Opinie, forum

Opinie, forum (https://www.kredyciak.pl/)
-   Pożyczki prywatne (https://www.kredyciak.pl/po-yczki-prywatne/)
-   -   Oferta dla osób bez historii kredytowej, rolników, osób zadłużonych. (https://www.kredyciak.pl/po-yczki-prywatne/1517-oferta-dla-osob-bez-historii-kredytowej-rolnikow-osob-zad-u-onych.html)

Commodus 09-18-2010 16:47

Oferta dla osób bez historii kredytowej, rolników, osób zadłużonych.
 
[Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]
"Fenicjanie wynaleźli pieniądze tylko raz. My robimy to codziennie!"Zachęcamy do zapoznania się z częścią naszej oferty. Działamy na terenie całej Polski.
1. Kredyty
Oferujemy Państwu najszerszy wachlarz ofert kredytowych. Nasza propozycja skierowana jest również do rencistów, oraz emerytów, do 75 roku życia, również dla rolników. Do wysokości dochodów rolnika zaliczamy wszelkie dopłaty państwowe i unijne. Maksymalny okres kredytowania może wynosić nawet 30 lat. W naszej ofercie mamy również kredyty prywatne, jak i bankowe. Nie sprawdzamy BIK, BIG, KRD (nie dotyczy wszystkich ofert). Szybka decyzja kredytowa banku oraz podmiotu prywatnego.

1.2 Hipoteka. (Dla osoby prywatnej lub firmy.)
Na zakup nieruchomości rynku pierwotnego oraz wtórnego, domów, mieszkań, działek, budynki przemysłowe. Dodatkowo również na zakup spółek handlowych.

1.3 Inwestycyjny. (Tylko dla firm.)
Zakup lub modernizację firm, spółek prawa handlowego. W ramach kredytu świadczymy pomoc w uzyskaniu bankowych oraz Skarbu Państwa poręczeń kredytowych (jako jedyni w Polsce). Jest to kredyt przeznaczony również dla firm rozpoczynających działalność gospodarczą. Nie jest to kredyt ograniczony kwotą maksymalną.

1.4 Lombardowy (Dla osoby prywatnej lub firmy.)
Kredyt przeznaczony wyłącznie pod zastaw akcji, maksymalna wysokość kredytu to 50% wartości akcji.

1.5 Na konto (osoba)
Kredyt udzielany wyłącznie na podstawie wysokości stałych wpływów na konto.

1.6 Hipoteka 50/50 (Dla osoby prywatnej lub firmy.)
Linia kredytowa zarabiająca na siebie. Nieco wyższa rata pozwala odebrać w połowie okresu spłaty 50% wysokości kredytu hipotecznego, jako dodatkową gotówkę. Nasz klient może też przeznaczyć tę kwotę na spłatę w całości pozostałej części należności kredytowej.

1.7 Konsolidacja (oddłużeniowy) (Dla osoby prywatnej lub firmy.)
Z wypowiedzianymi umowami, z komornikiem, z windykacją. Kredyt przeznaczony dla osób zadłużonych, które chcą płacić jedną, niższą ratę. Zabezpieczeniem tego kredytu jest hipoteka własna lub użyczona, w niektórych wypadkach również weksel.

1.8 Gotówkowy pod weksel (Dla osoby prywatnej lub firmy.)
Minimalna kwota wynagrodzenia to 1350 PLN netto. Nie wymagamy zabezpieczenia hipotecznego, nie musisz mieć poręczyciela.

1.9 Depozyt (Dla osoby prywatnej lub firmy.)
Jeśli dysponujesz: akcjami, samochodami (osobowe, dostawcze, ciężarowe), liniami technologicznymi, maszynami przemysłowymi. Kredyt przeznaczony dla osób fizycznych i firm.

1.10 Gotówkowy (Dla osoby prywatnej lub firmy.)
Wysokość kredytu uzależniona od wysokości dochodu, wpływu na konto (ROR). Bez maksymalnej kwoty. Na dowolny cel. Maksymalny okres kredytowania 30 lat. Maksymalny wiek kredytobiorcy 75 lat. Kredyt udzielany przy pierwszej pracy, na podstawie umowy o pracę, o dzieło, zlecenia. Również praca poza granicami Polski. Kredyt przeznaczony również dla obcokrajowców, na stałe przebywających w Polsce. Właściciel firmy może mieszkać poza granicami Polski, pod warunkiem, że działalność prowadzona jest na terenie kraju.Poręczenie kredytowe Skarbu Państwa.
Z naszego doświadczenia wiemy, że warto je polecać klientom starającym się o kredyt powyżej 1 mln złotych.
- przeznaczone również dla firm rozpoczynających działalność.
- właściciel firmy może zamieszkiwać poza granicami kraju, ale inwestycja musi być prowadzona w Polsce
- koszt poręczenia to 0,5% wartości wnioskowanego kredytu, nie mniej niż 5000 złotych, kwota wpłacana bezpośrednio na rzecz Skarbu Państwa
- pełną dokumentację przygotowuje odpowiednia placówka bankowa
- jako wierzytelne poręczenia uznaje się poręczenia kredytowe wydawane przez banki w Hiszpanii i Niemczech.
- przeznaczone dla spółek (cywilno-prawnych, z ograniczoną odpowiedzialnością, jawnych, komandytowych), oraz firm nie będących spółkami (w tym także jednoosobowe działalności gospodarcze)
- wymagany jest biznesplan oraz środki trwałe firmy
- ogólny czas procesowania się poręczenia kredytowego Skarbu Państwa trwa 3 dni
- możemy występować w imieniu klienta, obsługując sprawy związane z kredytem oraz poręczeniem kredytowym
- gwarantujemy profesjonalną i odpowiedzialną obsługę naszego klienta
- istnieje możliwość dodatkowego zabezpieczenia poprzez główne banki Niemiec oraz Hiszpanii


Kredyt inwestycyjny
- przeznaczony dla wszelkiej formy działalności gospodarczej
- wysokość kredytu uzależniona od dochodu, lub biznesplanu
- kredyt realizowany w walutach: euro, dolar amerykański, frank szwajcarski i złoty polski
- maksymalny okres kredytowania ustalany indywidualnie z kredytobiorcą
- karencja ustalana również indywidualnie
- przewalutowanie kredytu nawet kilkakrotnie
- do 80% realizowanej inwestycji (za pozostałe 20% uznaje się środki trwałe firmy)
- przeznaczony również na zakup technologii,
- kredyt może być łączony z dopłatami Unii Europejskiej
- przeznaczony również na zakup akcji, papierów wartościowych i udziałówNasi agenci przeprowadzą Cię przez cały proces. Każdego dnia pomagamy wielu klientom w całej Polsce!

Sprawdź sam i zadzwoń!
694-045-015
787-784-011
616-393-277


Dla klientów, którzy nie chcą ponosić jakichkolwiek kosztów uruchomiliśmy płatną linię telefoniczną, dostępną wyłącznie z numerów stacjonarnych. Wszystkie telefony są dostępne od 10 do 18, od poniedziałku do piątku.
Infolinia płatna:
0703-802-999 (koszt połączenia podawany automatycznie podczas próby połączenia.)
lub napisz do nas na adres: [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

frotek5 09-21-2010 16:55

Witam.Czy pobierane są jakieś opłaty wstępne(za weksel,ubezpieczenie itp.)przed wypłatą kredytu?Chodzi mi o kredyt gotówkowy w wys.12-16tys.na okres 4-5lat.Zarabiam 1700 netto,ale mam stare niespłacone zobowiązania,które przejął Kruk.Pytam o tę przedpłatę,bo kilkakrotnie uwierzyłam prywatnym pożyczkodawcom i ani pożyczki,ani przedpłaty..Jestem gotowy zapłacić dużą prowizję po wypłacie kredytu.Dziękuję za odpowiedz.

Commodus 09-21-2010 20:38

Pobieramy opłaty przed, również po. Wszystko to zależy od indywidualnych predyspozycji, możliwości kredytowania oraz ogólnej sytuacji finansowej klienta. Dysponuje Pan nieruchomością? Zapraszam do kontaktu telefonicznego.

irys50 09-25-2010 17:09

pożyczka pod weksel
 
Potrzebuję pilnie pożyczyć 25000 zł. pod zabezpieczenie wekslowe. Jestem zadłużona w innych bankach, ale z najgorszego już wyszłam, teraz sobie radzę .
01.08.2010 zarejestrowałam działalność gospodarczą i zabrakło mi pieniędzy na jej uruchomienie. Jeżeli możecie mi pomóc to będę bardzo wdzięczna. Szukam już od dłuższego czasu i sporo na tym straciłam.
kontakt [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

beatabucza 09-27-2010 09:49

Czy jeżeli mam 25 lat. Pracuję na umowę o prace na czas nieokreślony i mam stały dochód 2000 mój mąż równiez a jestesmy w bik mamy szanse na kredyt? Prosze o szczególowe info na maila : [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

ewik66 09-28-2010 16:11

Jestem zainteresowana pożyczką pod hipotekę.Prowadzę działalnośc od stycznia 2009,od maja tego roku wystartowałam w małej gastronomii.Potrzebna mi kwota to 35000tys. na modernizację lokalu.Mój dochód to w okresie jesienno-zimowym to 3000tys.Cz mogę się starac o taką kwotę?

Commodus 09-28-2010 17:37

Tak, proszę przygotować do rozmowy telefonicznej swój dowód oraz dodatkowe informacje odnośnie prowadzonej działalności i dochodów.

joasia19802 09-29-2010 17:09

witam!jestem zainteresowana pozyczka na okres 1 miesiaca na kwote 500 zl./pozyczka na konto//mam 30 lat pracuje od 01.2006r.moj dochod netto 1900 zl.miesieczne zobowiazania to 800 zl.za odpowiedz z gory dziekuje.pozdrawiam.joasia moj email [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

Commodus 09-29-2010 17:22

Witam. Na dzień dzisiejszy prowadzimy sprawy od 5 tyś zł, a coraz częściej od 10 tyś zł. Oczywiście tak niskie pożyczki posiadamy również, są one jednak uruchamiane głównie w okresie przedświątecznym, czy wakacyjnym. :)

monikaogo 10-03-2010 23:14

witam oboje z mężem mamy zła historię w bik, wpadliśmy w pętlę kredytową, potrzebujemy 100000zł, ale nie mamy możliwej hipoteki pod zastaw, mąż zarabia ponad 3tyś netto na umowie o pracę a ja 1350zł netto umowa o prace oraz prowadzę działalność od czerwca tego roku i też dochód lecz "ruchomy". pożyczkę potrzebujemy żeby spłacić wszystkie zobowiązania i placic jedną ratę 2000-2300zł miesięcznie. bardzo proszę o pomoc.


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 14:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.