KREDYCIAK-Opinie, forum

  Kredyciak.pl > Kredyty i pożyczki > kredyty samochodowe

KREDYT SAMOCHODOWY ALIOR BANK

 
Ocena: Ocena wątku: 2 głosów, 3.50 średnia.
stare 09-10-2011, 14:47   #1
A.G.
 
Kredyt samochodowy w Alior Banku to właśnie to czego szukasz, jeśli planujesz kupić auto. Ma niskie oprocentowanie, fachową obsługę oraz współpracuje z dealerami autokomisów w Polsce. Sama oferta jest szeroka i dostosowana do możliwości portfelowych klienta, więc kierowca, który znalazł się w sytuacji podbramkowej nie powinien dłużej zwlekać z podjęciem decyzji.

Alior Bank refinansuje do 100% wartości pojazdu, przy stałej podstawie 150 tys. zł. RRSO wynosi tutaj 6,08%, a decyzja o przyznaniu pożyczki zapada w niecałą godziną. To samo dotyczy transferu gotówki na konto – jeśli wszelkie formalności zostaną odpowiednio zakończone pieniądze błyskawicznym przelewem zostaną przekierowane na rachunek klienta.Nie musi się on tutaj również fatygować osobiście do banku, ponieważ doradcy dojadą bezpośrednio do jego domu i wytłumaczą wszelkie kwestie formalne, które de facto wcale nie są tak skomplikowane, jak mogłoby się to wydawać.

Kredyt samochodowy w Alior Banku finansuje zakup auta z salonu, autokomisu, jak i zarówno osób fizycznych. Szeroka siatka partnerskich umów podpisanych z dealerami punktów samochodów używanych gwarantuje w tym przypadku szeroki wybór i dostęp do różnorakiej oferty pojazdów. Bank akceptuje również tutaj wszelkie źródła dochodu – haczyk w tym, aby comiesięcznie na koncie pojawiały się dodatnie salda.

Na życzenie klienta istnieje możliwość dopisania stawki ubezpieczeniowej AC i OC do ogólnej sumy pożyczkowej. W taki sposób nie będzie się on musiał martwić dodatkowymi formalnościami, które tutaj rzeczywiście ograniczone są do minimum. Wcześniejsza spłata pożyczki natomiast uzależniona jest on warunków finansowych pożyczkobiorcy. Jeśli w danym terminie uzyska on większe wpływy na konto, może wówczas spłacić zadłużenie bez doliczenia dodatkowych odsetek – opcja to łatwa i przyjemna, więc dlaczego z niej nie skorzystać?

Alior Bank honoruje nie tylko klientów indywidualnych, ale również osoby fizyczne, które prowadzą działalność gospodarczą i spółki osobowe. Pojazd zakupiony w taki sposób można później zastawić w rocznym rozliczeniu podatkowym lub przekazać z powrotem do komisu wraz z cesją polisy AC, jeśli pożyczkobiorca nie będzie w stanie wywiązać się ze swojego zobowiązania. Alior Bank nie stosuje jednak rygorystycznych praktyk windykacyjnych, więc proponowana przez niego oferta to w przeważającej większości plusy, przemawiające na jego korzyść.


Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
kredyt-samochodowy-alior-bank-kredyt-samochodowy-alior-bank.jpg  
A.G. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 01-06-2012, 16:33   #2
Karinka
Planuję niedługo kupić używane Volvo XC70 i mam już nawet jedno na oku co stoi u handlarza. Tylko muszę mieć pewność, że kredyt samochodowy w Alior Bank jaki mi oferują jest rzeczywiście najlepszy i szukam gdzie znaleźć niezależne i obiektywne opinie o tym produkcie. Piszcie jakie macie doświadczenia z kredytami samochodwym w Alior Banku.
Karinka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-07-2012, 12:06   #3
wroclove
Z tą decyzją kredytową to troche przegięcie;-)ja czekałem w szczecińskim oddziale w samej kolejce 30 min.....jeśli chodzi o przesyłanie gotówki na konto to czekałem 3 dni-pomimo, że spełniłem wszytkie formalności w terminie. Zapewne to jakieś zaniedbanie pracowników w tym akurat oddziale.
wroclove jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-10-2012, 22:37   #4
Szalony
Nie wiem jak Wy, ale moje doświadczenia są takie, że tam gdzie kupuję samochód od razu korzystam z oferty kredytowej. Nie chce mi się biegać dodatkowo po bankach i szukać niby lepszych ofert. Z reguły salony mają swoje, promocyjne kredyty samochodowe.
Szalony jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-17-2014, 09:50   #5
Papuś
Kiedyś pamiętam, ze Alior Bank prowadził w rankingu kredytów na samochód używany. Czy ktoś wie jak jest teraz ? Stoję właśnie przed dylematem wyboru kredytu. Samochód dosyć drogi - roczny A6 C7 i dlatego szukam najtańszych ofert.
  Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Tagi
który bank ma dobry kredyt bez prowizji


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Kredyt samochodowy Toyota Bank A.G. 6 02-16-2021 13:56
Jaki bank obecnie ma najlepszy kredyt samochodowy ? Młodzian 1 04-22-2017 17:15
Kredyt hipoteczny Alior Bank A.G. 5 08-08-2012 15:48
Kredyt samochodowy Raiffeisen Bank zet 1 01-06-2012 16:52