KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Kredyty i pożyczki > na dowolny cel

KREDYT GOTÓWKOWY PRZEZ INTERNET

 
Oceń temat
Linki sponsorowane


stare 12-02-2010, 21:54   #1
A.G.
 Popularność kredytów dostępnych przez Internet wciąż rośnie. Klienci banków coraz chętniej wolą złożyć wniosek o kredyt przez Internet niż w tym celu odwiedzać placówkę banku. Banku dopasowują swoje oferty do wymagań klientów. Banki uruchomiają specjalne serwisy kredytowe, po przez które klienci mogą kupować produkty kredytowe. Jednym z takich serwisów jest serwis Lukas Banku “KredytOnline.pl”.

Na łamach serwisu bank sprzedaje kredyt gotówkowy na promocyjnych warunkach. Kredyt oprocentowany jest na poziomie 8,9 %. Ponadto klienci, którzy do 17 grudnia skorzystają z oferty kredytu przez Internet zapłacą za niego prowizję tylko w wysokości 2 %. Ażeby skorzystać z promocji nie trzeba ani posiadać konta w Lukas Banku ani nie trzeba wykupywać dodatkowego ubezpieczenia kredytu. Pieniądze pozyskane w ramach kredytu mogą zostać przeznaczone na dowolny cel.

Formalności związane z udzieleniem kredytu załatwiane są zdalnie. Wniosek o kredyt składany jest on-line, umowa dostarczana jest do domu klienta za pośrednictwem kuriera. Klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z wysyłką dokumentów i umowy. Po dostarczeniu przez kuriera umowy kredytowej oraz weryfikacji osoby klienta, bank przelewa środki na rachunek klienta.

Lukas Bank promuje kredyt przez Internet pod hasłem : “W tym roku Mikołaj nie musi wybierać prezentów. Wybierz je sam”.


A.G. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 07-05-2014, 19:14   #2
Maziak
Nawet nie wiedziałem, że nie ma już Lukas Banku bo połączył się z Credit Agricole. Tam też nie miałem nigdy rachunku. Sądzicie, ze warto założyć sobie konto i jest szansa na szybkie otrzymanie kredytu gotówkowego przez internet ?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05-16-2017, 19:38   #3
semka
Pomożecie? Jest sens iść do agenta kredytowego, czy faktycznie cały czas najtaniej ma Inbank? Przeliczałem samodzielnie kredyty gotówkowe, które w ostatnim czasie były najwyżej w rankingach, w sensie - sprawdzałem ich RRSO i faktycznie wygrywa Inbank. Pojawiła się jakaś oferta znacznie tańsza, która w kwietniowych rankingach była bardzo nisko?
semka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-23-2017, 22:58   #4
fioletowa
Nie wiem jak z konsumenckimi, bo ja jestem na bieżąco z kredytami dla firm. Tutaj zdecydowanie wygrywa Fair w Idea Banku, 4,99%, decyzja online bez żadnych zaświadczeń z ZUSu czy skarbówki.
fioletowa jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Tagi
jakie są promocje kredytów na święta


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Kredyt hipoteczny przez Internet M.W. 3 07-07-2015 10:22
Kredyt przez Internet- nowe możliwości kont internetowych A.G. 2 07-04-2014 21:16
Kredyty przez internet zet 5 06-06-2014 12:56
Szybki kredyt przez Internet w MultiBanku A.G. 3 09-05-2012 12:37
Szybki kredyt przez Internet w BGŻ A.G. 3 04-26-2010 10:30