KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Rynek finansowy > leasing

PF LEASING

 
Ocena: Ocena wątku: 2 głosów, 3.00 średnia.
Linki sponsorowane


stare 12-07-2010, 16:11   #1
A.G.
 Czarnecki i Getin Holding planuje reaktywację Panoramy Finansów. Panorama powstała chwilę przed kryzysem globalny w 2008 roku. Niestety pomysł się nie przyjął. Firma miała oferować usługi maklerskie dla masowych klientów. Czarnecki planuje uruchomić Panoramę ponownie.


Panorama Finansów miała w założeniu osiągnąć sukces. Jeszcze wtedy wydawało się, że na akcjach można tylko zarabiać a straty są niemal niemożliwe. Niestety kryzys pokazał, że gospodarka bywa przewrotna. Pomysły takie jak Panorama Finansów i Introbank niestety nie przyjęły się.

Nowa Panorama Finansów nie będzie tylko odświeżeniem starego pomysłu. Nową firma będzie działała pod nazwą Panorama Finansów Leasing. Najczęściej będzie używany skrót jakim będzie PF Leasing.

Pomysłodawcą nowej firmy jest prezes Getin Holding Mirosław Boniecki. Jak donoszą media Boniecki jest bardzo zaangażowany w nowe przedsięwzięcie. Boniecki od lat jest związany z rynkiem leasingowym, tak więc można mieć pewność, że przyszłość PF leasing leży w dobrych rękach.

Getin Holding oferuje już usługi leasingowe pod nazwą Getin Leasing. Zdaniem Czarneckiego jednak, konkurencja między swoimi spółkami nie jest zła, wręcz przeciwnie. Poza tym PF Leasing to całkiem nowy pomysł na biznes i z innym podejściem.

Jak donosi Puls Biznesu nowa firma PF Leasing ma być ulokowana w sieci PDK Fiolet. Firma ta zajmuje się pośrednictwem kredytowym specjalizującym się w udzielaniu kredytów samochodowych. Firma PF Leasing ma współpracować również z Tax Care oraz Home Broker.

Planowana jest budowa 12 nowych placówek, które będą mieściły się w największych miastach. Firma ma wystartować w następnym roku.


A.G. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 12-09-2010, 02:05   #2
Dominissia
Człowiek jest niesamowity. Ma głowę niczym sklep. Tyle pomysłów. Poza tym ma środki na ich realizację. Może nie wszystkie jego projekty są udane, ale z pewnością nowatorskie. Dobrze, że jest ktoś taki w Polsce. Bynajmniej stymuluje konkurencje
Dominissia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-30-2012, 13:07   #3
Sebek1980
Dobry pomysł na biznes plus odpowiednia ilość środków do zainwestowania to prawie pewny sukces. W grę wchodzą jeszcze czynniki zewnętrzne, takie jak ten nieszczęsny kryzys... ale miejmy nadzieję, że uda się tego uniknąć
Sebek1980 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-24-2012, 18:10   #4
wroclove
Jestem ciekawy kiedy produkty leasingowe będą tak rozwinięte jak u naszych zachodnich sąsiadów. W Polsce leasing wykorzystywany jest głównie na zakup floty pojazdów. W Zachodniej Europie firmy często biorą w leasing różnego rodzaju urządzenia i maszyny produkcyjne.
wroclove jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Leasing konsumencki zet 8 08-31-2014 13:42
Leasing finansowy A.G. 1 11-21-2010 14:10