KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Kredyty i pożyczki > na dowolny cel

KREDYT NA PODPIS ELEKTRONICZNY - OFERTA CREDIT AGRICOLE

 
Ocena: Ocena wątku: 1 głosów, 5.00 średnia.
Linki sponsorowane


stare 03-08-2012, 12:47   #1
zetKamieniem milowym w sektorze bankowym było zastosowanie systemów bankowości internetowej. Klienci zyskali na szybkim dostępie do własnych środków pieniężnych na koncie oraz na realizacji wielu czynności bankowych bez wychodzenia z domu.

Obecnie samodzielnie możemy założyć lokatę, zrealizować przelew lub wysłać internetowy wniosek kredytowy. Jednak do osobistego podpisania niezbędnych dokumentów zawsze musiało dojść. Credit Agricole poszedł o krok dalej i oferuje umowy kredytowe w postaci elektronicznej-z wykorzystaniem podpisu elektronicznego. System ten przyśpieszy obsługę i oczywiście zredukuje koszty.

Cały projekt oparty jest na systemie eArchiwum, który umożliwia przekształcanie dokumentów w postać elektroniczną i jak sama nazwa wskazuje-posiada możliwość archiwizacji. Dodajmy, iż obsługą eArchiwum zajmuje się Krajowa Izba Rozliczeniowa.

Szczegóły elektronicznej umowy kredytowej

- podpis elektroniczny oparty o certyfikat kwalifikowany SZAFIR
- udostępnianie umowy na stronie internetowej(specjalne loginy do strony należy pobrać z banku)
- program pilotażowy
- całodobowy dostęp do umowy kredytowej
- podpisanie umowy do 3 dni
- umowa elektroniczna ma taką samą moc jak umowa papierowa


zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 03-12-2012, 22:46   #2
wroclove
nareszcie coś takiego pojawiło się na rynku. Wszystkie poprzednie tzw kredyty online i tak wiązały się z osobistą wizytą w banku, w celu podpisania niezbędnej dokumentacji. Chyba, że doradca klienta przyjeżdżał do pożyczkobiorcy. Cieszy mnie to, że banki wprowadzają innowacyjne rozwiązania
wroclove jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-30-2012, 10:34   #3
Karinka
Takie coś już dawno dawno powinno być wprowadzone tylko banki chyba świadomie opóźniają wprowadzenie takich ofert bo wiadomo, że Polacy biorą kredyty gdzie i ile się tylko da , a potem nie bardzo wiedzą jak to wszystko spłacać. Tak więc sądzę, że kredyty przez internet będą dostępne tylko dla najbardziej sprawdzonych i zaufanych klientów banków.
Karinka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-30-2012, 14:36   #4
Mareczek33
Podpis elektroniczny nie jest już niczym wyjątkowym, więc takie kredyty powinny być już na porządku dziennym. Ale najgorzej zawsze jest zacząć. Myślę, że po Credit Agricole pojawią się kolejne banki, które wprowadzą taką usługę.
Mareczek33 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-07-2012, 08:38   #5
wroclove
Zastanawiam się, który model oferowania kredytów przez banki jest mniej rozbudowany. Pożyczki online z umową przesyłaną kurierem, czy kredyt w Banku Credit Agricole z podpisem elektronicznym. Jedno jest pewne. Obie procedury są szybkie i pozwalają bankom zredukować koszty obsługi klienta. O ile pożyczki online zazwyczaj dedykowane są stałym klientom danych banków to w Banku Credit Agricole nowoczesny kredyt mogą otrzymać wszyscy. Wystarczy posiadać akceptowaną zdolność kredytową i podpis elektroniczny w odpowiedniej technologii.
wroclove jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Tagi
co oferuje klientom bank credit agricole


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Lokata Credit Agricole M.W. 3 10-30-2012 16:58
Tani kredyt gotówkowy w Credit Agricole M.W. 3 01-16-2012 11:57
Kredyt samochodowy Credit Agricole zet 2 01-06-2012 17:10
Credit Agricole w Polsce Ma.Sza 2 12-19-2011 15:10