Opinie, forum

Opinie, forum (https://www.kredyciak.pl/)
-   Na luzie (https://www.kredyciak.pl/na-luzie/)
-   -   Jak skutecznie rzucić palenie (https://www.kredyciak.pl/na-luzie/5169-jak-skutecznie-rzuciae-palenie.html)

Karinka 08-24-2012 10:14

Jak skutecznie rzucić palenie
 
Mój serdeczny przyjaciel , który pali od kilkudziesięciu lat postanowił rzucić palenie papierosów :) ja sama nigdy nie paliłam więc dla mnie to temat obcy ale chętnie poczytam czy komuś się to udało i jakie są naprawdę sposoby na to żeby całkowicie rzucić nałóg palenia papierosów. Póki co nie pali już od dwóch tygodni i kupuje sobie takie elektroniczne papierosy i na razie chwali sobie takie rozwiązanie, ale zobaczymy co będzie za następne dwa tygodnie , miesiąc , pół roku :) ... trzymam za niego kciuki i jesli macie jeszcze ciekawsze pomysły takie sprawdzone i zawsze działające to piszcie tutaj a ja z chęcią mu pomogę bo widzę, że naprawdę chce z tym skończyć i zależy mu na uwolnieniu się z nałogu

Sebek1980 08-28-2012 13:00

Najlepszym sposobem jest własna silna wola, cierpliwość i dużo wody. Mówię serio! Żona rzuciła palenie 3 lata temu. Przez pierwsze dni była nie do wytrzymania... codziennie kilka razy dochodziło do kłótni, bo tak ją "nosiło". Ale była twarda i wytrzymała... Ja też :) A żeby nie jeść za dużo i przez to nie przytyć, piła bardzo dużo wody mineralnej.

mspik 02-22-2013 16:35

jak rzucić palenie?
 
Jedynym sensownym sposobem na rzucenie palenia wydaje się być stopniowe jego ograniczenia. Nie od razu schodzisz z paczki dziennie na zero dziennie, lecz systematycznie zmniejszasz. Możesz również przejść na papierosa elektronicznego. Generalnie, droga do rzucenia palenia nie jest prosta, lecz wprost przeciwnie - bardzo wymagająca...

jakub 02-24-2013 23:30

Cytat:

Napisał Sebek1980 (Post 20704)
Najlepszym sposobem jest własna silna wola, cierpliwość i dużo wody. Mówię serio! Żona rzuciła palenie 3 lata temu. Przez pierwsze dni była nie do wytrzymania... codziennie kilka razy dochodziło do kłótni, bo tak ją "nosiło". Ale była twarda i wytrzymała... Ja też :) A żeby nie jeść za dużo i przez to nie przytyć, piła bardzo dużo wody mineralnej.

rzuciłem palenie jak poznałem wspaniałą kobietę, która na pierwszej randce powiedziała mi, że nienawidzi jak ktoś przy niej pali. tak mi na niej zależy, że od kilku miesięcy nie miałem nawet ochoty na fajkę, a paliłem od 5 lat. miłość receptą na wszystko

kpin 03-01-2013 16:26

Jak rzucić palenie
 
Moja obecna żona nie pali papierosów od kiedy bliżej się poznaliśmy - w sumie to teraz dziękuje mi za to, że przestała palić, bo to drogi i chyba jeden z najgłupszych nałogów. Bo w zasadzie fajki nic nie dają. Pali się, bo się pali. Niektórym rzucenie palenia przychodzi łatwo, innym bardzo trudno, ale rzeczywiście warto zmieniać to stopniowo.

Izant 12-13-2017 13:47

Dla właścicieli ośrodków terapii proponujemy całkowicie bezpłatne dodanie Państwa ośrodka do naszej bazy. Nie wymaga to od Państwa żadnych czynności, ponieważ to nasz wykwalifikowany zespół pracowników zajmie się wszystkim od stworzenia unikatowego opisu Państwa ośrodka, poprzez zamieszczenie zdjęć prezentujących obiekt a kończąc na dodaniu pełnych danych teleadresowych. Dodamy raz jeszcze, dodanie ośrodka do naszego rankingu jest całkowicie bezpłatne i nie wiąże się z ponoszeniem żadnych kosztów.

preEdytka 01-25-2018 16:19

Przede wszystkim naprawdę chcieć je rzucić. W sumie dobrym i skutecznym sposobem jest też pomieszkać sobie trochę w mieście gdzie jest problem ze smogiem. Wtedy sam organizm się zbuntuje. Przynajmniej mnie się w ten sposób udało.

gawelski 01-27-2018 11:44

swego czasu - o dziwo - bardzo mi pomogła książka Allena Carra, przy odpowiednim nastaweiniu może stać się dobrym startem w rzucaniu

Asiuleczka 03-08-2018 11:32

Mąż próbował już chyba wszystkiego - z marnym skutkiem. Jeśli nie ma się mocnej woli i na prawdę chęci rzucenia palenia, wszelkie próby mogą przynosić fiasko.

dariusz255 03-15-2018 17:24

Ja po prostu policzyłem ile miesięcznie mnie ta "przyjemność" kosztuje i doszedłem do wniosku że to zdecydowanie za dużo. Na początek ograniczyłem się do mniejszej ilość paczek w miesiącu aż stopniowo zszedłem do zera. I tak nie palę już 4 lata.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 13:54.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.