KREDYCIAK-Opinie, forum

  Kredyciak.pl > Kredyty i pożyczki > kredyty samochodowe

KREDYT SAMOCHODOWY DLA FIRM - W JAKIM BANKU NAJSZYBCIEJ DAJĄ

 
Ocena: Ocena wątku: 5 głosów, 3.80 średnia.
Linki sponsorowane


stare 03-08-2012, 10:37   #1
zetDuże przedsiębiorstwa raczej nie udają się do banków po kredyty samochodowe. Dla nich wygodniejszą i tańszą formą zakupu floty samochodowej jest leasing.

Z kredytów samochodowych korzystają przede wszystkim podmioty gospodarcze z sektora MŚP. Duże firmy nie mogą sobie pozwolić na nadmierne zadłużenie. Mniejsza zdolność kredytowa może się odbić na przyszłych inwestycjach. Jak wiadomo, brak nakładów inwestycyjnych w dłuższej perspektywie sprawia, że firma staje się mało konkurencyjna. Wybór należy do danego przedsiębiorstwa.

Rynek kredytów samochodowych jest na tyle rozwinięty, iż każdy znajdzie coś dla siebie. Jedną z najlepszych ofert w sektorze bankowym posiada Volkswagen Bank.

Szczegóły oferty:

- minimalne formalności
- wkład własny od 10 procent
- decyzja kredytowa w jedną godzinę
- podpisywanie umowy w danym salonie dealerskim
- kredyt na Volkswagena, Audi, SKODĘ lub SEAT-a


zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 03-09-2012, 13:44   #2
Pożyczka bez bik
Mogę tylko potwierdzić, że kredyty przygotowywane przez producentów samochodów są najlepsze.
Kupowałem ostatnio Toyotę i naprawdę nikt nie zaproponował tego co otrzymałem w salonie.
Pożyczka bez bik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-12-2012, 23:02   #3
wroclove
Siłą rzeczy oferty są najlepsze bo wspomniane banki powiązane są kapitałowo z producentami samochodów. Zyski pozostają w obrębie tej samej grupy kapitałowej. Dobre kredyty ma jeszcze Fiat Bank.
wroclove jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-13-2012, 10:14   #4
wroclove
Dodam jeszcze, że duże firmy wybiorą owe kredyty samochodowe, jeśli banki przedstawią jakieś preferencyjne warunki. Dlaczego nasze Państwo tak premiuje sektor MŚP-wiele programów unijnych oraz liczne kredyty z dopłatami i poręczeniami z Banku BGK. Duże firmy też są niedoinwestowane i borykają się z różnymi problemami rynkowymi
wroclove jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-13-2012, 10:41   #5
Karinka
Banki chętnie dają kredyty samochodowe dla wiarygodnych firm. Z tego co wiem to właśnie większość uruchomionych przez internet kredytów samochodowych są to firmy, a nie osoby prywatne. Banki dostosowały swoje oferty do tego segmentu i rzeczywiście mając działalność gospodarczą nie musimy donosić ton papierów i zaświadczeń typu nie zaleganie w ZUS lub w urzędzie skarbowym.
Karinka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-05-2012, 14:10   #6
Sebek1980
Myślę, że dobrze prosperująca, nie zalegająca z płatnościami firma zawsze będzie lepiej postrzegana niż solidny klient w postaci osoby fizycznej. Dlatego banki tak chętnie udzielają kredytów firmom niż zwykłym klientom. Poza tym w przypadku firmy w grę wchodzą zwykle większe pieniądze.
Sebek1980 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-25-2012, 19:11   #7
Finansum
Autokredyt – na jakie udogodnienia można liczyć?
Kredyt samochodowy to jeden z najczęściej stosowanych sposobów pozwalających na sfinansowanie zakupu auta osobowego (ale nie tylko, w rachubę wchodzą również między innymi pojazdy ciężarowe, motocykle, skutery, łodzie wodne etc.). Aby go otrzymać, trzeba spełnić szereg warunków – dotyczą one zarówno zdolności kredytowej wnioskodawcy, jak też i auta, które ma zostać kupione za pieniądze pozyskane z kredytu. Bardzo często pojawia się przy tej okazji pytanie o to czy banki mają do zaoferowania jakieś udogodnienia klientom starającym się o kredyt samochodowy.
Można takowych wymienić całkiem sporo. Wśród nich znajdują się między innymi uproszczone procedury kredytowe, brak konieczności posiadania wkładu własnego, wcześniejsza spłata kredytu (częściowo lub w całości) bez dodatkowych opłat itp. Rzecz jasna skorzystanie z tych udogodnień jest możliwe tylko pod pewnymi warunkami. Jeżeli dla przykładu ktoś nie dysponuje wkładem własnym, musi się liczyć z tym, że więcej zapłaci za kredyt samochodowy.
Uproszczone procedury też nie są dostępne dla wszystkich, a jedynie dla tych, którzy deklarują dość wysoki udział środków własnych (co najmniej na poziomie 30 procent wartości pojazdu) bądź są stałymi klientami banku, w którym zabiegają o kredyt. Jakie dokładnie są warunki umowy kredytowej – tego zawsze trzeba dowiadywać się przed jej podpisaniem. Poza tym banki udzielające kredytów samochodowych mają względem klientów rozmaite wymagania, które wpływają na atrakcyjność udostępnianej przez nie oferty.
Finansum jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-28-2013, 20:06   #8
Karinka
Polecam i będę polecać zawsze Getin Bank. Jestem pod wrażeniem jak szybko u nich udało mi się dostać kredyt samochodowy na firmę i to bez żadnego papierka z urzędu czy od księgowej. Jeśli che ktoś kupić auto na raty i szuka gdzie są najlepsze kredyty samochodowe dla firmy to nie ma co tracić czasu bo w Getin Banku jest oferta po za konkurencją.
Karinka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-05-2014, 11:01   #9
Handlarz
Getin faktycznie daje rewelacyjnie szybki, ale....

Karinka, czy zdarzyło Ci się spóźnić z jakąś ratą ? Jak potraktował CIę Getin ? Śmiem twierdzić, że już po jednym dniu wykonali kilka telefonów i wysłali płatne ponaglenie. a może się mylę ? Napisz może z perspektywy czasu jak wygląda współpraca z Getinem .
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04-05-2016, 10:33   #10
SemPolak
Czy ktoś ostatnio korzystał z kredytu samochodowego w Getin ? W dalszym ciągu działają tak liberalnie na oświadczenie ? Prowadzę firmę i potrzebuję dokupić kolejny pojazd do obsługi klientów. Problem jest taki, że nieraz się spóźnię z ZUS, czy US i mogę nie dostać zaświadczeń o niezaleganiu.
  Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Tagi
gdzie jest najtańszy kredyt samochodowy , jak znaleźć najlepszy aktualnie kredyt , jakie polecacie kredyty dla małych firm , który bank ma najlepsze promocje na kredyty


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Kredyt studencki - w jakim banku Abiturient 2 07-05-2015 14:43
kredyt gotówkowy w jakim banku? OLA124 10 12-02-2014 17:41
W jakim banku jest najlepszy kredyt na samochód używany Darek szczecin 5 09-01-2014 08:56
Kredyt samochodowy - w jakim banku gk77 8 06-27-2014 10:35