KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Na luzie

SAMODZIELNA KSIĘGOWA

 
Oceń temat
Linki sponsorowane


stare 10-25-2010, 11:44   #1
egosiak82Chciałabym uzyskać certyfikowany dyplom samodzielnej księgowej. Na rynku istnieje kilka firm, które zajmują się kursami i szkoleniami oraz certyfikacją. Czy możecie mi polecić jakąś wiarygodną firmę w tym zakresie?


egosiak82 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 10-28-2010, 14:23   #2
olawojx
Robiłam taki certyfikat w PARze. Można negocjować indywidualnie ceny, płacić w ratach i co chwile są jakieś promocje. Tu poczytasz więcej o tej firmie


olawojx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-26-2013, 16:19   #3
mspik
Ciężko mi polecić jakąś szkołę, bo średnio się na tym znam, ale z tego co widzę na rynku, to w tym momencie znaczenie mają przeróżne nowe kwestie, które dotychczas znaczenia nie miały. Coraz więcej firm oczekuje znajomości biegle chociaż jednego języka. Tymczasem mało która księgowa się angażowała w ten temat. A jak to wyglądało u was? Znacie język obcy jako księgowe?
mspik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-28-2013, 16:26   #4
kpin
Pracy jako księgowa na pewno nie nauczysz się poprzez szkolenia. To wymaga masy czasu, zainteresowania i odpowiedniego podejścia. Wszystko zaczyna się już w szkole, ale tematem ogólnie powinnaś się interesować samodzielnie. Czytaj książki, śledź aktualności, udaj się na jakiś staż, może na praktyki - w ten sposób zdobędziesz stosowną wiedzę, bo bez niej, nie licz na pączki
kpin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-07-2019, 04:08   #5
legala
W księgowości potrzeba, jak piszesz dużo doświadczenia, ale też ciągle trzeba się dokształcać, bo tempo zmian przepisów podatkowych jest niezwykle szybkie. Mija koleżanka kończy juz kolejne studia podyplomowe w tej dziedzinie w Centrum Kształcenia Podyplomowego w Łodzi.
legala jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-27-2020, 11:11   #6
CookyPuss
 
Księgowy to oprócz wykształcenia specjalista, który codziennie uczy się i uczy zmian. Moja mama jest księgową w firmie naftowej. Dlatego rozumiem pracę księgowej, bo mama zawsze mi pomaga.
CookyPuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat: