KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Kredyty i pożyczki > kredyty samochodowe

REFINANSOWANIE KREDYTU SAMOCHODOWEGO

 
Oceń temat
Linki sponsorowane


stare 10-18-2011, 11:58   #1
A.G.
 Ze wszystkich stron banki oferują „promocyjne” oferty kredytowe. Szczególnie wiosną i na jesień, najwięcej sprzedaje się kredytów samochodowych. Banki na ten sezon przygotowują specjalne oferty, które mają zadanie skusić klienta. Oferują niższą marżę, darmowe ubezpieczenie komunikacyjne lub mniej formalności przy załatwianiu kredytu.

Mimo, że na rynku kredytów od kilku lat liderem pozostaje wciąż Getin Bank a zaraz za nim Santander Consumer Bank, coraz więcej osób korzysta również z oferty mBanku. Bank ten oferuje nie tylko tradycyjny kredyt samochodowy, ale również refinansowy kredyt samochodowy. Dzięki temu kredytowi można nie tylko sfinansować zakup nowego bądź używanego auta ale również refinansować kredyt samochodowy zaciągnięty w innym banku.

Refinansowy kredyt samochodowy w mBanku to kredyt, który można zaciągnąć w zależności od upodobania w trzech walutach. Jeśli otrzymujemy wynagrodzenie w euro, warto zaciągnąć kredyt w tej walucie. Jeśli chcemy spłacać kredyt we frankach, bank również umożliwi nam zaciągnięcie kredytu w tej walucie. Dla tradycjonalistów oczywiście zostaje najwygodniejsza możliwość kredytu w złotówkach.

Wszyscy, którzy zdecydują się na ofertę mBanku mogą liczyć na upust przy wykupie ubezpieczenia pojazdu. Jeśli skorzystamy z OC lub AC w Supermarkecie Ubezpieczeń Samochodowych mBanku wówczas możemy za polisę zapłacić taniej nawet 5%. Warto ponadto nadmienić, że kredyt jest znacznie tańszy od innych kredytów ze względu na brak prowizji za jego udzielenie.

Jeśli chcemy refinansować inny kredyt zaciągnięty w innym banku, nie musimy obawiać się zbyt zawiłych formalności. Kredyt jest przenoszony przez doradców bankowych w ciągu 1 dnia roboczego. Decyzja o tym czy kredyt został nam przydzielony zapada w ciągu kwadrans.

Wniosek kredytowy można złożyć przez internet, infolinie telefoniczną lub centrum finansowe mKiosk.


A.G. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 06-23-2014, 17:18   #2
Młoda mama
Czy może mi ktoś z was wytłumaczyć co to takiego ten refinansowy kredyt samochodowy ? Czytam, czytam ten artykuł i nic nie kumam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04-20-2015, 17:11   #3
Ekspert
To bardzo prosta sprawa. Masz kredyt samochodowy w jednym banku, ale znalazłaś aktualnie tańszą ofertę na podobny kredyt w innym banku, to możesz w nim właśnie skorzystać z takiej oferty refinansowania.
W drugim przypadku może być tak, że masz własny samochód już spłacony i potrzebujesz wziąć kredyt na coś, to możesz go wziąć właśnie niejako pod ten samochód.
  Odpowiedź z Cytatem
Komentarz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Kredyt refinansowy- refinansowanie kredytu hipotecznego i gotówkowego A.G. 2 06-23-2014 20:36
Refinansowanie bez bik kredytypoodzastaw 1 08-20-2012 09:22