KREDYCIAK-Opinie, forum

  Kredyciak.pl > Kredyty i pożyczki > kredyty samochodowe

KREDYT NA PRZYCZEPĘ KEMPINGOWĄ

 
Ocena: Ocena wątku: 1 głosów, 3.00 średnia.
Linki sponsorowane


stare 07-09-2012, 13:08   #1
zetW polskim sektorze bankowym panuje różne podejście do tematu finansowania zakupu przyczep kempingowych. Raczej nie ma w ofertach bankowych specjalnie dedykowanych kredytów na ten cel.

Ogólnie rzecz biorąc, banki idą w kierunku traktowania przyczep kempingowych na równi z innymi pojazdami. Dlatego często przyczepy mieszczą się w katalogach celów finansowania przy kredytach samochodowych. Istnieją jednak odstępstwa od tej reguły. MultiBank całkowicie zrezygnował z kredytowania zakupu przyczep. Oczywiście w oddziale detalicznym BRE Banku można sfinansować podobny zakup, jednak pieniędzmi pochodzącymi z tradycyjnego kredytu gotówkowego. Tym samym klient traci. Bowiem mógłby w zamian za ustanowienie zabezpieczenia na przyczepie kempingowej uzyskać specjalne warunki cenowe.

Przykładem banku, który na równi traktuje samochody osobowe z przyczepami kempingowymi jest Nordea Bank. Z racji tego, iż mamy okres letni możliwe, że ktoś z Państwa będzie zainteresowany podobnym zakupem.

Warunki kredytu samochodowego w Nordea Banku:

- okres kredytowania do 96 miesięcy
- kredyt udzielany jest wyłącznie w złotówkach
- bez poręczycieli
- wielkość kredytowania do 90 procent wartości pojazdu
- możliwość skorzystania z 3-miesięcznych wakacji kredytowych
- raty równe lub malejące
- typowe zabezpieczenie kredytu: zastaw rejestrowy, cesja praw z polisy ubezpieczeniowej


zet jest teraz aktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 07-10-2012, 13:02   #2
higher
Wow, nawet nie wiedziałem że takie kredyty są udzielane ! Ciekawa informacja, może się przyda. Zastanawiam się tylko, czy taki kredyt udzielany jest tylko na zakup nowej przyczepy czy można się o niego ubiegać mając na oku używaną?
higher jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-29-2012, 18:00   #3
Kredytobiorca
Właśnie potrzebuje przyczepy na działalność. Znalazłem niedawno taką używaną, tylko, że to wersja indywidualna handlowa. Oferowana do sprzedania na tym ogłoszeniu na kredyt udałoby się kupić?
Kredytobiorca jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Tagi
co dobrego oferuje klientom nordea bank , gdzie jest najtańszy kredyt samochodowy , który bank ma najlepsze promocje na kredyty


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat: