KREDYCIAK-Opinie, forum  

  Kredyciak.pl > Kredyty i pożyczki > Pożyczki pozabankowe

FERRATUM POLAND - POŻYCZKI PRZEZ INTERNET LUB NA TELEFON

 
Ocena: Ocena wątku: 5 głosów, 4.20 średnia.
Linki sponsorowane


stare 12-22-2011, 17:04   #1
zetFerratum Poland jest znany z oferowania szybkich pożyczek za pomocą elektronicznych kanałów-takich jak Internet lub telefon. Firma jest właścicielem znanego portalu pożyczkowego Ekspreskasa.pl.

Klienci w Internecie mogą otrzymać drobną pomoc finansową od 50 do 1000 zł. Pożyczka ta ma charakter krótkoterminowy(kredytowanie do 30 dni). Ferratum Poland należy do holenderskiej Grupy Kapitałowej Ferratum, która działa na większości europejskich rynków.

W październiku 2011 roku Ferratum Poland został wyróżniony przez Krajowy Rejestr Długów za wysoko etyczne i bezpieczne działanie. Firma rzetelnie podchodzi do każdego klienta.

Najczęściej z pożyczek internetowych korzystają osoby aktywne zawodowo z niewielkimi problemami związanymi z płynnością finansową. Dodatkowo strona internetowa Ekspreskasa.pl może pochwalić się certyfikatem Web of Trust-gwarancja bezpieczeństwa transakcyjnego oraz niezawodności systemu.


zet jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Linki sponsorowane
stare 01-16-2012, 10:55   #2
agawa25
Panie zet reklamujesz pan firme z której tu mało kto skorzysta sprawqdzaja rejestry ta kase morze dostac człowiek nie zadłuzony
agawa25 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-16-2012, 14:51   #3
Wera_nika
Ale to przecież nie była reklama tylko informacja o tym, że takie coś właściwie istnieje. O czym ja osobiście nie wiedziałam i dowiedziałam się właśnie z tego forum co zmusiło mnie do poszukiwania większej ilości informacji. I chyba właśnie o to w tym wszystkim chodzi. Szukasz, znajdujesz, chcesz więcej - szukasz dalej. Ferratum Poland przestało być dla mnie obcą nazwą, chociaż muszę przyznać, ze oferta nie zainteresowała mnie do tego stopnia, żeby z niej skorzystać. zresztą daleka jestem jeszcze przed pożyczaniem pieniędzy w serwisach internetowych, ale przecież nie mogę wykluczyć tego, że nie będę kiedyś potrzebowała takiej pomocy, więc szukam, interesuję się, żeby wiedzieć więcej, by ewentualnie zwrócić się o pomoc do instytucji godnej zaufania i bezpiecznej, gdzie oprocentowanie nie zwali mnie z nóg.
Wera_nika jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-30-2012, 14:38   #4
Mareczek33
Reklamę łatwo rozpoznać. Zwykle jest to jakaś firma o nikomu nieznanej nazwie, bez adresu, numer telefonu to zwykle jakiś prepaid, strony internetowej nie ma, ale za to jest adres email - koniecznie na gmailu
Mareczek33 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-31-2012, 16:11   #5
Karinka
Ostatnio zet wrzucił gdzieś tu jakiś artykuł o instytucjach pozabankowych na które trzeba szczególnie uważać i z tego co pamiętam to nie było tam Ferratum i ich ekspreskasa. Oczywiście nie oznacza to, że nie trzeba dokładnie czytać umowy i bezgranicznie wierzyć, że jest to super bezpieczna pożyczka.
Karinka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-07-2012, 08:15   #6
wroclove
W dobie takiej nagonki na wszelkiego rodzaju parabanki. Certyfikat i gwarancja bezpieczeństwa transakcyjnego w odniesieniu do instytucji pozabankowych brzmi trochę groteskowo. Szkoda, że Ferratum Poland nie gwarantuje niskiej stopy oprocentowania pożyczek gotówkowych. Bo co ludziom zadłużonym i biednym po bezpieczeństwie transakcyjnym.
wroclove jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-20-2012, 16:18   #7
sanik
I czego jeszcze oczekujecie? Zabezpieczeń, niskiego oprocentowania... Koniec żądań będzie jaki? Nie przesadzajmy proszę, trochę rozsądku. Firmy pożyczkowe mocno ryzykują i podejrzewam, że w miarę gdy poziom zwracanego długu będzie coraz niższy, jednocześnie takie firmy będą miały większe oczekiwania. Koniec z pożyczkami bez BIK? O tym przekonamy się dopiero za jakiś czas.
sanik jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-06-2012, 16:21   #8
bongo
Jeśli firma pożyczkowa nie wymaga żadnych zabezpieczeń, nie sprawdza klienta w biku, nie sprawdza jego dochodów, to wiadomo, że pożyczka będzie strasznie droga, a może się również wiązać z wieloma hakami zawartymi w tej samej umowie. Tak więc radzę uważać i raczej korzystać z firm pożyczkowych, które mają przynajmniej minimalne oczekiwania.
bongo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Komentarz

Tagi
gdzie szybko i tanio dostanę pożyczkę online


Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:


Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Komentarzy Ostatni post / autor
Kredyt gotówkowy przez Internet A.G. 3 05-23-2017 21:58
Kredyty przez internet zet 5 06-06-2014 11:56
eSąd czyli sąd przez Internet A.G. 3 08-24-2012 09:28
Powrót do działu "Pożyczki pozabankowe"