KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Na luzie

PRACA W BANKU - DOBRZE PŁATNA?

 
Oceń temat
Linki sponsorowane


stare 08-17-2012, 20:24   #1
KarinkaJako że to jest forum o kredytach i pożyczkach czyli poniekąd także o polskich bankach to można pokusić się też o dyskusję na temat pracy w bankach w Polsce. Chodzi mi o to żebyście pisali tutaj swoje opinie o tym jak w danym banku wygląda praca i w którym banku naprawdę warto się zatrudnić. Jestem pewna że bank bankowi nie równy i pewnie jest przepaść między jakością i warunkami pracy w jednym banku i w drugim. Ile zarabia się na najniższym szczeblu obsługi bankowej w róznych bankach a ile jeśli uda się awansować lub po prostu dostać jakieś lepsze stanowisko. Kto najwięcej zarabia w bankach? - oczywiście nie chodzi mi o prezesów i dyrektorów bo to jest oczywiste W którym banku zarabia się najwięcej i jaki ma najlepsze różne dodatki socjalne.

Pisać co kto wie bo to naprawdę ciekawy i pasujący do strony temat.


Karinka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 08-20-2012, 09:45   #2
Mareczek33
Kiedyś praca w banku była czymś, czym można było śmiało pochwalić się wśród rodziny i znajomych, a obecne jest to nic innego jak bycie sprzedawcą, który wciska swoim klientom najróżniejsze usługi bankowe - byleby zdobyć prowizję. Nawet nie trzeba mieć wykształcenia ekonomicznego, wystarczy umiejętność sprzedawania, a wręcz wpychania komuś na siłę towaru... Jak w sklepie.
Mareczek33 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-20-2012, 17:34   #3
Karinka
ale naprawdę mnie interesuje ile na dzień dobry dostaje się pensji w banku i czy jest duża rozbieżność między różnymi polskimi bankami? a jeszcze bardziej ciekawi mnie ile zarabia taki analityk kredytowy od którego humoru nie rzadko zależy czy ktoś dostanie kredyt hipoteczny czy nie
Karinka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-22-2012, 11:58   #4
zet
Nie mam bladego pojęcia ile dzisiaj w Polsce zarabia się w banku. Kiedyś rzeczywiście praca w banku była czymś ciekawym i dobrze płatnym. Dzisiaj słyszałem nie wygląda już tak ciekawie. Przychylam się do prośby o pisanie tutaj trochę konkretów przez osoby, które w bankach zajmują różne stanowiska.
zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-25-2013, 15:32   #5
mspik
Dorada klienta dostaje w banku od 1200 do 2000 złotych jako podstawę + premie od wyników. Zatem nie zarabia kokosów, ale perspektywy są spore, bo osoby ambitne naprawdę potrafią zarobić nawet kilkadziesiąt tysięcy. Kolejny plus - zarobki są legalne, a płacę otrzymujecie zawsze wtedy kiedy trzeba.
mspik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-27-2013, 15:28   #6
kpin
Jak najbardziej warto pracować w banku, ale na pewno nie ze względu na zarobki, bo te są średnie. Zresztą, przy polskim systemie pracowniczym koszty są tak wysokie, że nie ma żadnych szans na to, aby faktycznie to mogło jako tako funkcjonować. Plusem pracy w banku jest legalna umowa, pieniądze na papierze i wypłaty na czas. U prywaciarzy niestety różnie z tym bywa...
kpin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-18-2016, 15:13   #7
arturoo
ja pracuję na stanowisku kasjera w oddziale kasy steczyka, wiadomo lekko nie jest ale za to całkiem fajne dodatki są, dostałam kartę Benefit na siłownię i dofinasowanie na urlop.
arturoo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-06-2016, 12:36   #8
WielkiPieknyUmysl
Mam znajomego co pracuje w banku. Przy okazji studiuje niestacjonarnie i daje sobie rade. Wydaje mi się, że nie jest to zła praca jak tak. Potrzeba dobrą znajomość Excela i języka obcego
WielkiPieknyUmysl jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-24-2016, 12:56   #9
Kata
No Office to teraz absolutne minimum, a już na pewno excel i programy do prezentacji, bo te robi się naprawdę często. Wszystko też moim zdaniem zależy od stanowiska i doświadczenia.
Kata jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-18-2016, 11:37   #10
Woromitrek
Też mam znajomego co w banku pracuje. Tyle co widzę to nie narzeka na zarobki. Trzeba posiadać umiejętności w Excelu(makra i te sprawy) plus języki obce. Poza tym to każdy może tam zacząć bez doświadczenia. Później szansa na awans itp
Woromitrek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Tagi
jakie są najlepsze banki w polsce, co dobrego oferuje klientom pko bank polski


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Plan finansowy na przyszłość, czy dobrze myślę? Hendrik 1 08-20-2012 17:45
Praca w banku Nordea M.W. 1 07-31-2012 20:53
współpraca monika87 1 08-28-2011 17:23