KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Ogłoszenia Kredyciaka

KREDYTY I POŻYCZKI POZABANKOWE DLA FIRM

 
Oceń temat


stare 06-18-2012, 13:30   #1
stabinWitam

Serdecznie zapraszam Państwa do skorzystania z mojej oferty w zakresie pośrednictwa w pozyskaniu środków finansowych dla Waszych Firm. Jeśli ktokolwiek z Was chodził po oddziałach banków, by załatwić jakikolwiek kredyt, wie, że w obecnym okresie nie jest to łatwe. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, chciałbym zaproponować rozwiązania, które będą o wiele tańsze niż proponowane przez Banki. Proponuję pomoc w znalezieniu źródła finansowania biznesu ze środków pozabankowych:

1. Z funduszy pozarządowych - oprocentowanie pożyczki oraz jej koszt, znacznie niższy niż w Banku, ze względu na brak ubezpieczenia, podrażającego pożyczkę. Możliwość otrzymania pożyczki przez firmy, które reprezentują branże o małej przyznawalności kredytów bankowych /transport, handel/. Z tych pożyczek mogą również skorzystać przedsiębiorcy o małym stażu działalności firmy oraz bezrobotni, zarejestrowani w PUP, chcący otworzyć działalność. Tę ofertę kieruję dla firm z woj. łódzkiego i świętokrzyskiego.

2. Z innych funduszy opartych na kapitale międzynarodowym. Pożyczki te dostępne dla prowadzących działalność, na dowolny cel. Do 70 tys. zł nie jest sprawdzany BIK. Nie sa wymagane ZUS i US. Oferta skierowana dla firm z całego kraju.

Zainteresowanych proszę o kontakt.

Tel. 606-119-428

Pozdrawiam

Stanisław Bińkiewicz


stabin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-22-2012, 11:40   #2
Finansum
Mała kwiaciarnia, nieduża pasmanteria, zakład fryzjerski itp. – wydawać by się mogło, że tego rodzaju działalność gospodarcza nie wymaga zawrotnych nakładów finansowych. Ostatecznie przecież w rachubę wchodzą w tym momencie usługi świadczone na niewielką skalę. Niestety, wyobrażenia o czymś a rzeczywistość to dwie zupełnie odmienne sprawy. Nie bez powodu przecież większość tego typu przedsięwzięć upada w naszym kraju przed upływem pierwszego roku funkcjonowania na rynku.

Przyczyną takiego stanu rzeczy są obowiązujące w Polsce przepisy. Mówiąc najogólniej, nie sprzyjają one rozwojowi przedsiębiorczości – zwłaszcza małej i średniej. Nie ma żadnych ulg – na przykład podatkowych. Składki odprowadzane do ZUS-u są potwornie wysokie. Nie opłaca się zatrudniać pracowników, ponieważ koszt zorganizowania jednego stanowiska pracy przerasta możliwości finansowe opisywanych tu firm. Jakiekolwiek opóźnienia w płatnościach są „honorowane” karami pieniężnymi. Małym i średnim firmom brakuje środków nie tylko na inwestycje, ale i na bieżące wydatki.

Tymczasem banki nie są wcale takie chętne do udzielania wsparcia. Dotacje unijne też nie należą do łatwo dostępnych. W takich okolicznościach spore zainteresowanie ze strony przedsiębiorców wzbudzają pożyczki pozabankowe. Dla wielu firm to jedyna szansa na materialną pomoc. Sam fakt, że taka alternatywa w ogóle istnieje jest bardzo pozytywnie postrzegany, ale nie wolno zapominać o tym, iż wybór oferty pożyczkowej musi być poprzedzony wnikliwą analizą rynku.
Finansum jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare Dzisiaj
Kredyciak.pl


Linki sponsorowane

Komentarz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Kredyty pozabankowe na spłatę komornika Karinka 21 01-22-2017 22:27
Kredyty i pożyczki pozabankowe zet 134 06-27-2015 08:01
Pozabankowe kredyty dla małych firm,osób prywatnych i hipoteczne Jolka2610 2 07-31-2012 10:45