Opinie, forum

Opinie, forum (https://www.kredyciak.pl/)
-   Ogłoszenia, reklama, oferty banków (https://www.kredyciak.pl/og-oszenia-reklama-oferty-bankow/)
-   -   Kredyt konsolidacyjny (https://www.kredyciak.pl/og-oszenia-reklama-oferty-bankow/264-kredyt-konsolidacyjny.html)

A.G. 02-20-2010 00:07

Kredyt konsolidacyjny
 
Coraz więcej osób zaciąga dużo drobnych pożyczek i kredytów. Często zdarza się też , że nawet nie zdajemy sobie sprawę z tego ile tak naprawdę mamy do spłacenia zobowiązań. Jedna karta kredytowa oprocentowana nawet do 30 % w sakli roku, kredyt odnawialny na rachunku bankowym, pożyczka gotówkowa zaciągnięta w nagłej potrzebie, kredyt hipoteczny albo samochodowy- to wszystko razem daje już całkiem niezłą sumę. Każde zobowiązanie było zaciągnięte w innym czasie, tak więc nie mogliśmy tego na samym początku przewidzieć jak duże będą koszty. Takie finansowanie naszych codziennych potrzeb jest dość kosztowne. Łączne koszty obsługi tych zobowiązań często nas kosztują dużo nerwów i wyrzeczeń. Dlatego też warto pomyśleć o zamianie tych wszystkich drogich kredytów na jeden tańszy.

Kredyt konsolidacyjny stał się w ostatnim czasie ofertą dość popularną. Jednakże jego uzyskanie nie jest wcale takie łatwe jak by się zdawać mogło. Bardzo często procedura uzyskania takiego kredytu podobna jest do kredytów mieszkaniowych czy budowlanych. Szczególnie w przypadku kiedy klient spłaca już jakiś wysoki kredyt np. hipoteczny. Trzeba również pamiętać, że kredyty takie również wymagają zabezpieczenia , najczęściej w postaci hipoteki.

Mimo wszystko kredyt konsolidacyjny jest produktem nad którym warto się czasem poważnie zastanowić. Pozwala on na sfinansowanie innych droższych zobowiązań. Ponadto kredyt konsolidacyjny również w części może zostać przeznaczony na nasze bieżące zachcianki. Tak więc spłacimy nim kartę kredytową, kredyt mieszkaniowy , pożyczkę gotówkową czy nawet debet na koncie. Zamienimy kilka rat kredytowych na jedną niższą. Poza tym kredyt konsolidacyjny jest generalnie rozkładany na dłuższy okres kredytowania toteż jest niżej oprocentowany.

Tamar 06-10-2014 09:08

twój post praktycznie nic nie wnosi konkretnego. Dobrze wiem, że wręcz muszę przeprowadzić konsolidację. Pytanie tylko GDZIE to zrobić bo póki co nikt mi nie chce pomóc !

kamil90 12-18-2017 11:09

Postawiłbym na doradców z N Kredyt, ja tutaj brałem pożyczkę na wesele i ładnie mi dopasowali kasę pod moje możliwości. Mają swoją stronę , ale najlepiej zadzwonić i się dopytać o szczegóły, ewentualnie przez ich czat online, ja akurat z tego wynalazku na starcie korzystałem ;-)


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 17:52.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.