KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Na luzie

JAK SKUTECZNIE RZUCIĆ PALENIE

 
Oceń temat
Linki sponsorowane


stare 08-24-2012, 10:14   #1
KarinkaMój serdeczny przyjaciel , który pali od kilkudziesięciu lat postanowił rzucić palenie papierosów ja sama nigdy nie paliłam więc dla mnie to temat obcy ale chętnie poczytam czy komuś się to udało i jakie są naprawdę sposoby na to żeby całkowicie rzucić nałóg palenia papierosów. Póki co nie pali już od dwóch tygodni i kupuje sobie takie elektroniczne papierosy i na razie chwali sobie takie rozwiązanie, ale zobaczymy co będzie za następne dwa tygodnie , miesiąc , pół roku ... trzymam za niego kciuki i jesli macie jeszcze ciekawsze pomysły takie sprawdzone i zawsze działające to piszcie tutaj a ja z chęcią mu pomogę bo widzę, że naprawdę chce z tym skończyć i zależy mu na uwolnieniu się z nałogu


Karinka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 08-28-2012, 13:00   #2
Sebek1980
Najlepszym sposobem jest własna silna wola, cierpliwość i dużo wody. Mówię serio! Żona rzuciła palenie 3 lata temu. Przez pierwsze dni była nie do wytrzymania... codziennie kilka razy dochodziło do kłótni, bo tak ją "nosiło". Ale była twarda i wytrzymała... Ja też A żeby nie jeść za dużo i przez to nie przytyć, piła bardzo dużo wody mineralnej.
Sebek1980 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-22-2013, 16:35   #3
mspik
Jedynym sensownym sposobem na rzucenie palenia wydaje się być stopniowe jego ograniczenia. Nie od razu schodzisz z paczki dziennie na zero dziennie, lecz systematycznie zmniejszasz. Możesz również przejść na papierosa elektronicznego. Generalnie, droga do rzucenia palenia nie jest prosta, lecz wprost przeciwnie - bardzo wymagająca...
mspik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-24-2013, 23:30   #4
jakub
 
Cytat:
Napisał Sebek1980 Zobacz post
Najlepszym sposobem jest własna silna wola, cierpliwość i dużo wody. Mówię serio! Żona rzuciła palenie 3 lata temu. Przez pierwsze dni była nie do wytrzymania... codziennie kilka razy dochodziło do kłótni, bo tak ją "nosiło". Ale była twarda i wytrzymała... Ja też A żeby nie jeść za dużo i przez to nie przytyć, piła bardzo dużo wody mineralnej.
rzuciłem palenie jak poznałem wspaniałą kobietę, która na pierwszej randce powiedziała mi, że nienawidzi jak ktoś przy niej pali. tak mi na niej zależy, że od kilku miesięcy nie miałem nawet ochoty na fajkę, a paliłem od 5 lat. miłość receptą na wszystko
jakub jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-01-2013, 16:26   #5
kpin
Moja obecna żona nie pali papierosów od kiedy bliżej się poznaliśmy - w sumie to teraz dziękuje mi za to, że przestała palić, bo to drogi i chyba jeden z najgłupszych nałogów. Bo w zasadzie fajki nic nie dają. Pali się, bo się pali. Niektórym rzucenie palenia przychodzi łatwo, innym bardzo trudno, ale rzeczywiście warto zmieniać to stopniowo.
kpin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-13-2017, 13:47   #6
Izant
Dla właścicieli ośrodków terapii proponujemy całkowicie bezpłatne dodanie Państwa ośrodka do naszej bazy. Nie wymaga to od Państwa żadnych czynności, ponieważ to nasz wykwalifikowany zespół pracowników zajmie się wszystkim od stworzenia unikatowego opisu Państwa ośrodka, poprzez zamieszczenie zdjęć prezentujących obiekt a kończąc na dodaniu pełnych danych teleadresowych. Dodamy raz jeszcze, dodanie ośrodka do naszego rankingu jest całkowicie bezpłatne i nie wiąże się z ponoszeniem żadnych kosztów.
Izant jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-25-2018, 16:19   #7
preEdytka
Przede wszystkim naprawdę chcieć je rzucić. W sumie dobrym i skutecznym sposobem jest też pomieszkać sobie trochę w mieście gdzie jest problem ze smogiem. Wtedy sam organizm się zbuntuje. Przynajmniej mnie się w ten sposób udało.
preEdytka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-27-2018, 11:44   #8
gawelski
swego czasu - o dziwo - bardzo mi pomogła książka Allena Carra, przy odpowiednim nastaweiniu może stać się dobrym startem w rzucaniu
gawelski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-08-2018, 11:32   #9
Asiuleczka
Mąż próbował już chyba wszystkiego - z marnym skutkiem. Jeśli nie ma się mocnej woli i na prawdę chęci rzucenia palenia, wszelkie próby mogą przynosić fiasko.
Asiuleczka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-15-2018, 17:24   #10
dariusz255
Ja po prostu policzyłem ile miesięcznie mnie ta "przyjemność" kosztuje i doszedłem do wniosku że to zdecydowanie za dużo. Na początek ograniczyłem się do mniejszej ilość paczek w miesiącu aż stopniowo zszedłem do zera. I tak nie palę już 4 lata.
dariusz255 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Pomoc zadłużonym w egzekucji komorniczej - skutecznie - Cała Polska Agencja Ambasador 5 08-31-2013 18:30