KREDYCIAK-Opinie, forum

  Kredyciak.pl > Ogłoszenia, reklama, oferty banków

POZYCZKI POZABANKOWE BEZ BAZ I OPŁAT,NAWET DLA ZADŁUZONYCH I Z KOMORNIKIEM.CAŁA POLSKA

 
Oceń temat
Linki sponsorowane


stare 02-13-2021, 11:40   #1
misiek87Witam posiadam 25 kontaktów do prywatnych inwestorów którzy udzielają pożyczek prywatnych.Oczekuje 50zł za 25 kontaktow.Tym bardziej ze teraz w czasie Pandemi za bardzo niechce nikt udzielac Pozyczek.Pozyczki sa pewne ponieważ sam korzystalem.Jeżeli liczycie ze znajdziecie na forach lub na stronach ogłoszeniowych pozyczke to jesteście w błędzie,strata waszego czasu.Ja mam pewne na 100%namiary na pozyczkodawcow ale to każdego inwidualny wybór.Ja Posiadam namiary na osoby które udzielają pożyczek prywatnie bez baz tylko na umowę cywilno-prawna i weksel.Umowa i Weksel podpisywany jest u notariusza a wszelkie koszta sa wliczone w pozyczke i raty.Chyba ze wolisz jakis pseduo zagranicznych pozyczkodawcow czy zakladanie jakis fikcyjnych kont.Jeżeli jesteś zainteresowany/a napisz. Oferta ważna na Cała Polske.Proszę o kontakt tylko na adres e-mail.

misiek87 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 02-13-2021, 16:38   #2
Kaniowski
Witamy na forum,
na umowę, na weksel... Tak bez zabezpieczeń w postaci zastawu? I we wszystkich 25 instytucjach czy tam u 25 osób prywatnych brałeś już pożyczkę? Każdą sprawdziłeś i ręczysz, że udzielają pożyczek bez baz za 50 zł? Po Norwesku bym to nazwał kjøpe katta i sekken, ale każdy decyduje sam na co się decyduje. Osobiście w życiu bym nie wydał tych 50 zł, ale może ktoś się znajdzie co zapłaci. Generalnie czy mógłbyś jakoś bardziej uwiarygodnić swoją ofertę żeby rozwiać wątpliwości bo pewnie nie tylko ja mam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-13-2021, 16:52   #3
Karinka
Wiesz, jeśli sa naprawdę inwestorzy, którzy pożyczają kasę to chyba im też zależy żeby szukać na forach klientów. Dlatego nie pisz, że nie znajdą się na forach prawdziwi inwestorzy. Co do Twojej oferty to rzeczywiście jakieś uwiarygodnienie by się przydało i więcej informacji np. jakie oprocentowanie, jakie kwoty wchodzą w rachubę i na jaki okres. Jest dużo nie uczciwych pożyczkobiorców, którzy podpisali już niejeden weksel i są nie wypłacali. Skoro ja to wiem i Ty to wiesz to tym bardziej inwestorzy to wiedzą, więc taka pożyczka na weksel... 50 zł to niby nie dużo, ale jak znajdziesz setkę chętnych to 5 tysi za nic wpadnie...
Karinka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat: