KREDYCIAK-Opinie, forum

  Kredyciak.pl > Kredyty i pożyczki > kredyty samochodowe

CELOWA POŻYCZKA NA SAMOCHÓD

 
Ocena: Ocena wątku: 2 głosów, 4.00 średnia.


stare 01-05-2010, 14:15   #1
bezcennyZakup samochodu wymaga wyłożenia jednorazowo stosunkowo dużych środków finansowych. Nie dysponując odpowiednio wysokimi oszczędnościami wspomóc można się kredytem bankowym.

Na kupno samochodu najlepiej zaciągnąć kredyt celowy jakim jest kredyt samochodowy, zabezpieczeniem może być kupowany pojazd. Kredyty samochodowe oferowane są przez większość banków a ich oprocentowanie jest niższe niż w przypadku kredytów gotówkowych. Dłuższa jest jednak procedura ich przyznawania, gdyż banki wymagają przedstawienia szeregu dokumentów potwierdzających stan prawny kupowanego pojazdu oraz jego wartość rynkową. Procedurę wydłuża również konieczność zawarcia ubezpieczenia auto casco i scedowania na bank prawa do otrzymania odszkodowania w razie kradzieży lub zniszczenia pojazdu. Środki uzyskane z kredytu samochodowego nie są przekazywane kredytobiorcy lecz przelewane bezpośrednio na konto sprzedającego.

Przez wiele lat z kredytu samochodowego sfinansować można było tylko zakup nowego samochodu, jednak banki wychodząc na przeciw potrzebom klientów umożliwiają obecnie również sfinansowanie w ten sposób zakupu pojazdu używanego.

pozdrawiam
MichałOstatnio edytowane przez bezcenny ; 01-19-2010 o 15:01
bezcenny jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-16-2012, 09:55   #2
Wera_nika
Polacy bardzo lubią jeździć samochodami. Nawet młodzi ludzie, kiedy tylko kończą 18 lat udają się na kurs prawa jazdy i kombinują jak tu kupić sobie wymarzone auto. A przecież nie tak łatwo jest wyłożyć kilka czy kilkanaście tysięcy złotych tak od ręki, dlatego też z pomocą przychodzą nam banki i inne instytucje finansowe, które mają w swojej bogatej ofercie produkt godny polecenia, czyli kredyt samochodowy. I tak jak napisano powyżej samochód stanowi wówczas zabezpieczenie dla banku, czyli jeśli noga nam się powinie to bank po prostu zajmie nam nasze nowe auto. Najważniejsze, żeby przed zaciągnięciem każdego zobowiązania zastanowić się czy aby na pewno poradzimy sobie z jego spłatą, bo późniejsze boksowanie się z windykacją, komornikiem nie jest przyjemne. Oferty najlepszych kredytów samochodowych w danym miesiącu można znaleźć w Internecie, warto się zapoznać z takim gotowym zestawieniem kiedy stoi się przed wyborem kredytu samochodowego.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare Dzisiaj
Kredyciak.pl


Linki sponsorowane

Komentarz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Samochód w leasing czy na kredyt? A.G. 55 06-30-2016 07:43
Samochód na raty Wyrobnik 5 06-24-2014 13:12
Pożyczka na samochód A.G. 7 03-10-2014 12:32
Kredyt na samochód - potrzebuję micz000 3 02-07-2012 21:04