KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Pożyczki prywatne

GIEŁDA POŻYCZKOWA - GIELDAPOZYCZKOWA.PL

 
Ocena: Ocena wątku: 2 głosów, 3.50 średnia.
Linki sponsorowane


stare 08-11-2012, 12:16   #1
KarinkaChyba jestem pierwsza a tym tematem bo poszperałam dokładnie i nigdzie tutaj nie widzę o tym To chyba taka konkurencja dla kokos.pl i innych tego typu stronek co? Póki co chyba raczkują bo widzę zarejestrowanych tylko 67 pożyczkodawców, a tak naprawdę sądzę, że jest ich mniej bo żeby rozkręcić stronę to zawsze trzeba lekko dane ręcznie zawyżyć

Ale tak na poważnie to podoba mi się ta strona i wygląda dość konkretnie i ktoś włożył tam sporo pracy żeby ładnie wszystko rozpisać i pokazać możliwości jakie oferuje serwis. Dobry pomysł taka giełda pożyczkowa więc zachęcam do pisania tutaj swoich opinii i komentarzy na ich temat bo jeśli rzeczywiście nie jest to naciągactwo to niejednej osobie może się to przydać.


Karinka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 08-11-2012, 12:20   #2
zet
Karinko, był już tutaj taki temat, ale go wyrzuciłem bo był to przedruk z innych stron. Miałem w tygodniu przysiąść i opisać go samemu, ale skoro już założyłaś to nie muszę tego robić.
Mam oczywiście prośbę do osób reprezentujących ten serwis żeby nie zakładali już tutaj więcej tematów o gieldapoczykowa.pl bo oczywiście będą one kasowane. Zachęcam do pisania, ale tylko w tym temacie bo na żaden inny już nie pozwolę. Proszę także o nie wklejanie kopii teksów użytych na innych stronach bo za to wyrzucam z forum.
zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-14-2012, 14:37   #3
Mareczek33
Dopracowanie strony do perfekcji to niestety jeszcze nie wszystko, potrzebni są ludzie, a kilkadziesiąt osób to zdecydowanie za mało, żeby zaufać takiemu serwisowi... Z pewnością z czasem przybędzie ludzi i popularności, czego serdecznie życzę administratorom, ale do tego potrzeba czasu i cierpliwości
Mareczek33 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-18-2012, 04:14   #4
Eowina
Zarejestrowałam się tam jakieś cztery dni temu.Szukam pożyczki malutkiej ale dla mnie bardzo ważnej 300 zł .Dwa dni temu dostałam maila że czterech pożyczkodawców prosi o moje dane kontaktowe i żeby kliknąć link ,który dostałam to będą mieli mój tel. i mail.To narazie wszystko.Jak coś się urodzi to napiszę
Eowina jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-20-2012, 20:19   #5
liptonman
na giełdzie pożyczkowej dostępny jest naprawdę szeroki wachlarz pożyczek dla każdego-brakuje chyba tylko pożyczki dla bezdomnego ;-)nie chcę mi się logować do serwisu i sprawdzać go „ w praniu”. Dlatego mam ogromną prośbę dla korzystających z giełdy pożyczkowej aby przedstawili na forun najważniejsze warunki i koszty usług tej platformy kredytowej.
liptonman jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-23-2012, 10:59   #6
zet
Dawniej rynek kredytowy w Polsce zarezerwowany był wyłącznie dla banków. W miarę rozwoju gospodarczego, w kraju zaczęły pojawiać się prywatne firmy pożyczkowe tzw. instytucje parabankowe. Aktualnie firmy kredytowe przeżywają złote czasy. Bowiem w chwili zaostrzenia się warunków kredytowych w bankach, wytworzyła się na rynku swego rodzaju luka-którą doskonale zapełniły instytucje pozabankowe.

Trudno się temu dziwić. Przecież parabanki udzielają szybkich pożyczek praktycznie każdemu klientowi. Niezależnie od prezentowanej zdolności kredytowej. Za szybki wzrost sektora parabankowego odpowiedzialne są także serwisy internetowe typu social lending (społecznościowe serwisy pożyczkowe).

Dla zwolenników alternatywnych źródeł finansowania powstała nawet internetowa giełda pożyczkowa. Jest to platforma dająca możliwość zainteresowanym osobom zarówno udzielania jak i korzystania z prywatnych pożyczek.
Na giełdzie pożyczkowej możemy znaleźć takie produkty jak:

- pożyczka pod zastaw nieruchomości
- pożyczka na samochód
- kredyt dla zadłużonych
- pożyczka dla bezrobotnych
- konsolidacja zadłużenia
- kredyt oddłużeniowy
zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-24-2012, 21:41   #7
robertas
Portal jak w tytule żąda na wstępie od PD podania szeregu danych osobowych co raczej zniechęci niż pomoże w zyskaniu popularności wśród PD.
Prezentowane jako wybrane kwoty oraz okresy spłat są mało atrakcyjne dla PD
Nie wróżę portalowi świetlanej przyszłości - raczej podzieli losy pożycz.pl tym bardziej że pożyczanie w świetle ostatnich orzecznictw i wyroków Sądów jest działalnością gospodarczą, co niewątpliwie zabija SL w Polsce. Sam się z niego wycofałem ponieważ - o ile zrozumiałe jest że należy płacić podatki od zysków - jest to nieuczciwe ale zrozumiałe. o tyle nie mogę pogodzić się z faktem że żeby pożyczać komuś pieniądze muszę zarejestrować w tym celu działalność i działać jako przedsiębiorca przyjąć na siebie obowiązki zus.
Nadto jak wiadomo w konfrontacji przedsiębiorca (pożyczkodawca) konsument (pożyczkobiorca) w opinii sądów to na przedsiębiorcy ciąży szereg obowiązków ponieważ działa profesjonalnie gdy tymczasem konsument jest chroniony przez liczne podmioty przed Lichwiarzem - oszustem, bo pożyczkodawcą.
Należałoby w tym celu również zrewidować samą istotę opłacania podatków od czynności prawnych w kontekście relacji Przedsiębiorca - konsument.
Wobec powyższego wszelka działalność polegająca na udzielaniu pożyczek będzie musiała znaleźć jakieś luki - inaczej o ile poszczególne organy administracji się wezmą za kontrolę umrze w legalu i odrodzi się na powrót w szarej lub nawet nieco grafitowej strefie.
Żal - ale cóż
robertas jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-27-2012, 22:34   #8
kryspin
Ja mam takie pytanie. Chciałem pożyczyć drobną sumę właśnie z tej strony. Zostałem poproszony o wysłanie sms'a. Koszt sms'a wynosił coś ponad 11 zł, mając na koncie nie całe 30 zł nie udało mi się wysłać tego sms'a gdyż miałem nie wystarczające środki na koncie. Moje pytanie ile w końcu kosztuje ten sms??
kryspin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-28-2012, 11:50   #9
marianka13
Owszem wpisałam się tam sms kosztował ponad 30 zł,jak do tej pory nie mam odpowiedzi już trzeci tydzień.Nie sądzę żeby coś się zmieniło. Ale cierpliwie czekam.....
marianka13 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-20-2012, 13:17   #10
laniaczek
Proszę uważać również na bank on strona www to:Żeby sprawdzić złożony wniosek, każdorazowo należy wysłać sms za 30 zł.
Informacja, taka jest w regulaminie a nie na stronie głównej. Na stronie wszystko wygląda ślicznie a rzeczywistość jest inna.
Zastanawiam się co można zrobić z takimi oszustami.
laniaczek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Tagi
gdzie szybko pożyczę pieniądze pod zastaw, pożyczanie pieniędzy od osób prywatnych


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat: