Opinie, forum

Opinie, forum (https://www.kredyciak.pl/)
-   kredyty samochodowe (https://www.kredyciak.pl/kredyty-samochodowe/)
-   -   Do którego banku po kredyt samochodowy na auto z zagranicy (https://www.kredyciak.pl/kredyty-samochodowe/6105-do-ktorego-banku-po-kredyt-samochodowy-na-auto-z-zagranicy.html)

Karol Szczecin 02-28-2013 15:01

Do którego banku po kredyt samochodowy na auto z zagranicy
 
Byłem ostatnio ze szwagrem w Dortmundzie i poznaliśmy fajnego handlarza samochodów, który ma naprawdę fajne auta i to w dobrych cenach. Chcę dla siebie ściągnąć kilkuletnie Audi A6 na wypasie, skóry, klima, aluwy, nawigacja, czujniki i kamerka cofania, 3 litry diesel i muszę gdzieś pożyczyć ok 30 tys. zł. Jeszcze nigdy nie brałem samochodu z Niemiec na kredyt z banku i teraz muszę się na ten temat dowiedzieć jak najwięcej. Chcę wziąć kredyt samochodowy na auto sprowadzone z zagranicy i nie wiem czy jakiś polski bank specjalizuje się w takich produktach. Muszę pilnie kupić samochód z Niemiec na raty i szukam który bank ma najlepszy kredyt samochodowy na zarobki za granicą , a nie w Polsce. Słyszałem, że niektóre banki w Polsce dają auto kredyt tylko na samo oświadczenie o zarobkach i nie trzeba dostarczać żadnych zaświadczeń o tym gdzie i ile się zarabia.

Karinka 02-28-2013 19:47

Idź do pierwszego lepszego oddziału Getin Bank albo wypełnij pierwszy lepszy wniosek o kredyt samochodowy przez internet, który możesz znaleźć w wyszukiwarce i oni sami się z Tobą skontaktują w tej sprawie. W Getinie nie ma różnicy czy auto jest zarejestrowane w Polsce czy będziesz je dopiero sprowadzał i rejestrował w Polsce.

Były klient 03-02-2013 19:19

Kredyt samochodowy - odradzam Getin
 
Ja już nigdy nie wezmę kredytu na samochód w Getinie. Wiadomo, że dziś różnie jest z kasą i nieraz człowiek spóźni się dzień czy dwa.
Za coś takiego Getin zaszczuje cie telefonami smsami. Czuję się jak złodziej jakiś osądzony i skazany na tortury. Niech naliczą w legalny sposób odsetki za zwłokę, ale niech przestaną straszyć.

Samochodziaż 07-22-2014 17:58

Czy udało wam się skredytować auto z zagranicy tak bezpośrednio od obcokrajowca ? Czy musieliście robić pośrednictwo przez jakiegoś handlarza w Polsce ? Proszę o porady jak to zrobić - też chciałbym kupić auto z Niemiec.

Alexy 07-01-2015 21:16

Szukam sposobu na to, żeby kupić na kredyt samochód w Niemczech. Upatrzyłem sobie i zaklepałem fajnego Citroena C5 z rocznika 2005 za 1900 euro. Mam 500 euro a na resztę chciałbym wziąć kredyt. Nie chcę brać pożyczki gotówkowej bo będzie droższa niż kredyt zabezpieczony zastawem pojazdu.
Jest jakaś szansa na bank ? Czy może zostanie mi załatwiać sprawę za pośrednictwem jakiegoś handlarza w Polsce co pewnie też jakąś prowizję sobie naliczy ?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 22:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.