Opinie, forum

Opinie, forum (https://www.kredyciak.pl/)
-   Ogłoszenia Kredyciaka (https://www.kredyciak.pl/og-oszenia-kredyciaka/)
-   -   Szybka pożyczka dla Firm od pierwszego dnia działalności, gwarancje UE! (https://www.kredyciak.pl/og-oszenia-kredyciaka/5250-szybka-po-yczka-dla-firm-od-pierwszego-dnia-dzia-alno-ci-gwarancje-ue.html)

kdmm2012 09-12-2012 12:24

Szybka pożyczka dla Firm od pierwszego dnia działalności, gwarancje UE!
 
Multi Money sfinansuje Twoją działalność już od pierwszego dnia po zarejestrowaniu! Oferujemy pewne środki z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Nieważne w jakiej branży działasz ani na jakich zasadach się rozliczasz.

Tylko u nas! Od 10.000 do nawet 350.000 zł w 10 dni!
Minimum formalności, szybka decyzja kredytowa, indywidualna ocena zdolności kredytowej, wszystkie formy opodatkowania akceptowalne.

Do 60 tys. zł. nie sprawdzamy BIK, nie wymagamy też zaświadczenia z ZUS ani US.

Co więcej, nasza pożyczka nie obniża zdolności kredytowej Twojej ani poręczycieli – informacji o niej nie umieszczamy w BIK!

Oferta dotyczy przedsiębiorców z całej Polski.

Nie czekaj! Zaufaj nam tak jak zrobiło to już wielu. Zadzwoń lub napisz i poznaj szczegóły naszej oferty!

 Katarzyna Drzyzguła
Multi Money
519-570-387

magdalenaswietajno 10-08-2012 20:54

pilnie potrzebuje kredytu
 
witam prowadze kilka dni firme i potrzebuje kredytu na jej rozwoj czy jest to mozliwe? oddam duzo wiecej [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...] nie ukrywam ze zalezy mina czasie

stabin 10-11-2012 15:19

Pozyczka dla firmy
 
Witam

Nie wiem, w jakiej miejscowości Pani działa, ale uważam że najtańszą, najłatwiej dostępną dla nowo powstałej firmy, jest pożyczka z Funduszu Pożyczkowego.

Pożyczki z Funduszy pożyczkowych, są niżej oprocentowane niż bankowe, nie posiadają dodatkowych kosztów ubezpieczenia i są bardziej dostępne dla mikro, małych i średnich firm. Jedynym mankamentem jest to, że muszą być zabezpieczone. Albo poręczycielami, albo zastawem na pojeździe.

Uwaga. Zainteresowanych uzyskaniem środków finansowych na rozwój firmy z woj. łódzkiego proszę o kontakt. Tel. 606-119-428

Więcej piszę na ten temat na swoim blogu na [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.