Opinie, forum

Opinie, forum (https://www.kredyciak.pl/)
-   Na luzie (https://www.kredyciak.pl/na-luzie/)
-   -   Jakie biuro podróży wybrać na wyjazd? (https://www.kredyciak.pl/na-luzie/5253-jakie-biuro-podro-y-wybraae-na-wyjazd.html)

Jurek K. 09-13-2012 16:58

Jakie biuro podróży wybrać na wyjazd?
 
Postanowiłem z żoną wybrać się na pierwsze od kilku lat wakacje - takie z prawdziwego zdarzenia, gdzieś w ciepłe kraje... no bo ile można spędzać urlop na działce? Jednak po tych wszystkich aferach związanych z bankrutującymi biurami podróży mam pewne obawy i zupełnie nie wiem pod jakim kątem dokonywać wyboru odpowiedniego biura podróży. Jest ich dużo, jedne większe, inne mniejsze, ale tak naprawdę nie ma to chyba związku z ich kondycją i ryzykiem bankructwa, co można było zaobserwować w ostatnich miesiącach i latach. Może ktoś z Was ma jakieś swoje zaufane biuro podróży, które mógłby polecić?

mspik 02-21-2013 16:34

Jakie biuro podróży wybrać?
 
Smutna prawda jest taka, że żadne z istniejących biur podróży nie daje pewności tego, że wszystko będzie realizowane z najwyższą jakością. Biura które upadły w zeszłym roku, choćby Triada czy Sky-club, były mocnymi i znanymi markami, a mimo wszystko padły. A kto teraz? Solidna wydaje się być Itaka, Wezyr... i inne, ale nikt nie da ci gwarancji, że takie na pewno będą.

jakub 02-24-2013 23:31

ja spokojnie mogę polecić biuro podróży promotion club z wrocławia. byłem kilka razy na nartach i raz we francji na wakacjach.

funfel 02-25-2013 22:16

Moi znajomi od kilku lat wyjeżdżają z Itaką na urlop czy to na narty czy na plażę. Jest to biuro działające już dosyć długo na rynku turystycznym bo od 1989 roku i z roku na rok przybywa im klientów a to o czymś świadczy chyba:) Te biuro tak szybko nie upadnie według mnie.

kpin 02-27-2013 16:45

Najlepsze biuro podróży
 
Niestety, prawda jest taka, że w tym momencie nie ma możliwości wskazania biura podróży, które faktycznie jest dobre i pewne. Itaka? Byliśmy z nimi w czerwcu w Tunezji. Wakacje owszem się odbyły, ale pod względem organizacyjnym była to prawdziwa tragedia. Tylko czy powinniśmy teraz od biur podróży oczekiwać czegokolwiek więcej, niż tylko realizacji samej wycieczki? Co to za czasy...

majala 05-15-2013 10:03

Ja jeżdżę z Rospondem. Ufam im, nigdy nie było wpadki, a zwiedziliśmy razem już pół świata. Polecam zanim się zdecydujecie na jakieś biuro, zrobić dokładny wywiad, potem przejść się po biurach i zorientować, czy pracownicy wiedzą, o czym mówią. Ważne, żeby liczył się dla nich przede wszystkim klient wysyłany w świat, a nie jego pieniądze. Takie biura są i można je znaleźć.

medra 12-28-2015 11:42

Jeśli masz czas na samodzielne planowanie to czemu nie, można, pewnie wyjdzie nawet taniej. My jeździmy z BP. Bez względu na to w jaki sposób jedziecie na narty, to zawsze z ubezpieczeniem, Porównajcie sobie zakres ubezpieczenia z BP z tym. Różnica ogromna. Mała suma gwarancyjna to finansowe ryzyko.

anana 01-26-2016 13:42

zawsze na wakacje jeżdze z TUI i nigdy się nie zawiodłam. Organizacja bardzo fajna. Jeśli chodzi o ceny to da się ustrzelić bardzo fajne promocje nawet w sezonie

Klausi 08-31-2016 10:11

Na wyjazd na narty mogę polecić austria :) Bardzo dobre biuro podróży, jeszcze ani razu nie miałam żadnych problemów, a już kilka razy zdarzyło mi się korzystać z ich usług ;)

Marionika 09-14-2016 15:31

Ja w tamtym sezonie korzystałam z biura i jestem z nich bardzo zadowolona. W tym roku też wybiorę się z nimi na narty :)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 21:55.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.