KREDYCIAK-Opinie, forum

  Kredyciak.pl > Kredyty i pożyczki > kredyty samochodowe

KREDYT NA SAMOCHÓD W ALIOR BANKU

 
Oceń temat


stare 10-26-2011, 14:23   #1
A.G.
 Kredyt samochodowy w Alior Banku to dobra oferta na zastrzyk gotówkowy dla wszystkich mobili. Atrakcyjne warunki ratalne, profesjonalizm w obsłudze oraz podstawowe parametry kredytowania ustalane wraz z klientem to mocne atuty tego produktu. I jeśli przyjrzeć mu się bliżej praktycznie nie ma minusów, co na tym etapie urlopowania ma szczególne znaczenie. Tak więc kredytobiorco – siad płaski przed pulpitem i czytaj o szczegółach.

Kredyt na samochód w oddziałach Alior Banku to przede wszystkim: niskie oprocentowanie – już od 6, 08%, limit pożyczkowy do 150 tys. zł. bez wpłaty własnej, uproszczona procedura przyznawania kredytów, przelew gotówki na konto kredytobiorcy, oraz pozytywne „tak” dla aplikacji o kredyt gotówkowy na samochód zaledwie w godzinę. Mało tego – pracownicy banku dojadą bezpośrednio do domu klienta z pełną dokumentacją związaną z przyznaniem pożyczki, o ile wyda on taką dyspozycję.

Alior Bank honoruje zakup samochodu z różnych źródeł: od osób indywidualnych, dealerów, salonów i autokomisów. Z tymi ostatnimi ma on podpisaną partnerską umowę, która bez poręczycieli przekieruje gotówkę pod numer konta wskazany przez pożyczkobiorcę. Ma to szczególne znaczenie w przypadku samego pojazdu, ponieważ nie ogranicza wyboru. Pena dyspozycyjność i preferencje pożyczkobiorcy w tym przypadku gwarantowane.

W koszta kredytu na samochód w Alior Banku można wliczyć ubezpieczenie i prowizję, bez natychmiastowego terminu do spłaty. Ten oraz wysokość comiesięcznych rat pozostają do ustalenia wraz z klientem. Alior Bank już na starcie jasno określa wysokość oprocentowania, ustalone w zależności od wysokości marży i stawki WIBOR 3M w całym okresie kredytowania. Uwaga! Dla kredytów gotówkowych – nie tylko z przeznaczeniem na samochód – stabilizacja procentowa jest ważna, ponieważ kiedy stopy referencyjne skaczą bank nie ponosi za ten proces odpowiedzialności.

W sytuacji wcześniejszej spłaty kredytu naliczana jest opłata prowizyjna, jednak gdy klient zaciągnie odpowiednio wysoki limit pożyczkowy zostanie ona zniesiona. Refinansowane są pojazdy zarówno nowe, jak i używane, więc każdy portfel zniesienie takie obciążenie. Każdy, który wykazuje oczywiście adekwatną i wymaganą zdolność kredytową. Jak widać nie można znaleźć tutaj wielu haczyków, ponieważ kredyt gotówkowy na samochód w Alior Banku ich nie ma. Czy trzeba mówić coś jeszcze?


A.G. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Tagi
jak znaleźć najlepszy aktualnie kredyt


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Gdzie najlepiej wziąć kredyt na samochód - w którym banku karol Szczecin 8 11-22-2017 17:24
W jakim banku jest najlepszy kredyt na samochód używany Darek szczecin 5 09-01-2014 08:56
Magia pomagania w Alior Banku A.G. 3 01-07-2011 19:08