KREDYCIAK-Opinie, forum

  Kredyciak.pl > Kredyty i pożyczki > kredyty samochodowe

POŻYCZKA NA ZAKUP SAMOCHODU

 
Ocena: Ocena wątku: 2 głosów, 4.00 średnia.


stare 10-20-2011, 15:30   #1
A.G.
 Pożyczka na samochód to często jedyny sposób i szansa na zakup samochodu dla kierowców w każdym wieku. Atrakcyjne hasła reklamowe i gwarancja bezpiecznych transakcji kuszą, ale należy podchodzić do nich z dystansem, ponieważ kredyt to zobowiązanie, które należy spłacić. Ten dystans może zostać jednak zmniejszony w stosunku kredytu samochodowego proponowanego przez Santander Consumer Bank.

Pożyczka na pojazdy w powyższej instytucji to okazja jakich na polskim rynku kredytów konsumenckich niewiele. Dlaczego? Ponieważ w swoich podstawowych parametrach zawiera same plusy. Do najważniejszych z nich należą:
-długi okres spłaty, nawet to 96 miesięcy,
-niskie oprocentowanie ( 14, 81% w skali roku),
-prowizja w wysokości 5%,
-akceptowalność wszystkich źródeł dochodu,
-brak wymogów o poświadczeniu zarobków.

O kredyt samochodowy w Santander Consumer Bank można się starać wspólnie z drugą osobą, co zwiększa zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Co ważne – im jest ona większa, tym szansa na większy limit finansowania. Bank pokrywa do 100% wartości upatrzonego pojazdu, natomiast podstawa wynosi 40 tys. zł. Powyżej progu 80 tys. zostaje anulowana spłata za wcześniejszą spłatę pożyczki – jest to krok na korzyść klienta, ponieważ zazwyczaj sięga on po wyższą stawkę niż jest to przewidziane w podstawie symulacyjnej banku.

Pożyczka w Santander Consumer Bank z przeznaczeniem na samochód finansuje pojazdy zakupione u dealera, w komisie samochodowym i od osób fizycznych. Dzięki temu klient nie jest ograniczony do wyboru, ale może skorzystać z wielu opcji. W jego ramach można również skorzystać z pełnego pakietu ubezpieczenia wliczonego w cenę pożyczki: do wyboru AC i OC – gwarant bezpiecznej jazdy na drodze. Ponadto pożyczkobiorca sam wybiera termin spłaty comiesięcznych rat, które dostosowuje do swoich możliwości portfelu. Raz w roku może również odroczyć dług na zasadzie karencji bez narastania dodatkowych odsetek.

Bank nie wymaga wniesienia wpłaty własnej i przy zerowej stawce zapewnia, że każdy, kto spełnia minimalne wymogi formalne odnośnie przyznania kredytu będzie mógł skorzystać z pożyczki. Propozycja tego kredytu to odpowiedź na zapotrzebowanie konsumentów na produkty dopasowane do ich indywidualnych predyspozycji finansowych i sumienia. I dzięki temu marzenia o własnych czterech kółkach w końcu mogą się spełnić.


A.G. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-17-2012, 12:03   #2
Wera_nika
Zawsze się zastanawiałam czy można wnioskować o kredyt samochodowy z drugą osobą i jak widać, zgodnie z tym artykułem w niektórych bankach jest to możliwe. Zabezpieczeniem to chyba i tak zazwyczaj jest samochód, więc może dlatego banki tak często udzielają kredytów samochodowych, bowiem nie muszą się tak bardzo martwić o płynność finansową kredytobiorców. Nie wiem jak się ma oferta Santander Banku do dzisiejszych realiów, bo trochę czasu upłynęło, jednakże zawsze i tak przed podjęciem ostatecznej decyzji warto sprawdzić gdzie należy szukać owego kredytu (najlepiej spojrzeć na ranking najlepszych kredytów samochodowych, który ukazuje się co kilka tygodni - koniecznie na ten aktualny rzecz jasna, żeby być na bieżąco). A ten komu zależy na większej ilości informacji i tak zawsze dotrze do źródła.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare Dzisiaj
Kredyciak.pl


Linki sponsorowane

Komentarz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
W którym banku jest najlepiej wziąć kredyt na zakup samochodu A.G. 12 01-17-2015 10:48
Pilnie pożyczka pod zastaw samochodu Alicjay 1 02-08-2014 01:32
Pożyczka pod zastaw samochodu!! Pieniądze od ręki!!! _STOKROTKA_ 4 02-08-2014 00:27
Poszukuje pozyczki prywatnej za zakup samochodu. Pilanin 1 10-06-2010 21:02