Opinie, forum

Opinie, forum (https://www.kredyciak.pl/)
-   Pożyczki prywatne (https://www.kredyciak.pl/po-yczki-prywatne/)
-   -   Prywatnie pożyczę pieniądze pod zastaw nieruchomości (https://www.kredyciak.pl/po-yczki-prywatne/3946-prywatnie-po-ycze-pieni-dze-pod-zastaw-nieruchomo-ci.html)

Inwestorprywatny 01-04-2012 15:05

Prywatnie pożyczę pieniądze pod zastaw nieruchomości
 
Witam, Prywatnie pożyczę pieniądze pod zastaw nieruchomości. Szybka realizacja. Jestem z Krakowa. Warunki do uzgodnienia. kontakt na meila [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

agawa25 01-05-2012 10:51

witam czy tez za opłata wstepna jak to chca inni po 700 zł zeby wpłacic a dopiero umowa i pozyczka a po wysłaniu dla nich kasy na jakas skrytke pocztowa nieodzywaja sie wiecej:mad:

Inwestorprywatny 01-05-2012 16:49

witam, nie pobieram żadnych opłat!! Zapraszam zainteresowanych.

kris_mmmmm 02-19-2012 05:30

potrzebuję prywatnej pożyczki 18-20 tys zł - pilne!
 
Witam serdecznie!

Jak w temacie, potrzebowałbym w miarę pilnie prywatnej pożyczki w kwocie 18 - 20 tys. zł. Mogę spłacać miesięcznie, lub całość po ustalonym okresie lub jeśli moje dochody pozwolą to powiedzmy raz na jakiś czas spłata w wyższej kwocie - to już do ustalenia. Chętnie wezmę taką pożyczkę od kogoś uczciwego na dłuższy okres max do roku, dwóch lat. Procent i harmonogram rat oraz co najważniejsze PROCENT do ustalenia - przystosuję się do pożyczającego. Możemy sporządzić umowę czy akt jaki wybierze pożyczający - przystanę na każdą formę.
Posiadam samochód, który może posłużyć jako ew. zastaw przy tej pożyczce, aby pożyczający miał że tak powiem podkładkę ;) Postaram się spełnić oczekiwania pożyczającego, oczywiście w miarę możliwości. Naprawdę zależy mi na tej pożyczce;)

Osiągam stałe dochody, praca przy komputerach, serwis mobilny itp..

Cel pożyczki - w/w pieniążki potrzebuję na zakup sprzętu, który pomoże otworzyć mi profesjonalny serwis komputerowy. Niestety profesjonalne urządzenia kosztują, tak więc oprócz swojego wkładu, który posiadam potrzebuję jeszcze mniej więcej tych 18-20 tys. Obecnie mogę wykonywać jedynie proste naprawy, wykorzystując swoją wiedzę. Jednak do napraw poważniejszych wymagany jest odpowiedni sprzęt:(Skoro posiadam dochody to czemu nie mogę udać się do banku?
- Już wyjaśniam. Otóż ok. 3 lat temu okazyjnie z sieci Plus GSM wziąłem dwa telefony, dla siebie i dla dziewczyny. Po czym po utracie zatrudnienia nie było mnie stać na ich terminowe zasilanie. Sprawa poszła niestety do BIK-u i windykacji. Na dzień dzisiejszy reguluję w/w zobowiązanie, ale niestety jest ślad w BIK-u i innych instytucjach. To nie była wysoka kwota, jednak niestety zadłużenie za późno zacząłem monitorować:( Za swoje błędy się płaci.Bardzo proszę o pomoc i kontakt tutaj na forum lub na mail lub nr tel: 513 727 731 (najlepiej po godz 13, spokojnie w sobotę i niedzielę można dzwonić). jestem z łodzi.


Dziękuję i czekam na konkretne odpowiedzi uczciwych ludzi!

womanka78 05-01-2012 10:41

Pożyczka
 
Potrzebuję na jutro 7 tys.zł oddam za 2 tyg 7300 zł ,pod zastaw mogę dać auto,złoto,laptop itd.,umowa proszę o odpowiedz na gg 7923260 lub na pocztę [Only registered and activated users can see links. Click Here To Register...]

womanka78 05-01-2012 10:46

Cytat:

Napisał Inwestorprywatny (Post 12966)
witam, nie pobieram żadnych opłat!! Zapraszam zainteresowanych.

Jestem z spod Opola jesli byłby Pan zainteresowany pod zastaw samochodu itd ,nie posiadam nieruchomości to do Krakowa moge podjechać choćby dziś ,właśnie ma byc ta kwota przeznaczona na zakup nieruchomości i osoba ją sprzedająca chce zaliczkę aby miec pewnośc,że się nie rozmyslę ,natomiast ja lada dzień otrzymam kredyt hipoteczny z banku na zakup owej nieruchomości wszystkie warunki spełnione,proszę o odpowiedz

Jurek K. 05-28-2012 14:39

Ja bym był bardzo ostrożny, jeśli chodzi o takie oferty. Słyszałem już o takich inwestorach, którzy pozostawiali swoich "klientów" bez pieniędzy i bez nieruchomości. Ostatnio nawet chyba była jakaś głośna historia o tym jak kobieta została bezdomna, bo pożyczyła kilka tysięcy złotych i jako zabezpieczenie dała dom. Umowa była skonstruowana w taki sposób, że kobieta bezpowrotnie straciła ten dom i została bez niczego.

Karinka 08-22-2012 11:55

czy można pożyczyć pieniądze w banku pod zastaw nieruchomości
 
no właśnie skoro o pożyczaniu pieniędzy pod różne zastawy jakiś nieruchomości mowa to ja wolę rozwinąć ten wątek i pogadać o bankach które mogą pożyczyć pieniądze po zabezpieczenia nieruchomością ale w zamian za to że nie będzie wymagana zdolność kredytowa? jest w Polsce jakiś bank który pożyczy kasę jeśli mamy nieruchomość i damy ją bankowi w zastaw?


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 18:13.

Powered by vBulletin® Version 3.8.2
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.