KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Pożyczki prywatne

POSZUKUJE POŻYCZKI

 
Oceń temat


stare 01-20-2012, 15:33   #1
krzsztfb0Od dwóch lat prowadzę niezarejestrowaną działalność gospodarczą. Zajmuje się głównie tynkami i wylewkami oraz wykańczam wnętrza. Jednak teraz muszę się zarejestrować, a to wiąże się z dość dużymi kosztami, na które w chwili obecnej nie mogę sobie pozwolić. Mój problem polega na tym, że muszę zakupić nowsze narzędzia, które sprostają wymaganiom, jakie obecnie są żądane w tej dziedzinie. Większość osób, które decydują się na jakiekolwiek remonty chcą, aby zostały one wykonany w sposób prawie całkowicie zmechanizowany. Wiąże się to z zakupem nowego agregatu tynkarskiego, który dość sporo kosztuje, planuje również zakup „Mixokreta”. Jest to urządzenie, które pozwala na wykonanie wylewek maszynowych. Dlatego potrzebuje pożyczki, która umożliwi mi zaspokojenie potrzeb osób decydujących się na moje usługi.
Potrzebuje 60 tyś złotych, które byłbym wstanie spłacić bez żadnych problemów, gdyż obecnie rynek „tonie” w tego rodzaju ogłoszeniach. Jednak nie tylko ogłoszenia zapewniają mi klientów, ale również zaprzyjaźnione ze mną firmy, które nie zajmują się tą dziedziną budownictwa, polecają nas swoim zleceniodawcą.
Zależy mi na poważnych ofertach, które nie mają w sobie żadnych ukrytych kosztów, które należy wpłacić przed podpisaniem umowy. Swoją ofertę kieruje do osób, które udzielają pożyczek lub są wstanie pomóc w uzyskaniu takiej pożyczki oraz od prywatnych inwestorów.
Wszelkie informacje bądź pytania proszę kierować na e-mail:
krzsztfb0 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-20-2012, 17:26   #2
banita
 
najbardziej na świecie wkurza mnie jak ktoś dajacy ogłoszenie robi ortograficzne byki "polecaja nas swoim zleceniodawcą "-pisze się zleceniodawcom -to liczba mnoga -bez urazy-pozdrawiam i zycze sukcesu w uzyskaniu pozyczki
banita jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare Dzisiaj
Kredyciak.pl


Linki sponsorowane

Komentarz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
poszukuję pożyczki kameleo_n 2 12-08-2011 16:02
Poszukuję pożyczki wojtekspr 1 11-25-2011 13:32
poszukuje pożyczki Sabina77 6 09-28-2011 22:55
poszukuję pożyczki postman593 2 09-20-2011 09:04