11:46   #2
Wera_nika
Nie wiem jak tam sprzedaż motocykli, ale wiem, że skutery ostatnimi czasy sa niezwykle rozchwytywane. Po pierwsze wielkimi krokami zbliża się lato, więc można sobie na taki skuter pozwolić (co by nim do pracy jeździć), po drugie cena paliwa jest strasznie wysoka, a taki skuter to zdecydowanie mniej pali. Myślę, że to się też sprawdza w przypadku motocykli. A banki widząc co się dzieje i podążając za trendami dodają do swojej i tak bogatej oferty również produkty jakimi są pożyczki na motocykle, skutery (występują obok pożyczek/kredytów samochodowych).
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-28-2012, 23:28   #3
zet
W kategorii kredytów samochodowych MultiBank od dłuższego czasu zajmuje miejsce na podium w rankingach przygotowywanych przez specjalistyczne portale finansowe. Reprezentacyjnym przykładem produktu tej kategorii jest Kredyt Auto-Moto.

Regulamin kredytu przewiduje różne cele wydatkowania-w tym finansowanie zakupu nowych i używanych motocykli. Standardowe oprocentowanie kredytu Auto-Moto rozpoczyna się od stawki 5,94 proc. Natomiast cały okres kredytowania może trwać nie dłużej niż 10 lat. O środki finansowe mogą się starać osoby fizyczne oraz firmy(jednoosobowa działalność, spółki oraz spółki cywilne partnerskie i jawne). Z zastrzeżeniem, że poniesiony wydatek będzie miał bezpośredni związek z prowadzoną działalnością gospodarczą.

W ramach kredytu przewidziano także możliwość finansowania kosztów około kredytowych typu prowizja, opłata przygotowawcza.

Warunki i opłaty:

- nominalne oprocentowanie od 5,94 proc.
- stawka oprocentowania jest zmienna przez cały okres kredytowania(obliczana według wzoru): marża banku+stawka WIBOR 3M
- prowizja od 3 proc.
- raty równe lub malejące
- bez wkładu własnego
- kredyt do 125 procent aktualnej wartości pojazdu
zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-10-2014, 09:18   #4
Szalony John
Właśnie się uwolniłem - ukończyłem studia. Czas poszaleć przez lato. Z kumplami chcemy kupić motorki i pojeździć po Polsce. Mam prawo jazdy kat B i chcę kupić sobie coś fajnego z maksymalną pojemnością 125 ccm. Sądzę, że będę potrzebował jakieś 7 tys złotych.
Szukam kredytu bez zbędnych zaświadczeń - nie pracuję jeszcze.
  Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Tagi
co dobrego oferuje klientom multibank


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Cała Polska Pożyczka na motocykl! Mekrin 1 07-05-2016 11:03
Szybki kredyt przez Internet w MultiBanku A.G. 3 09-05-2012 11:37
Złotówkowy kredyt mieszkaniowy w MultiBanku zet 2 08-13-2012 15:36
Zmiany w MultiBanku M.W. 2 07-13-2010 21:40