KREDYCIAK-Opinie, forum

  Kredyciak.pl > Kredyty i pożyczki > kredyty samochodowe

KREDYT NA SAMOCHÓD - KWIECIEŃ 2010

 
Oceń temat


stare 04-11-2010, 01:07   #1
M.W.
 Rzeczywiste oprocentowanie kredytów samochodowych spadło średnio o 0,2 procenta. Tak więc niewiele się zmieniło w tej kwestii od początku roku 2010.
Jeśli zdecydujemy się na samochód w cenie 40 tysięcy złotych i rozłożymy spłatę na 5 lat to rata najtańszego, dostępnego kredytu na auto wyniesie 890 zł. Inne kredyty są nieco droższe, gdyż rata przekracza miesięcznie 900 zł.

Dostępne promocje

Obecnie trwa promocja w Santander Consumer Bank, która polega na tym, że przez pierwsze cztery miesiące kredytobiorca nie płaci całości wymaganej raty a połowę. Może być to dla niektórych ciekawą propozycją ponieważ przy zaciąganiu kredytu na samochód, prócz kosztów związanych z kredytem opłaca się także rejestrację samochodu i ubezpieczenie. To z pewnością obciąża budżet przy zakupie auta. Ponadto po okresie jesienno-zimowym auta dostępne w sprzedaży posiadają zimowe opony, które także trzeba wymienić na letnie – a to również dodatkowy koszt.

W Lukas Banku jest dostępny kredyt bez prowizji. Zarówno dla klientów stałych, jak i nowych, którzy zdecydują się na założenie konta. Brak prowizji znacząco wpływ na całkowity koszt kredytu, szczególnie przy wysokiej sumie. Brak prowizji – to brak dodatkowego kosztu, który również można przeznaczyć na rejestrację lub ubezpieczenie samochodu, bądź innymi czynnościami, które przygotują samochód do użytkowania.

Najbardziej atrakcyjne są oferty Getin Banku (taniej) i Lukas Banku (nieznacznie drożej). Warto sprawdzić obie oferty i zobaczyć, w którym banku otrzymamy kredyt szybciej z mniejszą ilością formalności. Z pewnością każdemu z nas zależy na czasie, aby móc jeździć jak najszybciej wymarzonym samochodem. Oczywiście na podejmowanie decyzji przez bank o przyznaniu kredytu, w niektórych przypadkach trwa krócej, a w niektórych dłużej, bo znaczenie mają takie parametry jak ocena ryzyka, wartość pojazdu, okres spłaty i zabezpieczenia kredytu.M.W. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Kredyt na samochód - potrzebuję micz000 3 02-07-2012 21:04
Kredyt na samochód w mBanku-Kredyt po EURopejsku A.G. 1 09-28-2010 20:23
Najlepszy kredyt hipoteczny w złotówkach- ranking kwiecień 2010 A.G. 2 04-30-2010 19:20
Najlepsze konta oszczędnościowe- kwiecień 2010 A.G. 1 04-20-2010 08:44