KREDYCIAK-Opinie, forum

  Kredyciak.pl > Kredyty i pożyczki > kredyty samochodowe

KREDYT SAMOCHODOWY BEZ WERYFIKACJI W BIK

 
Ocena: Ocena wątku: 3 głosów, 4.00 średnia.
Linki sponsorowane


stare 01-17-2010, 13:04   #1
zetBIK to skrót od Biuro Informacji Kredytowej i jest to miejsce, w którym można sprawdzić historię kredytową każdej osoby. Dowiemy się tam czy ktoś na przykład miał jakieś problemy ze spłacaniem zaciągniętych kredytów. Najczęściej korzystają z tego banki zanim zdecydują się udzielić nam kredyt. Czasem jednak jakaś sytuacja w życiu spowoduje wpisanie nas do BIK i wtedy pojawia się problem z zaciągnięciem pożyczki lub kredytu samochodowego. Co zrobić jeśli mamy problem z BIK, a potrzebny nam jest kredyt na zakup samochodu?

Sprawdź koniecznie wszystko co oferuje doradca finansowy motopożyczkal. Wypełnij poniższy formularz, a ich doradca skontaktuje się z Tobą w celu wyszukania dla Ciebie najlepszej oferty na kredyt Samochodowy.

Wypełnij poniższy formularz i pozwól nam przygotować specjalnie dla Ciebie najlepszą ofertę na samochodowy kredyt.

>>> KLIKNIJ TUTAJ <<< - wyślij zapytanie o najlepszy auto kredyt

Znajdziemy dla Ciebie najlepszy i najtańszy kredyt samochodowy bez sprawdzania w bazach BIK.


Na szczęście nie jest to jeszcze koniec świata. Dla takich osób banki także mają oferty i to na całkiem przyzwoitych warunkach. Oprocentowanie kredytu samochodowego bez BIK jest troszkę wyższe. W przypadku samochodów nie starszych niż 14 lat możemy liczyć na procedurę uproszczoną, potrzebny jest też wkład własny ok 10 procent. Plusem takiego kredytu jest także brak oceny i zdolności kredytowej kredytobiorcy. Najczęściej decyzja jest błyskawiczna i nie trzeba czekać tygodniami na wiadomość od banku. Czas spłacania kredytów na samochód bez BIK waha się już od pół roku do maksymalnie 96 miesięcy. Do wyboru mamy także walutę kredytu: złotówki, franki szwajcarskie, euro lub dolary amerykańskie.

Banki niezbyt niechętnie chcą nam udzielać kredytów bez BIK-u, co jest zrozumiałe przez wcześniejsze problemy ze spłatą kredytów. Jednak można też liczyć na samych dealerów samochodowych, którzy mogą nam zaoferować specjalne i dodatkowe usługi kredytowe z myślą o klientach z negatywną informacją w BIK. Są to najczęściej kredyty na zakup nowego samochodu bez sprawdzania w BIK i charakteryzują się krótkim terminem spłat oraz podniesionym oprocentowaniem, jednak jeśli naprawdę zależy nam na samochodzie na kredyt bez BIK to stanowią bardzo dobre rozwiązanie.


zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 06-12-2011, 15:12   #2
iwona11501
interesuje mnie kredyt bez bik gdzie mozna wnioskowac jak to wyglada,kredyt na samochod
iwona11501 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-21-2011, 17:03   #3
zet
Osoby wpisane w BIK mogą spróbować złożyć wniosek przez internet. Zajmie to chwilkę, a może się okazać, że uda się kupić wymarzony samochód na raty.
zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-22-2011, 14:07   #4
zimorodek
 
Niestety także sprawdzają, jeżeli figurujesz w bik big krd czy innej cholerze jesteś bez szans.Ratuje cię tylko gotówka lub pożyczka od znajomych albo rodziny,o ile dysponują taką wolną kasą o jaką nam chodzi.
zimorodek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-10-2011, 12:26   #5
introligatornia
Znalzałam kilka informacji dotyczących kredytu samochodowego bez BIK.
Kto może zaciągnąć, na co itd.

Poważnie rozważam tę formę finansowania.

POzdrawiam
introligatornia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-22-2011, 12:59   #6
Pożyczka bez bik
Zakup używanego samochodu na kredyt bez bik dzisiaj nie jest wielkim problemem. Całkowity brak popytu na samochody używane robi swoje.
Pożyczka bez bik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-15-2012, 12:57   #7
Wera_nika
Kredyty bez sprawdzania w BIK-u czy KRD zdarzają się niezwykle rzadko. Trzeba liczyć się z tym, że opłaty będą wyższe, termin spłaty krótszy, czyli ogólnie rzecz biorąc cały kredyt będzie udzielony na gorszych warunkach. Bo tak naprawdę to dlaczego instytucja finansowa miałaby nam zaufać, skoro raz już okazaliśmy się niewiarygodnymi kredytobiorcami? Jeśli już znajdzie się ktoś, kto da nam szansę powinniśmy z niej skorzystać, żeby choć trochę poprawić swoją sytuację i historię kredytową. Jeśli chcemy kupić samochód, nie mamy dostatecznych funduszy własnych, figurujemy w BIK-u to musimy próbować szczęścia z kredytem samochodowym bez sprawdzania w owej instytucji. Zawsze to jakieś wyjście z sytuacji.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-21-2012, 20:43   #8
wroclove
Można powiedzieć, że samochód to dzisiaj dobro pierwszej potrzeby dla każdego-niezależnie od wyznania ;-)Wiadomo jednych stać na Mercedesa, a drugich na Clio. Wszystko zależy od tego kto ile zarabia. Większość kupowanych przez nasze społeczeństwo aut to roczniki kilkuletnie. Druga sprawa to taka, że zakup tych aut finansowany jest kredytami. Jednak co mają zrobić osoby ze złą historią kredytową w BIK? szczęścia można szukać wyłącznie w parabanku…. Dla zainteresowanych podaje parę cennych informacji dotyczących kredytu samochodowego bez bik- Dobra Pożyczka:

-Gwarancja stałego oprocentowania
-Harmonogram spłaty do 30 lat
-Bez zbędnych formalności
-Kwoty 25- 500 tys. zł
-Na zakup nowego lub używanego auta
-Auto może pochodzić z różnych źródeł np. komis, dealer samochodowy, indywidualny sprzedawca
wroclove jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-22-2012, 12:12   #9
Finansum
Nosząc się z zamiarem nabycia samochodu, większość z nas zmuszona jest do pożyczenia na ten cel pieniędzy, ponieważ wygospodarowanie ich w domowym budżecie nie jest możliwe. Jedną z opcji często branych w tym momencie pod uwagę jest kredyt samochodowy w banku. nie wszystkim jednak te rozwiązanie odpowiada – i to z wielu powodów. Przede wszystkim trzeba się wykazać wysoką zdolnością kredytową oraz posiadać wkład własny.

Kolejna sprawa to taka, że wspomniany kredyt wiąże się z wieloma ograniczeniami – chodzi w tym momencie o zabezpieczenia. Są one dla kierowcy bardzo uciążliwe, ponieważ w dokumentach – w tym i w dowodzie rejestracyjnym – figuruje zapis, iż współwłaścicielem auta jest bank. Bez jego zgody sprzedaż pojazdu nie wchodzi w rachubę. Ponadto nie wolno zapominać o tym, że nie na każdy samochód zostanie przyznany kredyt – banki są pod tym względem bardzo wybredne. Nie zaskakuje zatem to, że w powyższych okolicznościach niekoniecznie widzi się nam perspektywa podpisywania umowy z bankiem. Coraz częściej wolimy udać się po wsparcie do firmy pożyczkowej.

Pożyczki pozabankowe stanowią obecnie coraz bardziej popularną alternatywę dla różnego rodzaju kredytów – w tym również i samochodowych. Na skorzystanie z tej oferty decydujemy się chętnie, ponieważ firmy pożyczkowe nie wnikają w to, na co wydamy pieniądze. Na gotówkę nie będziemy musieli długo czekać, ponieważ pożyczki pozabankowe są przyznawane w oparciu o uproszczone formalności (brak zaświadczeń o zarobkach, brak weryfikacji w Biurze Informacji Kredytowej).
Finansum jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-29-2012, 14:37   #10
dawidpiorunek
Kredyt samochodowy bez BIK ma w swoich ofertach kilka banków. Jednakże takim należy się bacznie przyjrzeć. Często bowiem jest to po prostu reklama, a kredytu samochodowego bez BIK po prostu nie ma.
dawidpiorunek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Tagi
gdzie jest najtańszy kredyt samochodowy , gdzie wezmę pożyczkę ze złym bikiem , kredyt dla osób w bik i krd , który bank ma dobry kredyt bez prowizji


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Kredyt samochodowy Fiolet PDK Wera_nika 6 07-07-2012 09:12
Kredyt samochodowy Multibank zet 3 01-26-2012 20:11
Kredyt samochodowy mBank Wera_nika 4 01-09-2012 14:39
Kredyt samochodowy Santander Wera_nika 3 01-09-2012 10:33